CHŁODNICA OLEJU CHOT02K 94*62 H=40 Z OBUDOWĄ I FILTREM

CHŁODNICA OLEJU CHOT02K 94*62 H=40 Z OBUDOWĄ I FILTREM

Indeks MotoHurt: 75693

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 0,00 szt.

Ilość dostępna w magazynie Sokalska: 1,00 szt.

Cena brutto: 295,20 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: 94*62 H=40

Producent Symbol
CITROEN 96879112
CITROEN 9687911280
FORD 1145941
FORD 1489124
FORD 1703252
FORD 1703252
FORD 2S6Q6A642AA
FORD AV2Q6L625AA
MAZDA Y40114310A
MAZDA Y401-14-310A
MAZDA Y40114700
MAZDA Y401-14-700
PSA 1103K0
PSA 1103K2
PSA 1103N9
SUZUKI 1653073J01
SUZUKI 16530-73J01
SUZUKI 16600-73J00
Producent Symbol
AKS 066011N
FAST FT55296
FISPA 590052
FRIGAIR 07034002
HOFFER 8095052
JDEUS 421M49A
JDEUS 421M50A
MEAT DORIA 95052
NFR 31328
NISSENS 90703
NRF 31328
OSSCA 13489
SIDAT 590052
THERMOTEC D4P001TT
TRICLO 411703
TUREX CHOT02K
VEMO V42600004
WILMINK WG1720069
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
CITROEN BERLINGO 2005 - 2008 II 1.6HDi 16V 75KM DV6B
CITROEN BERLINGO 2005 - 2008 II 1.6HDi 16V 90KM DV6ATED4
CITROEN BERLINGO 2008 - 2018 III 1.6HDi 90KM DV6ATED4
CITROEN C1 2005 - 2014 PM/PN 1.4HDi 54KM DV4D
CITROEN C2 2003 - 2020 JM 1.4HDi 68KM DV4TD
CITROEN C3 2002 - 2009 I/FC 1.4HDi 68KM DV4TD
CITROEN C3 2002 - 2009 I/FC 1.4HDi 16V 90KM 8HY
CITROEN C3 2005 - 2009 I/FC 1.6HDi 16V 90KM DV6ATED4
CITROEN C3 PICASSO 2009 - 2020 I/SH 1.6HDi 16V 90KM DV6ATED4
CITROEN C3 PLURIER 2004 - 2020 1.4HDi 68KM 8HX
CITROEN C4 2004 - 2009 LC 1.6HDi 16V 90KM DV6ATED4
CITROEN C4 COUPE 2004 - 2011 1.6HDi 16V 90KM DV6ATED4
CITROEN DS3 HATCHBACK 2010 - 2015 I 1.4HDi 68KM 8HR/DV4C
CITROEN NEMO 2008 - 2020 1.4HDi 68KM DV4TED
CITROEN XSARA 2003 - 2004 1.4HDi 68KM DV4TD
CITROEN XSARA BREAK 2003 - 2006 1.4HDi 68KM DV4TD
CITROEN XSARA COUPE 2003 - 2004 1.4HDi 68KM DV4TD
FORD C-MAX 2007 - 2010 I/MPV 1.6TDCi 16V 90KM G8D#
FORD FIESTA 2001 - 2008 V 1.4TDCi 68KM F6J#
FORD FIESTA 2004 - 2008 V 1.6TDCi 90KM HHJ#
FORD FIESTA 2008 - 2017 VI 1.6TDCi 16V 75KM HHJF/UBJA
FORD FIESTA 2008 - 2017 VI 1.6TDCi 16V 90KM HHJD
FORD FIESTA 2009 - 2017 VI 1.4TDCi 68KM F6JB
FORD FIESTA 2010 - 2017 VI 1.4TDCi 70KM F6JD
FORD FIESTA VAN 2003 - 2009 I 1.4TDCi 68KM F6J#
FORD FIESTA VAN 2004 - 2009 I 1.6TDCi 90KM HHJ#
FORD FIESTA VAN 2009 - 2020 II 1.4TDCi 68KM F6JB
FORD FIESTA VAN 2009 - 2020 II 1.6TDCi 16V 90KM HHJD
FORD FIESTA VAN 2010 - 2020 II 1.4TDCi 70KM F6JD
FORD FOCUS C-MAX 2005 - 2007 1.6TDCi 90KM HHD#
FORD FOCUS HATCHBACK 2004 - 2011 II 1.6TDCi 90KM HHD#
