CYLINDEREK HAM.TYŁ LE./PR.67211 D22,2 WEJ.M6*1,0 R=38 ALUM.

CYLINDEREK HAM.TYŁ LE./PR.67211 D22,2 WEJ.M6*1,0 R=38 ALUM.

Indeks MotoHurt: 75085

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 5,00 szt.

Cena brutto: 98,40 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: D22,2

Producent Symbol
TOYOTA 4755009070
TOYOTA 47550-09070
TOYOTA 4755009080
TOYOTA 47550-09080
TOYOTA 4755009090
TOYOTA 47550-09090
Producent Symbol
ABE C52060ABE
ABS 72085
ASHIKA 6702211
ATE 020582
ATE 243222217463
BLUE PRINT ADT34487
BORG BBW1937
BREMBO A12B87
CAR 4375
CIFAM 1011030
DELPHI LW90127
DJPARTS AW1360
FERODO FHW4643
FRITECH CF996
GIRLING 5006423
JAKOPARTS J3232024
JAPANPARTS CS211
JAPKO 67211
LPR 5188
METELLI 041030
NIPPARTS N3232115
NK 804566
NPS T323A11
NPS T323A31
PROTECHNIC PRH2871
TRUSTING CF996
TRW BWH423
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
TOYOTA HILUX 2006 - 2015 VII/N1_N3 2.5D-4D 16V 102KM 2KD-FTV&
TOYOTA HILUX 2007 - 2015 VII/N1_N3 2.5D-4D 16V 120KM 2KD-FTV@
TOYOTA HILUX 2007 - 2015 VII/N1_N3 2.5D-4D 16V 144KM 2KD-FTV
TOYOTA HILUX 2007 - 2015 VII/N1_N3 3.0D-4D 16V 171KM 1KD-FTV
TOYOTA HILUX 2015 - 2020 VIII/N1 2.4D-4D 16V 150KM 2GD-FTV