CEWKA ZAPŁON.ICZ10541FAJKOCEWKA WTYCZKA OWAL 3STYKI

CEWKA ZAPŁON.ICZ10541FAJKOCEWKA WTYCZKA OWAL 3STYKI

Indeks MotoHurt: 74661

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 1,00 szt.

Cena brutto: 123,00 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
FIAT 55209603
FIAT 55213613
FIAT 55224494
FIAT 55268859
OPEL 1208107
OPEL 55213613
Producent Symbol
BBT IC13116
BERU 0040100095
BERU ZS095
BOSCH 0221504024
BOUGICORD 155146
DELPHI GN10528
DELPHI GN1052812B1
ERA 880278
EUROCABLE DC1252
FEBI 100062
FISPA 8530250
FISPA 85302502
HOFFER 8010541
LUCAS DMB1119
MAGNETI 060810211010
MAGNETI BAE680BQ
MEAT DORIA 10541
METZGER 0880180
MGM ICZ10541
MOBILETRON CE187
MOTAQUIP LVCL887
NGK 48286
NGK U5096
QH XIC8391
SIDAT 8530250
SIDAT 85302502
STANDARD 12884
STANDARD CP377
STANDARD CU1374
STANDARD IIS270
SWAG 70100062
TESLA CL323
TRISCAN 886015018
VEMO V24700046
WAI CUF2884
WILMINK WG1012361
WILMINK WG1487301
WILMINK WG1496820
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
ALFA GIULIETTA HATCHBACK 2010 - 2020 940 1.4i 16V 120KM 198.A4.000
ALFA GIULIETTA HATCHBACK 2011 - 2020 940 1.4i 16V 105KM 940.B1.000
ALFA GIULIETTA HATCHBACK 2014 - 2020 940 1.4i 16V 150KM 940.A2.00#
ALFA MITO HATCHBACK 2008 - 2020 ZAR955 1.4i 16V 120KM 198.A4.000
ALFA MITO HATCHBACK 2008 - 2020 ZAR955 1.4i 16V 155KM 199.A8.000
ALFA MITO HATCHBACK 2010 - 2020 ZAR955 1.4i 16V 105KM 955.A6.000
ALFA MITO HATCHBACK 2013 - 2020 ZAR955 1.4i 16V 140KM 955.B1.000
FIAT 500L 2013 - 2020 L 1.4i 16V 120KM 940.B7.000
FIAT BRAVO 2007 - 2020 II 1.4i 16V 120KM 198.A4.000
FIAT BRAVO 2007 - 2020 II 1.4i 16V 150KM 198.A1.000
FIAT DOBLO 2011 - 2020 II 1.4i 16V 120KM 198.A4.000
FIAT DOBLO CARGO 2011 - 2020 II 1.4i 16V 120KM 198.A4.000
FIAT GRANDE PUNTO 2007 - 2020 199 1.4i 16V 120KM 198.A4.000
FIAT GRANDE PUNTO 2009 - 2020 199 1.4i 16V 105KM 955.A6.000
FIAT LINEA 2007 - 2020 1.4i 16V 120KM 198.A4.000
LANCIA DELTA 2008 - 2014 III 1.4i 16V 120KM 198A4.000
LANCIA DELTA 2008 - 2014 III 1.4i 16V 150KM 198A1.000
LANCIA DELTA 2010 - 2014 III 1.4i 16V 140KM 197A7.000
OPEL COMBO 2012 - 2018 III/X12 1.4i 16V 120KM A14FC