CEWKA ZAPŁON.20505 FAJKOCEWKA WTYCZKA "D" 4STYKI

CEWKA ZAPŁON.20505 FAJKOCEWKA WTYCZKA "D" 4STYKI

Indeks MotoHurt: 74669

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 5,00 szt.

Cena brutto: 172,20 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
VAG 04C905110H
VAG 04C905110J
VAG 04E905110
VAG 04E905110A
VAG 04E905110B
VAG 04E905110C
VAG 04E905110E
Producent Symbol
BBT IC03127
BERU 0040102126
BERU ZSE126
BOSCH 0986221057
BOUGICORD 155207
BREMI 20505
DELPHI GN1063112B1
ERA 880339
EUROCABLE DC1256
FEBI 40321
FENOX IC16079
FISPA 8530366
HB 19050069
HELLA 5DA193175191
HELLA 5DA193175951
HITACHI 133894
HITACHI 134033
HITACHI 2503894
HOFFER 8010599
LUCAS DMB1163
MAGNETI 060810234010
MAGNETI BAE680CN
MEAT DORIA 10599
METZGER 0880198
MGM ICZ10599
MOBILETRON CE173
NGK 48408
NGK U5153
SIDAT 8530366
SWAG 30940321
TESLA CL031
TOPRAN 116400
TRISCAN 886029046
WILMINK WG1012411
WILMINK WG1429199
WILMINK WG1441661
WILMINK WG1487590
WILMINK WG1496885
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
AUDI A1 HATCHBACK 2012 - 2015 8X1 1.4i 16V 140KM CPTA
AUDI A1 HATCHBACK 2014 - 2018 8X1 1.4i 16V 125KM CZCA/CZDB
AUDI A1 HATCHBACK 2014 - 2018 8X1 1.4i 16V 150KM CZEA
AUDI A1 HATCHBACK 2015 - 2018 8X1 1.0i 12V 95KM CHZB
AUDI A1 HATCHBACK 2016 - 2018 8X1 1.0i 12V 82KM CHZE
AUDI A1 SPORTBACK 2012 - 2015 8XA 1.4i 16V 140KM CPTA
AUDI A1 SPORTBACK 2014 - 2018 8XA 1.4i 16V 125KM CZCA/CZDB
AUDI A1 SPORTBACK 2014 - 2018 8XA 1.4i 16V 150KM CZEA
AUDI A1 SPORTBACK 2015 - 2018 8XA 1.0i 12V 95KM CHZB
AUDI A1 SPORTBACK 2016 - 2018 8XA 1.0i 12V 82KM CHZE
AUDI A3 CABRIO 2013 - 2020 8V7 1.4i 16V 140KM CPTA
AUDI A3 CABRIO 2014 - 2020 8V7 1.4i 16V 125KM CXSB
AUDI A3 CABRIO 2014 - 2020 8V7 1.4i 16V 150KM CZEA
AUDI A3 HATCHBACK 2012 - 2020 8V1 1.4i 16V 122KM CMBA
AUDI A3 HATCHBACK 2012 - 2020 8V1 1.4i 16V 140KM CPTA
AUDI A3 HATCHBACK 2013 - 2020 8V1 1.2i 16V 105KM CJZA
AUDI A3 HATCHBACK 2014 - 2020 8V1 1.2i 16V 110KM CYVB
AUDI A3 HATCHBACK 2014 - 2020 8V1 1.4i 16V 125KM CXSB/CZCA
AUDI A3 HATCHBACK 2014 - 2020 8V1 1.4i 16V 150KM CZEA
AUDI A3 HATCHBACK 2016 - 2020 8V1 1.0i 12V CHZD
