AMORTYZATOR PRZÓD LE./PR.GH-352389 GAZ TRZPIEŃ/UCHWYT

AMORTYZATOR PRZÓD LE./PR.GH-352389 GAZ TRZPIEŃ/UCHWYT

Indeks MotoHurt: 68630

Ilość dostępna w magazynie Sokalska: 2,00 szt.

Cena brutto: 153,75 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
FIAT 50707659
FIAT 50707660
FIAT 50707661
FIAT 50707662
FIAT 50708354
FIAT 50708355
FIAT 51796541
FIAT 51796545
FIAT 51805316
FIAT 55703656
FIAT 55703657
FIAT 55703658
FIAT 55703660
FIAT 55703661
FIAT 55703662
OPEL 0344462
OPEL 0344463
OPEL 0344616
OPEL 0344617
OPEL 0344654
OPEL 0344655
OPEL 0344661
OPEL 0344662
OPEL 12773308
OPEL 344462
OPEL 344463
OPEL 344616
OPEL 344617
OPEL 344654
OPEL 344655
OPEL 344661
OPEL 344662
OPEL 93188955
OPEL 93188956
OPEL 93195845
OPEL 93195846
OPEL 95507185
OPEL 95507186
OPEL 95507189
OPEL 95507190
Producent Symbol
ALKO 3236DG
ALKO 3236IG
BILSTEIN 22158475
BILSTEIN 22158482
DELPHI KG9605
DELPHI KG9606
GABRIEL G35594
GABRIEL G35595
GABRIEL G35596
GABRIEL G35597
GABRIEL G35598
GABRIEL G35599
GH 352389
GH GH352389
JP GROUP 1242105170
JP GROUP 1242105180
KAMOKA 20334207
KAMOKA 20334208
KAYABA 334646
KAYABA 334647
MAGNETI 1938GL
MAGNETI 1938GR
MAGNETI 1960GL
MAGNETI 1960GR
MAGNETI 351938070100
MAGNETI 351938070200
MAGNETI 351960070100
MAGNETI 351960070200
MONROE E7068
MONROE G8063
MONROE G8064
OPTIMAL A3451GL
OPTIMAL A3451GR
SACHS 313552
SACHS 313554
TRW JGM6456T
TRW JGM6478T
TRW JGM6512T
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
ALFA MITO HATCHBACK 2008 - 2020 ZAR955 1.3JTDM 16V 90KM 199.A3.000
ALFA MITO HATCHBACK 2008 - 2020 ZAR955 1.4i 16V 199.A8.000
ALFA MITO HATCHBACK 2008 - 2020 ZAR955 1.4i 16V 120KM 198.A4.000
ALFA MITO HATCHBACK 2008 - 2020 ZAR955 1.4i 16V 78KM 955.A1.000
ALFA MITO HATCHBACK 2008 - 2020 ZAR955 1.4i 16V 95KM 199.A1.000
ALFA MITO HATCHBACK 2008 - 2020 ZAR955 1.6JTDM 16V 120KM 198.A2.000
ALFA MITO HATCHBACK 2009 - 2020 ZAR955 1.3JTDM 16V 95KM 199.B1.000
ALFA MITO HATCHBACK 2009 - 2020 ZAR955 1.4i 16V 940.A2.000
ALFA MITO HATCHBACK 2009 - 2020 ZAR955 1.4i 16V 955.A2.000
ALFA MITO HATCHBACK 2009 - 2020 ZAR955 1.4i 16V 135KM 955.A2.000
ALFA MITO HATCHBACK 2010 - 2020 ZAR955 1.4i 16V 105KM 955.A6.000
ALFA MITO HATCHBACK 2011 - 2020 ZAR955 0.9i 86KM 312A2.000
ALFA MITO HATCHBACK 2011 - 2020 ZAR955 1.3JTDM 16V 84KM 199.B4.000
