BĘBEN HAM.TYŁ S70645 229*68/5 SZT.!

BĘBEN HAM.TYŁ S70645 229*68/5 SZT.!

Indeks MotoHurt: 76059

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 2,00 szt.

Cena brutto: 233,70 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: 229*68/5

Producent Symbol
FORD 1334973
FORD 1334975
FORD 1361302
FORD 1361304
FORD 2T141126CA
FORD 2T141126CB
FORD 2T141126CC
FORD 2T141126CD
FORD 2T141126DA
FORD 2T141126DB
FORD 2T141126DC
FORD 2T141126DD
FORD 2T141126DE
FORD 34817A01
FORD 34B17A01
FORD 4367102
FORD 4367103
FORD 4455981
FORD 4467600
FORD 4937319
FORD 4937320
FORD 4937321
FORD 4937322
FORD 5135045
FORD 6063754
FORD 78EB1126AA
FORD 8T161126BA
FORD AT161126AA
Producent Symbol
ABE C6G026ABE
ABS 7179S
ALANKO 10305806
APEC DRM9927
ATE 24022280331
ATE 480181
AUTOMEGA 120011910
BORG BBR7117
BOSCH 0986477129
BREMBO 14A69110
BSG BSG30225012
CIFAM 700366
DELPHI BF488
DENCKERMANN B140008
DIAMAX N02177
FERODO FDR329794
FREMAX BD5981
FTE BT634
HELLA 8DT355300431
JURID 329794J
KAMOKA 104052
KAWE 7D0645
KRAFT 6062140
LPR 7D0645
MAXGEAR 192315
MAXTECH 8280120000
METELLI 180366
MEYLE 7155237038
MEYLE MDR0058
MIKODA 9430ATM
MINTEX MBD260
MOTAQUIP VBE684
NATIONAL NDR302
NK 252536
OPENPARTS BAD907310
OPTIMAL BT2050
PILENGA 6018
PROTECHNIC PRT086
QH BDR634
REMSA 709800
ROADHOUSE 709800
ROTINGER RT6524
SAMKO S70645
SBS 1825252536
STELLOX 60201863SX
TEMPLIN 5309010930
TRISCAN 812016223
TRW DB4309
VALEO 237053
VEMA 801483
WOKING B709800
ZIMMERMANN 250176920
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
FORD TOURNEO CONNECT 2002 - 2013 I 1.8Di 75KM BHD#
FORD TOURNEO CONNECT 2002 - 2013 I 1.8i 16V 116KM EYD#
FORD TOURNEO CONNECT 2002 - 2013 I 1.8TDi 90KM C9D#
FORD TOURNEO CONNECT 2006 - 2013 I 1.8TDCi 110KM RWPA
FORD TRANSIT CONNECT 2002 - 2012 I/P65/70/80 1.8Di 75KM BHD#
FORD TRANSIT CONNECT 2002 - 2012 I/P65/70/80 1.8i 16V 116KM EYD#
FORD TRANSIT CONNECT 2002 - 2012 I/P65/70/80 1.8TDi 90KM C9D#
FORD TRANSIT CONNECT 2006 - 2012 I/P65/70/80 1.8TDCi 110KM RWPA