CZUJNIK ABS PRZÓD LE./PR.0900691 WTYCZKA PROSTOKĄT.2STYKI L=740

CZUJNIK ABS PRZÓD LE./PR.0900691 WTYCZKA PROSTOKĄT.2STYKI L=740

Indeks MotoHurt: 74360

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 2,00 szt.

Cena brutto: 135,30 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: L=740

Producent Symbol
CHEVROLET 22821303
OPEL 06238228
OPEL 1235053
OPEL 1235326
OPEL 1247310
OPEL 1247749
OPEL 12841616
OPEL 12848538
OPEL 22821303
OPEL 22831244
Producent Symbol
ABS 31152
AIC 55821
ATE 24071050153
ATE 24071153493
ATE 360403
AUTLOG AS4404
BENDIX 058390B
ERA 560278
FAE 78110
FISPA 84894
HOFFER 8290388
ITN 15BS242
KAWE 80950691
MEAT DORIA 90388
METZGER 0900691
OPTIMAL 06S393
QH XABS924
SIDAT 84894
STANDARD 60878
STANDARD AB2171
STANDARD ALB818
STANDARD LAB624
STARMANN BSA0392
TOMEX 5230
TOMEX 52-30
TRISCAN 818024400
TRW GBS2152
VEMO V40720567
WILMINK WG1012065
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
CHEVROLET MALIBU SEDAN 2012 - 2020 2.0TDi 16V 160KM LBS
CHEVROLET MALIBU SEDAN 2012 - 2020 2.4i 16V 167KM LE9
OPEL INSIGNIA HATCHBACK 2008 - 2017 I/G09 1.6i 16V 116KM A16XER
OPEL INSIGNIA HATCHBACK 2008 - 2017 I/G09 1.6i 16V 180KM A16LET
OPEL INSIGNIA HATCHBACK 2008 - 2017 I/G09 1.8i 16V 140KM A18XER
OPEL INSIGNIA HATCHBACK 2008 - 2017 I/G09 2.0CDTi 16V 110KM A20DTC
OPEL INSIGNIA HATCHBACK 2008 - 2017 I/G09 2.0CDTi 16V 131KM A20DTJ
OPEL INSIGNIA HATCHBACK 2008 - 2017 I/G09 2.0CDTi 16V 160KM A20DTH
OPEL INSIGNIA HATCHBACK 2008 - 2017 I/G09 2.0CDTi 16V 190KM A20DTR
OPEL INSIGNIA HATCHBACK 2008 - 2017 I/G09 2.0i 16V 220KM A20NHT
OPEL INSIGNIA HATCHBACK 2008 - 2017 I/G09 2.8i 24V 260KM A28NET
OPEL INSIGNIA HATCHBACK 2009 - 2017 I/G09 2.8i 24V 325KM A28NER
OPEL INSIGNIA HATCHBACK 2011 - 2017 I/G09 1.4i 16V 140KM A14NET
OPEL INSIGNIA HATCHBACK 2011 - 2017 I/G09 2.0i 16V 250KM A20NFT
OPEL INSIGNIA HATCHBACK 2012 - 2017 I/G09 2.0CDTi 16V 120KM A20DTE
OPEL INSIGNIA HATCHBACK 2012 - 2017 I/G09 2.0CDTi 16V 195KM A20DTR#
OPEL INSIGNIA HATCHBACK 2013 - 2017 I/G09 1.6i 16V 170KM A16XHT
OPEL INSIGNIA HATCHBACK 2013 - 2017 I/G09 2.0CDTi 16V 140KM A20DTE#
OPEL INSIGNIA HATCHBACK 2013 - 2017 I/G09 2.0CDTi 16V 163KM A20DTH#
OPEL INSIGNIA HATCHBACK 2014 - 2017 I/G09 2.0CDTi 16V 170KM B20DTH
OPEL INSIGNIA KOMBI 2008 - 2012 I/G09 1.6i 16V 116KM A16XER
OPEL INSIGNIA KOMBI 2008 - 2013 I/G09 1.6i 16V 180KM A16LET
OPEL INSIGNIA KOMBI 2008 - 2013 I/G09 1.8i 16V 140KM A18XER
