ALTERNATOR A1473 / A1440 12V 100A NAP.PASK.KLIN.

ALTERNATOR A1473 / A1440 12V 100A NAP.PASK.KLIN.

Indeks MotoHurt: 75249

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 1,00 szt.

Cena brutto: 307,50 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
OPEL 09132653
OPEL 10457922
OPEL 1204054
OPEL 6204074
OPEL 6204124
OPEL 9117852
OPEL 9119309
OPEL 9132653
OPEL 93175801
OPEL 93175947
OPEL 9512787
OPEL R1530039
Producent Symbol
AD KUHNER 301473RI
ALANKO 442514
AMK AL2755
ARTEC 59213538
AS A1009
ATL L43990
AUTOELECTRO AEA4206
AUTOTEAM ABO398
AUTOTEAM ABO398C
BOSCH 0124415010
BOSCH 0986043990
CARGO 112720
CASCO CAL10398GS
CASCO CAL10398RS
CASCO CAL12115AS
CV PSH 135512100010
CV PSH 135512100030
CV PSH 135512100215
DELCO DRA3904
DELCO REMY 10480273
DELCO REMY 3493273
DRI 2281391002
EAI 56885
ELSTOCK 283954
EUROTEC 12043990
FRIESEN 9090130
HC PARTS CA1440IR
HC PARTS CA1473IC
HC PARTS CA1473IR
HELLA 8EL012426721
HELLA 8EL737685001
ISKRA IA9424
LAUBER 111473
LETRIKA IA9424
LUCAS LRA01685
LUCAS LRB00406
MAGNETI 944390901300
MAGNETI MRA90130
MAHLE MG447
POLSTARTER A1440
POLSTARTER A1473
POWERMAX 89213538
POWERMAX 9213538
QH QRA2685
UNIPOINT F042A0H119
VALEO 437464
VEMO V401341275
WAI 21952R
WOODAUTO ALT10291
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
OPEL ASTRA HATCHBACK 1998 - 2000 G 1.7TD 68KM X17DTL
OPEL ASTRA KOMBI 1998 - 2000 G 1.7TD 68KM X17DTL
OPEL ASTRA SEDAN 1998 - 2000 G 1.7TD 68KM X17DTL