CEWKA ZAPŁON.20339 4BIEGUN 2WTYCZKI PROSTOKĄT.2STYKI

CEWKA ZAPŁON.20339 4BIEGUN 2WTYCZKI PROSTOKĄT.2STYKI

Indeks MotoHurt: 75768

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 1,00 szt.

Cena brutto: 221,40 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
HYUNDAI 2730126600
HYUNDAI 27301-26600
Producent Symbol
ASHIKA 780KK07
ASHUKI Y98015
AUTOMOTOR AIC5113
AUTOMOTOR PIC5113
BBT IC17121
BERU 0040100483
BERU ZS483
BLUE PRINT ADG01472
BOUGICORD 155113
BRECAV 238006
BREMI 20339
BSG BSG40835003
CHAMPION BAEA483
DELPHI GN1041312B1
DENSO DIC0115
ELTA DMB1027
ELTA XIG5124
EPS 1970586
ERA 880188
ESEN SKV 03SKV104
EUROCABLE DC1205
FACET 96486
FISPA 8530011
HITACHI 138749
HOFFER 8010452
IPS IBA8H05
JAKOPARTS J5360504
JANMOR JM5110
JAPANPARTS BOK07
JAPKO 78K07
JP GROUP 3591600400
KAVO ICC3014
KAVO ICC3029
KW 470586
MAGNETI 060717168012
MAGNETI 060810163010
MAGNETI BAE680U
MAGNETI BAEQ168
MEAT DORIA 10452
METZGER 0880109
MEYLE 37148850001
MOBILETRON CK17
MOTAQUIP LVCL888
NGK 48287
NGK U2060
NIPPARTS N5360509
NPS H536I10
QH XIC8390
SIDAT 8530011
SPECTRA C690
STANDARD 12885
STANDARD CP378
STANDARD CU1252
STANDARD IIS271
STELLOX 6100176SX
TESLA CL546
TOPRAN 820773
TRISCAN 886043022
VALEO 245265
VEMO V53700004
VEMO V5370-00041
WAI CUF424
WALKER 9201029
WILMINK WG1012279
WILMINK WG1446155
WILMINK WG1461202
WILMINK WG1487501
WILMINK WG1496713
WILMINK WG1498908
WILMINK WG1786989
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
HYUNDAI ACCENT HATCHBACK 2002 - 2005 LC 1.6i 16V 105KM G4EDG
HYUNDAI ACCENT SEDAN 2002 - 2005 LC 1.6i 16V 105KM G4EDG
HYUNDAI COUPE 1998 - 2002 RD 1.6i 16V 116KM G4GR
HYUNDAI COUPE 2002 - 2009 GK 1.6i 16V 105KM G4EDG
HYUNDAI ELANTRA HATCHBACK 2003 - 2006 XD 1.6i 16V 105KM G4EDG
HYUNDAI ELANTRA SEDAN 2003 - 2006 XD 1.6i 16V 105KM G4EDG
HYUNDAI GETZ 2002 - 2005 TB 1.6i 16V 106KM G4EDG
HYUNDAI GETZ 2005 - 2010 TB 1.4i 16V 97KM G4EE
HYUNDAI MATRIX 2001 - 2010 FC 1.6i 16V 103KM G4EDG
KIA CERATO HATCHBACK 2004 - 2009 LD 1.6i 16V 105KM G4ED
KIA CERATO SEDAN 2004 - 2009 LD 1.6i 16V 105KM G4ED
KIA RIO HATCHBACK 2005 - 2011 II/JB 1.4i 16V 97KM G4EE
KIA RIO HATCHBACK 2005 - 2011 II/JB 1.6i 16V 112KM G4ED
KIA RIO SEDAN 2005 - 2011 II/JB 1.4i 16V 97KM G4EE
KIA RIO SEDAN 2005 - 2011 II/JB 1.6i 16V 112KM G4ED