ALTERNATOR A1638 12V 90A

ALTERNATOR A1638 12V 90A

Indeks MotoHurt: 74379

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 1,00 szt.

Cena brutto: 565,80 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
FORD 1120211
FORD 1120211
FORD 1124015
FORD 1131820
FORD 1140696
FORD 1151212
FORD 1211891
FORD 1464779
FORD 1478608
FORD 1478608
FORD 1S7T10300BA
FORD 1S7T10300BB
FORD 1S7T10300BC
FORD 1S7T10300BD
FORD 1S7T10300BE
FORD 1S7T10300DA
FORD 1S7T10300DB
FORD 1S7T10300DC
FORD 1S7T10300DD
FORD 1S7T10300DE
FORD 1S7T10300DF
JAGUAR C2S27198
JAGUAR C2S47100
Producent Symbol
ALANKO 443135
ARTEC 59212464
AS A9011
ATL L69960
AUTOELECTRO AEC1638
AUTOTEAM AFO102
BORG BBA2170
BOSCH 0986049460
BSG BSG30825006
CARGO 113709
CASCO CAL14102GS
CEVAM 4046
CV PSH 5954105
CV PSH 595541124
DELCO REMY DRA4144
DELCO REMY DRA4144N
DELCO REMY RA15255
DELCO REMY RAA15255
DRI 219160902
EAI 56876
ELPARTS 32001005
ELSTOCK 274696
ERA 210241
EUROTEC 12049460
EUROTEC 12090064
FARCOM 111716
FRIESEN 9090177
HC PARTS CA1638IR
HELLA 8EL012240501
HELLA 8EL737929001
JP GROUP 1590103800
JP GROUP 1590103809
LAUBER 111638
LUCAS LRB00497
MAGNETI 063380005010
MAGNETI 063380006010
MAPCO 13610
MESSMER 210241
MONARK 081898300
NK 4849460
POLSTARTER A1638
POWERMAX 89212464
QH QRA1250
UNIPOINT F032UA0087
VALEO 440192
WAI 8440N
WOODAUTO ATL10056
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
FORD MONDEO HATCHBACK 2000 - 2007 III 1.8i 16V 110KM CGB#
FORD MONDEO HATCHBACK 2000 - 2007 III 1.8i 16V 125KM CHB#
FORD MONDEO HATCHBACK 2000 - 2007 III 2.0i 16V 146KM CJB#
FORD MONDEO HATCHBACK 2000 - 2007 III 2.0TDi 16V 115KM HJB#
FORD MONDEO HATCHBACK 2000 - 2007 III 2.0TDi 16V 90KM D5BA
FORD MONDEO HATCHBACK 2000 - 2007 III 2.5i 24V 170KM LCBD
FORD MONDEO HATCHBACK 2001 - 2007 III 2.0TDCi 16V 130KM ##BA
FORD MONDEO HATCHBACK 2002 - 2007 III 3.0i 24V 226KM MEBA
FORD MONDEO HATCHBACK 2003 - 2007 III 1.8SCi 16V 130KM CFBA
FORD MONDEO HATCHBACK 2004 - 2007 III 2.2TDCi 16V 155KM QJB#
FORD MONDEO HATCHBACK 2004 - 2007 III 3.0i 24V 204KM REBA
FORD MONDEO KOMBI 2000 - 2007 III 1.8i 16V 110KM CGB#
FORD MONDEO KOMBI 2000 - 2007 III 1.8i 16V 125KM CHB#
FORD MONDEO KOMBI 2000 - 2007 III 2.0i 16V 146KM CJB#
FORD MONDEO KOMBI 2000 - 2007 III 2.0TDi 16V 115KM HJB#
FORD MONDEO KOMBI 2000 - 2007 III 2.0TDi 16V 90KM D5BA
FORD MONDEO KOMBI 2000 - 2007 III 2.5i 24V 170KM LCBD
FORD MONDEO KOMBI 2001 - 2007 III 2.0TDCi 16V 130KM ##BA
FORD MONDEO KOMBI 2002 - 2007 III 3.0i 24V 226KM MEBA
FORD MONDEO KOMBI 2003 - 2007 III 1.8SCi 16V 130KM CFBA
FORD MONDEO KOMBI 2004 - 2007 III 2.2TDCi 16V 155KM QJB#
FORD MONDEO KOMBI 2004 - 2007 III 3.0i 24V 204KM REBA
FORD MONDEO SEDAN 2000 - 2007 III 1.8i 16V 110KM CGB#
FORD MONDEO SEDAN 2000 - 2007 III 1.8i 16V 125KM CHB#
FORD MONDEO SEDAN 2000 - 2007 III 2.0i 16V 146KM CJB#
FORD MONDEO SEDAN 2000 - 2007 III 2.0TDi 16V 115KM HJB#
FORD MONDEO SEDAN 2000 - 2007 III 2.0TDi 16V 90KM D5BA
FORD MONDEO SEDAN 2000 - 2007 III 2.5i 24V 170KM LCBD
FORD MONDEO SEDAN 2001 - 2007 III 2.0TDCi 16V 130KM ##BA
FORD MONDEO SEDAN 2002 - 2007 III 3.0i 24V 226KM MEBA
FORD MONDEO SEDAN 2003 - 2007 III 1.8SCi 16V 130KM CFBA
FORD MONDEO SEDAN 2004 - 2007 III 2.2TDCi 16V 155KM QJB#
FORD MONDEO SEDAN 2004 - 2007 III 3.0i 24V 204KM REBA
JAGUAR X-TYPE KOMBI 2004 - 2009 CF1 2.0TDi 16V 130KM FMBA/BB/R4-X404
JAGUAR X-TYPE KOMBI 2005 - 2009 CF1 2.2TDi 16V 150KM LJ46G
JAGUAR X-TYPE KOMBI 2005 - 2009 CF1 2.2TDi 16V 155KM LJ46G
JAGUAR X-TYPE KOMBI 2007 - 2009 CF1 2.2TDi 16V 146KM LJ46G
JAGUAR X-TYPE SEDAN 2003 - 2009 CF1 2.0TDi 16V 130KM FMBA/BB/R4-X404
JAGUAR X-TYPE SEDAN 2005 - 2009 CF1 2.2TDi 16V 150KM LJ46G
JAGUAR X-TYPE SEDAN 2005 - 2009 CF1 2.2TDi 16V 155KM LJ46G
JAGUAR X-TYPE SEDAN 2007 - 2009 CF1 2.2TDi 16V 146KM LJ46G