CEWKA ZAPŁON.78110 FAJKOCEWKA WTYCZKA PROSTOKĄT.3STYKI

CEWKA ZAPŁON.78110 FAJKOCEWKA WTYCZKA PROSTOKĄT.3STYKI

Indeks MotoHurt: 76102

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 2,00 szt.

Cena brutto: 172,20 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
NISSAN 22448ED800
NISSAN 22448-ED800
NISSAN 22448ED800EP
NISSAN 22448-ED800EP
RENAULT 7701065086
Producent Symbol
ABAKUS 12201028
ASHIKA 7801110
ASHUKI N84004
AUTOMOTOR AIC5138
AUTOMOTOR PIC5138
BBT IC16113
BERU 0040102056
BERU ZSE056
BLUE PRINT ADN11479C
BOSCH 0221604014
BOUGICORD 155138
BRECAV 126009
BREMI 20318
CSV CBE5161
CSV CBE5423
DELPHI GN10317
DELPHI GN1031712B1
DIAMAX DG2057
DODA 1090240045
ELTA XIG5089
EPS 1970489
ERA 880213
ESEN SKV 03SKV135
EUROCABLE DC1200
FACET 96389
FAE 80288
FISPA 8530161
FISPA 8530161A2
HELLA 5DA358000651
HITACHI 133863
HITACHI 2503863
HOFFER 8010500
HOFFER 80105001
IPS IBA8106
JAKOPARTS J5371002
JANMOR JM5134
JAPANPARTS BO110
JAPKO 78110
JP GROUP 4091600400
KAVO ICC6506
KW 470489
MAGNETI 060810187010
MAGNETI BAE680AS
MAPCO 80533
MAXGEAR 130140
MEAT DORIA 10500
MEAT DORIA 105001
METZGER 0880111
MEYLE 36148850007
MOBILETRON CN35
MOTAQUIP VCL867
NGK 48162
NGK U5043
NIPPARTS N5361013
NPS N536N08
OSSCA 08009
QH XIC8373
QUATTRO QF09A00129
SIDAT 8530161
SIDAT 8530161A2
SMPE 12832
SMPE CP328
SMPE CU1283
SMPE IIS236
SPECTRA C679
SPECTRA C751
STELLOX 6100168SX
TESLA CL554
TOPRAN 701724
TRISCAN 886014012
VEMO V38700012
WAI CUF066
WALKER 9212155
WE 220830248
WILMINK WG1142986
WILMINK WG1446144
WILMINK WG1487560
WILMINK WG1496745
WILMINK WG1498863
WILMINK WG1772292
WILMINK WG1787104
WILMNIK WG1142987
WILMNK WG1012326
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
NISSAN CUBE 2010 - 2020 Z12 1.6i 16V 110KM HR16DE
NISSAN MICRA 2005 - 2010 K12 1.6i 16V 110KM HR16DE
NISSAN MICRA CABRIO 2005 - 2020 K12 1.6i 16V 110KM HR16DE
NISSAN NOTE 2006 - 2013 E11 1.6i 16V 110KM HR16DE
NISSAN NV200 2010 - 2020 M20 1.6i 16V 110KM HR16DE
NISSAN QASHQAI 2007 - 2013 J10/JJ10 1.6i 16V 114KM HR16DE
NISSAN QASHQAI 2010 - 2013 J10/JJ10 1.6i 16V 117KM HR16DE#
NISSAN TIIDA HATCHBACK 2007 - 2011 C11X 1.6i 16V 110KM HR16DE
NISSAN TIIDA HATCHBACK 2007 - 2011 C11X 1.8i 16V 126KM MR18DE
NISSAN TIIDA SEDAN 2007 - 2012 SC11X 1.6i 16V 110KM HR16DE
NISSAN TIIDA SEDAN 2007 - 2012 SC11X 1.8i 16V 126KM MR18DE
NISSAN X-TRAIL 2007 - 2013 T31 2.0i 16V 141KM MR20DE
NISSAN X-TRAIL 2007 - 2013 T31 2.5i 16V 161KM QR25DE
NISSAN X-TRAIL 2008 - 2013 T31 2.0i 16V 140KM MR20DE#
RENAULT CLIO 2006 - 2012 III 2.0i 16V 139KM M4R 70#
RENAULT LAGUNA 2007 - 2015 III 2.0i 16V 140KM M4R 704
RENAULT LAGUNA COUPE 2010 - 2015 DT0/1 2.0i 16V 140KM M4R 711
RENAULT LAGUNA GRANDTOUR 2007 - 2015 III 2.0i 16V 140KM M4R 704