FORD FOCUS KOMBI 2005 - 2011 II 1.6TDCi 90KM HHD#
FORD FOCUS SEDAN 2005 - 2011 II 1.6TDCi 90KM HHD#
FORD FUSION 2002 - 2012 JU 1.4TDCi 68KM F6JA
FORD FUSION 2004 - 2012 JU 1.6TDCi 90KM HHJ#
MAZDA 2 HATCHBACK 2003 - 2007 I/DY 1.4CDi 68KM F6JA/F6JB
MAZDA 2 HATCHBACK 2008 - 2014 II/DE 1.4CDi 68KM Y404
MAZDA 3 HATCHBACK 2004 - 2009 I/BK 1.6TDi 16V 109KM Y601
MAZDA 3 SEDAN 2004 - 2009 I/BK 1.6TDi 16V 109KM Y601
PEUGEOT 1007 2005 - 2020 KM 1.4HDi 68KM DV4TD
PEUGEOT 107 2005 - 2014 PM/PN 1.4HDi 54KM DV4D
PEUGEOT 2008 2013 - 2019 I/CU 1.4HDi 68KM 8HR/DV4TD
PEUGEOT 206 HATCHBACK 2001 - 2020 2A/C 1.4HDi 68KM DV4TD
PEUGEOT 206 KOMBI 2002 - 2020 2E/K 1.4HDi 68KM DV4TD
PEUGEOT 206 SEDAN 2008 - 2020 1.4HDi 68KM DV4TD
PEUGEOT 206+ HATCHBACK 2009 - 2020 T3E 1.4HDi 68KM DV4TD
PEUGEOT 207 HATCHBACK 2006 - 2020 WA/WC 1.4HDi 68KM DV4TD
PEUGEOT 207 HATCHBACK 2006 - 2020 WA/WC 1.6HDi 16V 90KM DV6ATED4
PEUGEOT 207 KOMBI 2007 - 2020 SW/WK 1.6HDi 16V 90KM DV6ATED4
PEUGEOT 208 HATCHBACK 2012 - 2019 CA_CC 1.4HDi 68KM 8HP/8HR/DV4C
PEUGEOT 307 HATCHBACK 2001 - 2020 3A/C 1.4HDi 68KM DV4TD
PEUGEOT 307 HATCHBACK 2005 - 2020 3A/C 1.6HDi 16V 90KM DV6ATED4
PEUGEOT 307 KOMBI 2002 - 2020 3E/F 1.4HDi 68KM DV4TD
PEUGEOT 307 KOMBI 2005 - 2020 3E/F 1.6HDi 16V 90KM DV6ATED4
PEUGEOT 308 HATCHBACK 2007 - 2013 4A/4C 1.6HDi 16V 90KM DV6ATED4
PEUGEOT 308 HATCHBACK 2009 - 2013 4A/4C 1.6HDi 92KM 9HP/DV6DTED
PEUGEOT 308 KOMBI 2007 - 2014 SW 1.6HDi 16V 90KM DV6ATED4
PEUGEOT 308 KOMBI 2009 - 2014 SW 1.6HDi 92KM 9HP/DV6DTED
PEUGEOT BIPPER 2008 - 2020 AA 1.4HDi 68KM DV4TD
PEUGEOT PARTNER 2005 - 2008 II 1.6HDi 16V 75KM DV6B
PEUGEOT PARTNER 2005 - 2008 II 1.6HDi 16V 90KM DV6ATED4
SUZUKI LIANA KOMBI 2004 - 2007 I/ER 1.4DDiS 90KM 8HY
SUZUKI LIANA SEDAN 2004 - 2020 I/ER 1.4DDiS 90KM 8HY
SUZUKI SX4 HATCHBACK 2007 - 2020 I/GY 1.6DDiS 16V 90KM 9HX
TOYOTA AYGO 2005 - 2010 B10 1.4HDi 54KM 2WZ-TV
VOLVO S40 SEDAN 2005 - 2020 II/MS 1.6D 16V 110KM D4164T
VOLVO S40 SEDAN 2010 - 2020 II/MS 1.6D 115KM D4162T
VOLVO S60 SEDAN 2011 - 2020 II 1.6D 114KM D4162T
VOLVO S80 SEDAN 2010 - 2020 II/AS 1.6D 16V 109KM D4164T
VOLVO S80 SEDAN 2011 - 2020 II/AS 1.6D 114KM D4162T
VOLVO V40 HATCHBACK 2012 - 2020 II/525-526 1.6D 114KM D4162T
VOLVO V50 KOMBI 2005 - 2020 MW 1.6D 16V 110KM D4164T
VOLVO V50 KOMBI 2010 - 2020 MW 1.6D 114KM D4162T
VOLVO V60 KOMBI 2011 - 2020 I 1.6D 114KM D4162T
VOLVO V70 KOMBI 2010 - 2011 III/BW 1.6D 16V 109KM D4164T
VOLVO V70 KOMBI 2011 - 2020 III/BW 1.6D 114KM D4162T