AUDI A3 SEDAN 2012 - 2020 8VS 1.4i 16V 122KM CMBA/CXSA
AUDI A3 SEDAN 2013 - 2020 8VS 1.2i 16V 105KM CJZA
AUDI A3 SEDAN 2013 - 2020 8VS 1.4i 16V 140KM CPTA
AUDI A3 SEDAN 2014 - 2020 8VS 1.2i 16V 110KM CYVB
AUDI A3 SEDAN 2014 - 2020 8VS 1.4i 16V 125KM CXSB/CZCA
AUDI A3 SEDAN 2014 - 2020 8VS 1.4i 16V 150KM CZEA
AUDI A3 SEDAN 2016 - 2020 8VS 1.0i 12V CHZD
AUDI A3 SPORTBACK 2012 - 2020 8VA 1.4i 16V 122KM CMBA
AUDI A3 SPORTBACK 2013 - 2020 8VA 1.2i 16V 105KM CJZA
AUDI A3 SPORTBACK 2013 - 2020 8VA 1.4i 16V 140KM CPTA
AUDI A3 SPORTBACK 2014 - 2020 8VA 1.2i 16V 110KM CYVB
AUDI A3 SPORTBACK 2014 - 2020 8VA 1.4i 16V 125KM CZCA
AUDI A3 SPORTBACK 2014 - 2020 8VA 1.4i 16V 150KM CZEA
AUDI A3 SPORTBACK 2016 - 2020 8VA 1.0i 12V CHZD
AUDI A4 KOMBI 2016 - 2020 8W5/B9 1.4i 16V 150KM CVNA
AUDI A4 SEDAN 2015 - 2020 8W2/B9 1.4i 16V 150KM CVNA
AUDI Q2 2016 - 2020 GA 1.0i 12V CHZJ
AUDI Q2 2016 - 2020 GA 1.4i 16V CZEA
AUDI Q3 2013 - 2018 BU 1.4i 16V 150KM CHPB
SEAT ALHAMBRA 2010 - 2020 710 1.4i 16V 150KM CAVA
SEAT ATECA 2016 - 2020 KH7 1.0i 12V 115KM CHZJ
SEAT ATECA 2016 - 2020 KH7 1.4i 16V 150KM CZEA
SEAT IBIZA HATCHBACK 2009 - 2017 6J5 1.4i 16V 150KM CAVF
SEAT IBIZA HATCHBACK 2010 - 2017 6J5 1.2i 16V CJZD
SEAT IBIZA HATCHBACK 2010 - 2017 6J5 1.2i 16V 110KM CJZD
SEAT IBIZA HATCHBACK 2013 - 2017 6J5 1.4i 16V 140KM CPTA
SEAT IBIZA HATCHBACK 2015 - 2017 6J5 1.0i 12V CHZB
SEAT IBIZA HATCHBACK 2015 - 2017 6J5 1.0i 12V CHZC
SEAT IBIZA HATCHBACK 2015 - 2017 6J5 1.0i 12V 110KM CHZC
SEAT IBIZA HATCHBACK 2015 - 2017 6J5 1.0i 12V 75KM CHYB
SEAT IBIZA HATCHBACK 2015 - 2017 6J5 1.0i 12V 95KM CHZB
SEAT IBIZA HATCHBACK 2015 - 2017 6J5 1.2i 16V 90KM CJZC
SEAT IBIZA KOMBI 2012 - 2020 6J8 1.4i 16V 150KM CAVF/CNUB
SEAT IBIZA KOMBI 2013 - 2020 6J8 1.4i 16V 140KM CPTA
SEAT IBIZA KOMBI 2015 - 2017 6J8 1.0i 12V CHZB
SEAT IBIZA KOMBI 2015 - 2017 6J8 1.0i 12V CHZC
SEAT IBIZA KOMBI 2015 - 2017 6J8 1.0i 12V 110KM CHZC
SEAT IBIZA KOMBI 2015 - 2017 6J8 1.0i 12V 75KM CHYB
SEAT IBIZA KOMBI 2015 - 2017 6J8 1.0i 12V 95KM CHZB
SEAT IBIZA KOMBI 2015 - 2020 6J8 1.2i 16V CJZD