OPEL INSIGNIA KOMBI 2008 - 2013 I/G09 2.0CDTi 16V 110KM A20DTC
OPEL INSIGNIA KOMBI 2008 - 2015 I/G09 2.0CDTi 16V 131KM A20DTJ
OPEL INSIGNIA KOMBI 2008 - 2015 I/G09 2.0CDTi 16V 160KM A20DTH
OPEL INSIGNIA KOMBI 2008 - 2017 I/G09 2.0CDTi 16V 190KM A20DTR
OPEL INSIGNIA KOMBI 2008 - 2011 I/G09 2.0i 16V 220KM A20NHT
OPEL INSIGNIA KOMBI 2008 - 2013 I/G09 2.8i 24V 260KM A28NET
OPEL INSIGNIA KOMBI 2009 - 2015 I/G09 2.8i 24V 325KM A28NER
OPEL INSIGNIA KOMBI 2011 - 2013 I/G09 1.4i 16V 140KM A14NET
OPEL INSIGNIA KOMBI 2011 - 2014 I/G09 2.0i 16V 250KM A20NFT
OPEL INSIGNIA KOMBI 2012 - 2015 I/G09 2.0CDTi 16V 120KM A20DTE
OPEL INSIGNIA KOMBI 2012 - 2015 I/G09 2.0CDTi 16V 195KM A20DTR#
OPEL INSIGNIA KOMBI 2013 - 2014 I/G09 1.6i 16V 170KM A16XHT
OPEL INSIGNIA KOMBI 2013 - 2015 I/G09 2.0CDTi 16V 140KM A20DTE#
OPEL INSIGNIA KOMBI 2013 - 2015 I/G09 2.0CDTi 16V 163KM A20DTH##
OPEL INSIGNIA KOMBI 2014 - 2016 I/G09 2.0CDTi 16V 170KM B20DTH
OPEL INSIGNIA SEDAN 2008 - 2017 I/G09 1.6i 16V 116KM A16XER
OPEL INSIGNIA SEDAN 2008 - 2017 I/G09 1.6i 16V 180KM A16LET
OPEL INSIGNIA SEDAN 2008 - 2017 I/G09 1.8i 16V 140KM A18XER
OPEL INSIGNIA SEDAN 2008 - 2017 I/G09 2.0CDTi 16V 110KM A20DTC
OPEL INSIGNIA SEDAN 2008 - 2017 I/G09 2.0CDTi 16V 131KM A20DTJ
OPEL INSIGNIA SEDAN 2008 - 2017 I/G09 2.0CDTi 16V 160KM A20DTH
OPEL INSIGNIA SEDAN 2008 - 2017 I/G09 2.0CDTi 16V 190KM A20DTR
OPEL INSIGNIA SEDAN 2008 - 2017 I/G09 2.0i 16V 220KM A20NHT
OPEL INSIGNIA SEDAN 2008 - 2017 I/G09 2.8i 24V 260KM A28NET
OPEL INSIGNIA SEDAN 2009 - 2017 I/G09 2.8i 24V 325KM A28NER
OPEL INSIGNIA SEDAN 2011 - 2017 I/G09 1.4i 16V 140KM A14NET
OPEL INSIGNIA SEDAN 2011 - 2017 I/G09 2.0i 16V 250KM A20NFT
OPEL INSIGNIA SEDAN 2012 - 2017 I/G09 2.0CDTi 16V 120KM A20DTE
OPEL INSIGNIA SEDAN 2012 - 2017 I/G09 2.0CDTi 16V 195KM A20DTR#
OPEL INSIGNIA SEDAN 2013 - 2017 I/G09 1.6i 16V 170KM A16XHT
OPEL INSIGNIA SEDAN 2013 - 2017 I/G09 2.0CDTi 16V 140KM A20DTE#
OPEL INSIGNIA SEDAN 2013 - 2017 I/G09 2.0CDTi 16V 163KM A20DTH##
OPEL INSIGNIA SEDAN 2014 - 2017 I/G09 2.0CDTi 16V 170KM B20DTH
OPEL INSIGNIA SEDAN 2015 - 2017 I/G09 1.6CDTi 16V 120KM B16DTH/DTJ
OPEL INSIGNIA SEDAN 2015 - 2017 I/G09 1.6CDTi 16V 136KM B16DTH
SAAB 9-5 SEDAN 2010 - 2020 II/YS3G 2.0i 16V 220KM A20NFT
SAAB 9-5 SEDAN 2010 - 2020 II/YS3G 2.0i 16V 220KM A20NHT
SAAB 9-5 SEDAN 2010 - 2020 II/YS3G 2.0TiD 16V 160KM A20DTH
SAAB 9-5 SEDAN 2010 - 2020 II/YS3G 2.0TTiD 16V 190KM A20DTR
SAAB 9-5 SEDAN 2010 - 2020 II/YS3G 2.8i 24V 301KM A28NER