CEWKA ZAPŁON.ODM259 LISTWA WTYCZKA PROSTOKĄT.Z CZOŁA 9STYKÓ W

CEWKA ZAPŁON.ODM259 LISTWA WTYCZKA PROSTOKĄT.Z CZOŁA 9STYKÓ W

Indeks MotoHurt: 72933

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 1,00 szt

Cena brutto: 762,60 zł/szt

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
FIAT 71739285
OPEL 01750187
OPEL 1104070
OPEL 1208026
OPEL 1208211
OPEL 1208553
OPEL 12567686
OPEL 12569342
OPEL 12580537
Producent Symbol
AUTOMEGA 1012080026
AUTOMEGA 150080320
AUTOMOTOR AIC5107
AUTOMOTOR PIC5107
BBT IC07118
BOSCH 0986221094
BOUGICORD 155107
BRECAV 109010
CSV CBE5270
DELPHI DS202611B1
ELTA XIG5121
ERA 880176
EROCABLE DC1126
FISPA 8530270
HOFFER 8010481
JANMOR ODM259
JP GROUP 1291601100
JP GROUP 1291601109
LUCAS DMB896
MAGNETI 060801014010
MAGNETI BAE608N
MEAT DORIA 10481
METZGER 0880077
MEYLE 6148850009
MOBILETRON CE188
MOTAQUIP LVCL707
NGK 48146
NGK U6026
OSSCA 18378
QH XIC8256
SIDAT 8530270
SMPE 12784
SMPE CP288
SMPE CU1148
SMPE IIS072
TESLA CL224
TRISCAN 886024015
VEMO V40700068
WAIGLOBAL CUF2784
WE PARTS 220830227
WILMINK WG1012308
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
FIAT CROMA KOMBI 2005 - 2020 194 2.2i 16V 147KM 194A1
OPEL ASTRA CABRIO 2001 - 2004 G 2.2i 16V 147KM Z22SE
OPEL ASTRA COUPE 2000 - 2004 G 2.2i 16V 147KM Z22SE
OPEL ASTRA HATCHBACK 2001 - 2004 G 2.2i 16V 147KM Z22SE
OPEL ASTRA KOMBI 2001 - 2004 G 2.2i 16V 147KM Z22SE
OPEL ASTRA SEDAN 2001 - 2004 G 2.2i 16V 147KM Z22SE
OPEL SPEEDSTER 2000 - 2005 2.2i 16V 147KM Z22SE
OPEL VECTRA HATCHBACK 2000 - 2002 B 2.2i 16V 147KM Z22SE
OPEL VECTRA HATCHBACK 2002 - 2008 C 2.2i 16V 147KM Z22SE
OPEL VECTRA KOMBI 2000 - 2002 B 2.2i 16V 147KM Z22SE
OPEL VECTRA KOMBI 2003 - 2008 C 2.2i 16V 155KM Z22SE
OPEL VECTRA SEDAN 2000 - 2002 B 2.2i 16V 147KM Z22SE
OPEL VECTRA SEDAN 2002 - 2008 C 2.2i 16V 147KM Z22SE
OPEL ZAFIRA 2000 - 2005 I/F75 2.2i 16V 147KM Z22SE