SEAT IBIZA KOMBI 2015 - 2020 6J8 1.2i 16V 90KM CJZC
SEAT IBIZA SPORTCOUPE 2009 - 2015 6J1 1.4i 16V 150KM CAVF
SEAT IBIZA SPORTCOUPE 2013 - 2015 6J1 1.4i 16V 140KM CPTA
SEAT IBIZA SPORTCOUPE 2015 - 2017 6J1 1.0i 12V CHZB
SEAT IBIZA SPORTCOUPE 2015 - 2017 6J1 1.0i 12V CHZC
SEAT IBIZA SPORTCOUPE 2015 - 2017 6J1 1.2i 16V CJZD
SEAT IBIZA SPORTCOUPE 2015 - 2017 6J1 1.2i 16V 110KM CJZD
SEAT IBIZA SPORTCOUPE 2015 - 2017 6J1 1.2i 16V 90KM CJZC
SEAT LEON 2012 - 2020 5F 1.4i 16V 122KM CMBA
SEAT LEON 2012 - 2020 5F 1.4i 16V 140KM CHPA/CPTA
SEAT LEON 2013 - 2020 5F 1.2i 16V 105KM CJZA
SEAT LEON 2013 - 2020 5F 1.2i 16V 86KM CJZB
SEAT LEON 2013 - 2020 5F 1.4i 16V 110KM CPWA
SEAT LEON 2014 - 2020 5F 1.2i 16V 110KM CYVB
SEAT LEON 2014 - 2020 5F 1.4i 16V 125KM CZCA
SEAT LEON 2014 - 2020 5F 1.4i 16V 150KM CZEA
SEAT LEON 2016 - 2020 5F 1.0i 12V CHZD
SEAT LEON COUPE 2013 - 2020 5F5 1.2i 16V 105KM CJZB
SEAT LEON COUPE 2013 - 2020 5F5 1.2i 16V 86KM CJZB
SEAT LEON COUPE 2013 - 2020 5F5 1.4i 16V 122KM CMBA
SEAT LEON COUPE 2013 - 2020 5F5 1.4i 16V 140KM CHPA/CPTA
SEAT LEON COUPE 2014 - 2020 5F5 1.2i 16V 110KM CYVB
SEAT LEON COUPE 2014 - 2020 5F5 1.4i 16V 125KM CZCA
SEAT LEON COUPE 2014 - 2020 5F5 1.4i 16V 150KM CZEA
SEAT LEON COUPE 2015 - 2020 5F5 1.0i 12V CHZD
SEAT LEON KOMBI 2013 - 2020 ST/5F8 1.2i 16V 105KM CJZA
SEAT LEON KOMBI 2013 - 2020 ST/5F8 1.2i 16V 86KM CJZB
SEAT LEON KOMBI 2013 - 2020 ST/5F8 1.4i 16V 110KM CPWA
SEAT LEON KOMBI 2013 - 2020 ST/5F8 1.4i 16V 122KM CXSA
SEAT LEON KOMBI 2013 - 2020 ST/5F8 1.4i 16V 140KM CHPA/CPTA
SEAT LEON KOMBI 2014 - 2020 ST/5F8 1.2i 16V 110KM CYVB
SEAT LEON KOMBI 2014 - 2020 ST/5F8 1.4i 16V 125KM CZCA
SEAT LEON KOMBI 2014 - 2020 ST/5F8 1.4i 16V 150KM CZEA
SEAT LEON KOMBI 2015 - 2020 ST/5F8 1.0i 12V CHZD
SEAT MII 2011 - 2020 KF1 1.0i 12V 60KM CHYA
SEAT MII 2011 - 2020 KF1 1.0i 12V 75KM CHYB
SEAT MII 2012 - 2020 KF1 1.0i 12V 68KM CPGA
SEAT MII 2016 - 2020 KF1 1.0i 12V 90KM CHZA
SEAT TOLEDO SEDAN 2015 - 2020 KG3 1.2i 16V CJZC
SEAT TOLEDO SEDAN 2015 - 2020 KG3 1.2i 16V CJZD
SEAT TOLEDO SEDAN 2015 - 2020 KG3 1.4i 16V CZCA
