CEWKA ZAPŁON.20497 LISTWA WTYCZKA OWALNA Z CZOŁA 7STYKÓW

CEWKA ZAPŁON.20497 LISTWA WTYCZKA OWALNA Z CZOŁA 7STYKÓW

Indeks MotoHurt: 76545

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 8,00 szt.

Cena brutto: 565,80 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
CHEVROLET 55579072
OPEL 1208092
OPEL 1208093
OPEL 1208096
OPEL 19005362
OPEL 25195107
OPEL 55573735
OPEL 55575499
OPEL 55577898
OPEL 55579072
Producent Symbol
ASHIKA 780WW09
BBT IC07124
BERU ZSE185
BOUGICORD 155214
BREMI 20497
BSG BSG65835014
DELPHI GN1040112B1
ERA 880354
FEBI 37421
FISPA 8530405
HELLA 5DA358000341
HITACHI 134048
HOFFER 8010606
JAPANPARTS BOW09
JAPKO 78W09
LUCAS DMB1155
MAGNETI 060717137012
MAGNETI BAEQ137
MEAT DORIA 10606
METZGER 0880207
MGM ICZ10606
MOBILETRON CE168
MOTAQUIP LVCL1028
NGK 48404
NGK U6039
QH XIC8510
SIDAT 8530405
SIDAT 85304052
SPECTRA C807
STANDARD 12126
STANDARD CP040
STANDARD CU1510
STANDARD IIS435
STELLOX 6100167SX
SWAG 40937421
TESLA CL238
TRISCAN 886024028
VEMO V40700081
WAIGLOBAL CUF2126
WILMINK WG1012418
WILMINK WG1032023
WILMINK WG1496900
WILMINK WG1498906
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
CHEVROLET AVEO HATCHBACK 2011 - 2020 T300 1.2i 16V 69KM A12XEL
CHEVROLET AVEO HATCHBACK 2011 - 2020 T300 1.2i 16V 86KM A12XER
CHEVROLET AVEO HATCHBACK 2011 - 2020 T300 1.4i 16V 101KM A14XER
CHEVROLET AVEO SEDAN 2011 - 2020 T300 1.2i 16V 69KM A12XEL
CHEVROLET AVEO SEDAN 2011 - 2020 T300 1.2i 16V 86KM A12XER
CHEVROLET AVEO SEDAN 2011 - 2020 T300 1.4i 16V 101KM A14XER
OPEL ADAM HATCHBACK 2012 - 2020 MK1 1.2i 16V 69KM A12XEL
OPEL ADAM HATCHBACK 2012 - 2020 MK1 1.4i 16V 101KM A14XER
OPEL ADAM HATCHBACK 2012 - 2020 MK1 1.4i 16V 87KM A14XEL
OPEL ASTRA HATCHBACK 2009 - 2015 J 1.4i 16V 100KM A14XER
OPEL ASTRA HATCHBACK 2009 - 2015 J 1.4i 16V 140KM A14NET
OPEL ASTRA HATCHBACK 2009 - 2015 J 1.4i 16V 87KM A14XEL
OPEL ASTRA HATCHBACK 2010 - 2015 J 1.4i 16V 120KM A14NEL
OPEL ASTRA KOMBI 2010 - 2015 J 1.4i 16V 101KM A14XER
OPEL ASTRA KOMBI 2010 - 2015 J 1.4i 16V 120KM A14NEL
OPEL ASTRA KOMBI 2010 - 2015 J 1.4i 16V 140KM A14NET
OPEL ASTRA SEDAN 2012 - 2020 J 1.4i 16V 101KM A14XER
OPEL ASTRA SEDAN 2012 - 2020 J 1.4i 16V 120KM A14NEL
OPEL ASTRA SEDAN 2012 - 2020 J 1.4i 16V 140KM A14NET
OPEL CASCADA CABRIO 2013 - 2020 W13 1.4i 16V A14NET
OPEL CASCADA CABRIO 2013 - 2020 W13 1.4i 16V 120KM A14NEL
OPEL CORSA HATCHBACK 2009 - 2014 D 1.4i 16V 87KM A14XEL
OPEL CORSA HATCHBACK 2010 - 2014 D 1.2i 16V 69KM A12XEL
OPEL CORSA HATCHBACK 2010 - 2014 D 1.2i 16V 86KM A12XER
OPEL CORSA HATCHBACK 2010 - 2014 D 1.4i 16V 100KM A14XER
OPEL CORSA HATCHBACK 2011 - 2014 D 1.2i 16V 83KM A12XER#
OPEL CORSA HATCHBACK 2012 - 2014 D 1.4i 16V 120KM A14NEL
OPEL CORSA HATCHBACK 2014 - 2020 E 1.2i 16V 69KM B12XEL
OPEL CORSA HATCHBACK 2014 - 2020 E 1.4i 16V 90KM B14XEL
OPEL INSIGNIA HATCHBACK 2011 - 2017 I/G09 1.4i 16V 140KM A14NET
OPEL INSIGNIA KOMBI 2011 - 2013 I/G09 1.4i 16V 140KM A14NET
OPEL INSIGNIA SEDAN 2011 - 2017 I/G09 1.4i 16V 140KM A14NET
OPEL MERIVA 2010 - 2020 II 1.4i 16V 100KM A14XER
OPEL MERIVA 2010 - 2020 II 1.4i 16V 120KM A14NEL
OPEL MERIVA 2010 - 2020 II 1.4i 16V 140KM A14NET
OPEL MOKKA 2012 - 2020 MKI 1.4i 16V 140KM A14NET
OPEL ZAFIRA 2011 - 2020 III/P12 1.4i 16V 120KM A14NEL
OPEL ZAFIRA 2011 - 2020 III/P12 1.4i 16V 140KM A14NET