SEAT TOLEDO SEDAN 2015 - 2020 KG3 1.6i 16V 110KM CWVA
SKODA CITIGO 2011 - 2020 #1 1.0i 12V 60KM CHYA
SKODA CITIGO 2011 - 2020 #1 1.0i 12V 75KM CHYB
SKODA CITIGO 2012 - 2020 #1 1.0i 12V 68KM CPGA
SKODA CITIGO 2016 - 2020 #1 1.0i 12V 90KM CHZA
SKODA FABIA 2014 - 2020 III 1.0i 12V 60KM CHYA
SKODA FABIA 2014 - 2020 III 1.0i 12V 75KM CHYB
SKODA FABIA 2014 - 2020 III 1.2i 16V 110KM CJZD
SKODA FABIA 2014 - 2020 III 1.2i 16V 90KM CJZC
SKODA FABIA 2015 - 2020 III 1.6i 16V 110KM CWVA
SKODA FABIA KOMBI 2014 - 2020 III 1.0i 12V 60KM CHYA
SKODA FABIA KOMBI 2014 - 2020 III 1.0i 12V 75KM CHYB
SKODA FABIA KOMBI 2014 - 2020 III 1.2i 16V 110KM CJZD
SKODA FABIA KOMBI 2014 - 2020 III 1.2i 16V 90KM CJZC
SKODA FABIA KOMBI 2015 - 2020 III 1.6i 16V 110KM CWVA
SKODA OCTAVIA 2012 - 2020 5E3 1.2i 16V 105KM CJZA
SKODA OCTAVIA 2012 - 2020 5E3 1.2i 16V 86KM CJZB
SKODA OCTAVIA 2012 - 2020 5E3 1.4i 16V 140KM CHPA
SKODA OCTAVIA 2014 - 2020 5E3 1.4i 16V 150KM CZDA/CHPB
SKODA OCTAVIA 2014 - 2020 5E3 1.6i 16V 110KM CWVA
SKODA OCTAVIA 2015 - 2020 5E3 1.2i 16V CYFV
SKODA OCTAVIA 2016 - 2020 5E3 1.0i 12V 115KM CHZD
SKODA OCTAVIA KOMBI 2012 - 2020 5E5 1.2i 16V 105KM CJZA
SKODA OCTAVIA KOMBI 2012 - 2020 5E5 1.2i 16V 86KM CJZB
SKODA OCTAVIA KOMBI 2012 - 2020 5E5 1.4i 16V 140KM CHPA
SKODA OCTAVIA KOMBI 2014 - 2020 5E5 1.4i 16V 150KM CZDA/CHPB
SKODA OCTAVIA KOMBI 2014 - 2020 5E5 1.6i 16V 110KM CWVA
SKODA OCTAVIA KOMBI 2015 - 2020 5E5 1.2i 16V CYVB
SKODA OCTAVIA KOMBI 2016 - 2020 5E5 1.0i 12V 115KM CHZD
SKODA RAPID HATCHBACK 2015 - 2020 NH1 1.2i 16V 110KM CJZD
SKODA RAPID HATCHBACK 2015 - 2020 NH1 1.2i 16V 90KM CJZC
SKODA RAPID HATCHBACK 2015 - 2020 NH1 1.4i 16V 125KM CZCA
SKODA RAPID SEDAN 2015 - 2020 NH3 1.2i 16V 110KM CJZD
SKODA RAPID SEDAN 2015 - 2020 NH3 1.2i 16V 90KM CJZC
SKODA RAPID SEDAN 2015 - 2020 NH3 1.4i 16V 125KM CZCA
SKODA SUPERB 2015 - 2020 III / 3V3 1.4i 16V 125KM CZCA
SKODA SUPERB 2015 - 2020 III / 3V3 1.4i 16V 150KM CZDA/CZEA
SKODA SUPERB KOMBI 2015 - 2020 III / 3V5 1.4i 16V 125KM CZCA
SKODA SUPERB KOMBI 2015 - 2020 III / 3V5 1.4i 16V 150KM CZDA/CZEA
SKODA YETI 2014 - 2020 5L 1.6i 16V 110KM CWVA
SKODA YETI 2015 - 2020 5L 1.2i 16V CYVB
SKODA YETI 2015 - 2020 5L 1.4i 16V CZCA
SKODA YETI 2015 - 2020 5L 1.4i 16V CZDA
VW BEETLE CABRIO 2014 - 2020 5# 1.2i 16V CYVD
VW BEETLE CABRIO 2014 - 2020 5# 1.4i 16V 150KM CZDA
VW BEETLE HATCHBACK 2014 - 2020 5C1 1.2i 16V CYVD
VW BEETLE HATCHBACK 2014 - 2020 5C1 1.4i 16V 150KM CZDA
VW CADDY 2015 - 2020 IV / SAB/SAJ 1.2i 16V 84KM CYVC
VW CADDY 2015 - 2020 IV / SAB/SAJ 1.4i 16V 110KM CPWA
VW CADDY 2015 - 2020 IV / SAB/SAJ 1.4i 16V 125KM CZCB
VW CADDY 2016 - 2020 IV / SAB/SAJ 1.0i 12V 102KM CHZG
VW CADDY ALLTRACK 2015 - 2020 SAB/US 1.0i 12V CHZG
VW CADDY ALLTRACK 2015 - 2020 SAB/US 1.2i 16V CYVC
VW CADDY ALLTRACK 2015 - 2020 SAB/US 1.4i 16V CPWA
VW CADDY ALLTRACK 2015 - 2020 SAB/US 1.4i 16V 125KM CZCB
VW CC COUPE 2015 - 2016 358 1.4i 16V 150KM CZDA
VW GOLF HATCHBACK 2012 - 2020 VII/5G1 1.2i 16V 86KM CJZB
VW GOLF HATCHBACK 2012 - 2020 VII/5G1 1.4i 16V 122KM CMBA/CUKA/CXSA
VW GOLF HATCHBACK 2012 - 2020 VII/5G1 1.4i 16V 122KM CPVA
VW GOLF HATCHBACK 2012 - 2020 VII/5G1 1.4i 16V 140KM CHPA/CPTA
VW GOLF HATCHBACK 2013 - 2020 VII/5G1 1.4i 16V 110KM CPWA/CZBA
VW GOLF HATCHBACK 2013 - 2020 VII/5G1 1.4i 16V 122KM CPVA
VW GOLF HATCHBACK 2013 - 2020 VII/5G1 1.4i 16V 125KM CPVB
VW GOLF HATCHBACK 2014 - 2020 VII/5G1 1.2i 16V 110KM CYVB
VW GOLF HATCHBACK 2014 - 2020 VII/5G1 1.4i 16V 125KM CZCA
VW GOLF HATCHBACK 2014 - 2020 VII/5G1 1.4i 16V 150KM CUKB
VW GOLF HATCHBACK 2014 - 2020 VII/5G1 1.6i 16V 110KM CWVA
VW GOLF HATCHBACK 2015 - 2020 VII/5G1 1.0i 12V CHZD
VW GOLF KOMBI 2013 - 2020 VII/BA5 1.2i 16V 86KM CJZB/CYVA
VW GOLF KOMBI 2013 - 2020 VII/BA5 1.4i 16V 110KM CPWA
VW GOLF KOMBI 2013 - 2020 VII/BA5 1.4i 16V 122KM CPVA
VW GOLF KOMBI 2013 - 2020 VII/BA5 1.4i 16V 122KM CPVA/CXSA
VW GOLF KOMBI 2013 - 2020 VII/BA5 1.4i 16V 140KM CHPA
VW GOLF KOMBI 2014 - 2020 VII/BA5 1.2i 16V 110KM CYVB
VW GOLF KOMBI 2014 - 2020 VII/BA5 1.4i 16V 125KM CPVB
VW GOLF KOMBI 2014 - 2020 VII/BA5 1.4i 16V 150KM CHPB/CZDA
VW GOLF KOMBI 2014 - 2020 VII/BA5 1.6i 16V 110KM CWVA
VW GOLF KOMBI 2015 - 2020 VII/BA5 1.0i 12V CHZD
VW GOLF SPORTSVAN 2014 - 2020 VII 1.2i 16V 110KM CYVB
VW GOLF SPORTSVAN 2014 - 2020 VII 1.2i 16V 86KM CYVA
VW GOLF SPORTSVAN 2014 - 2020 VII 1.4i 16V 125KM CPVB
VW GOLF SPORTSVAN 2014 - 2020 VII 1.4i 16V 125KM CZCA
VW GOLF SPORTSVAN 2014 - 2020 VII 1.4i 16V 150KM CZDA
VW GOLF SPORTSVAN 2014 - 2020 VII 1.6i 16V 110KM CWVA
VW GOLF SPORTSVAN 2015 - 2020 VII 1.0i 12V CHZD
VW JETTA 2011 - 2020 IV/ 162 1.4i 16V 122KM CAXA/CMSB
VW JETTA 2011 - 2014 IV/ 162 1.4i 16V 150KM CAVA/CNLA/CTHA
VW JETTA 2014 - 2020 IV/ 162 1.4i 16V 125KM CZCA
VW JETTA 2014 - 2020 IV/ 162 1.4i 16V 150KM CZDA
VW PASSAT ALLTRACK 2015 - 2020 3G5 1.4i 16V CZEA
VW PASSAT KOMBI 2014 - 2020 3G5 1.4i 16V 125KM CZCA
VW PASSAT KOMBI 2014 - 2020 3G5 1.4i 16V 150KM CZEA
VW PASSAT KOMBI 2015 - 2020 3G5 1.4i 16V CUKC
VW PASSAT SEDAN 2014 - 2020 3G2 1.4i 16V 125KM CZCA
VW PASSAT SEDAN 2014 - 2020 3G2 1.4i 16V 150KM CZEA
VW PASSAT SEDAN 2015 - 2020 3G2 1.4i 16V CUKC
VW POLO HATCHBACK 2012 - 2020 6R 1.4i 16V 140KM CPTA
VW POLO HATCHBACK 2014 - 2020 6R 1.0i 12V 110KM CHZC
VW POLO HATCHBACK 2014 - 2020 6R 1.0i 12V 60KM CHYA
VW POLO HATCHBACK 2014 - 2020 6R 1.0i 12V 75KM CHYB
VW POLO HATCHBACK 2014 - 2020 6R 1.0i 12V 95KM CHZB
VW POLO HATCHBACK 2014 - 2020 6R 1.2i 16V 110KM CJZD
VW POLO HATCHBACK 2014 - 2020 6R 1.2i 16V 90KM CJZC
VW POLO HATCHBACK 2014 - 2020 6R 1.4i 16V 150KM CZEA
VW POLO HATCHBACK 2014 - 2020 6R 1.6i 16V 110KM CWVA
VW POLO HATCHBACK 2014 - 2020 6R 1.6i 16V 90KM CWVB
VW SCIROCCO 2013 - 2017 137 1.4i 16V 125KM CXSB
VW SCIROCCO 2015 - 2017 137 1.4i 16V 150KM CZDA
VW SHARAN 2010 - 2020 7N 1.4i 16V 150KM CAVA
VW TIGUAN 2015 - 2016 5N 1.4i 16V 125KM CZDB
VW TIGUAN 2015 - 2016 5N 1.4i 16V 150KM CZDA
VW TIGUAN 2016 - 2020 AD1 1.4i 16V 125KM CZCA
VW TIGUAN 2016 - 2020 AD1 1.4i 16V 150KM CZDA/CZEA
VW TOURAN 2015 - 2020 5T1 1.2i 16V 110KM CYVB
VW TOURAN 2015 - 2020 5T1 1.4i 16V 150KM CZDA
VW UP 2011 - 2020 BL1/BL2 1.0i 12V 60KM CHYA
VW UP 2011 - 2020 BL1/BL2 1.0i 12V 75KM CHYB
VW UP 2012 - 2020 BL1/BL2 1.0i 12V 68KM CPGA
VW UP 2016 - 2020 BL1/BL2 1.0i 12V 90KM CHZA