ALFA MITO HATCHBACK 2011 - 2020 ZAR955 1.4i 69KM 955.A9.000
ALFA MITO HATCHBACK 2011 - 2020 ZAR955 1.4i 78KM 350.A1.000
ALFA MITO HATCHBACK 2013 - 2020 ZAR955 0.9i 101KM 199.B6.00#
ALFA MITO HATCHBACK 2013 - 2020 ZAR955 0.9i 105KM 199.B6.000
ALFA MITO HATCHBACK 2013 - 2020 ZAR955 1.3JTDM 16V 80KM 199.B8.000
ALFA MITO HATCHBACK 2013 - 2020 ZAR955 1.4i 16V 140KM 955.B1.000
CHEVROLET AVEO HATCHBACK 2011 - 2020 T300 1.2i 16V 69KM A12XEL
CHEVROLET AVEO HATCHBACK 2011 - 2020 T300 1.2i 16V 86KM A12XER
CHEVROLET AVEO HATCHBACK 2011 - 2020 T300 1.3D 16V 75KM LDV
CHEVROLET AVEO HATCHBACK 2011 - 2020 T300 1.3D 16V 95KM LSF
CHEVROLET AVEO HATCHBACK 2011 - 2020 T300 1.4i 16V 101KM A14XER
CHEVROLET AVEO HATCHBACK 2011 - 2020 T300 1.6i 16V 116KM F16D4
CHEVROLET AVEO HATCHBACK 2013 - 2020 T300 1.4i 16V 140KM LUJ/LUV
CHEVROLET AVEO SEDAN 2011 - 2020 T300 1.2i 16V 69KM A12XEL
CHEVROLET AVEO SEDAN 2011 - 2020 T300 1.2i 16V 86KM A12XER
CHEVROLET AVEO SEDAN 2011 - 2020 T300 1.3D 16V 75KM LDV
CHEVROLET AVEO SEDAN 2011 - 2020 T300 1.3D 16V 95KM LSF
CHEVROLET AVEO SEDAN 2011 - 2020 T300 1.4i 16V 101KM A14XER
CHEVROLET AVEO SEDAN 2011 - 2020 T300 1.6i 16V 116KM F16D4
FIAT GRANDE PUNTO 2005 - 2011 199 1.2i 60KM 188.A4.000
FIAT GRANDE PUNTO 2005 - 2020 199 1.2i 65KM 199A4.000
FIAT GRANDE PUNTO 2005 - 2020 199 1.3JTD 16V 75KM 199A2.000
FIAT GRANDE PUNTO 2005 - 2020 199 1.3JTD 16V 90KM 199A3.000
FIAT GRANDE PUNTO 2005 - 2020 199 1.4i 77KM 350.A1.000
FIAT GRANDE PUNTO 2005 - 2020 199 1.4i 16V 95KM 843.A1
FIAT GRANDE PUNTO 2005 - 2020 199 1.9JTD 120KM 939A1
FIAT GRANDE PUNTO 2005 - 2020 199 1.9JTD 130KM 199.A5.000
FIAT GRANDE PUNTO 2006 - 2020 199 1.9JTD 116KM 939.A7.000
FIAT GRANDE PUNTO 2007 - 2020 199 1.4i 16V 198.A4.000
FIAT GRANDE PUNTO 2007 - 2020 199 1.4i 16V 199.A8.000
FIAT GRANDE PUNTO 2007 - 2020 199 1.4i 16V 120KM 198.A4.000
FIAT GRANDE PUNTO 2007 - 2020 199 1.4i 16V 120KM 198.A4.000
FIAT GRANDE PUNTO 2008 - 2020 199 1.3JTD 16V 69KM 199.B2.000
FIAT GRANDE PUNTO 2008 - 2020 199 1.6JTD 16V 120KM 955.A3.000
FIAT GRANDE PUNTO 2009 - 2020 199 1.4i 16V 105KM 955.A6.000
FIAT GRANDE PUNTO 2010 - 2020 199 1.2i 69KM 169.A4.000
FIAT GRANDE PUNTO 2010 - 2020 199 1.3JTD 16V 84KM 199.B4.000
FIAT LINEA 2007 - 2020 1.3JTD 16V 90KM 199.A3.000
FIAT LINEA 2007 - 2020 1.4i 77KM 350.A1.000
FIAT LINEA 2007 - 2020 1.4i 16V 120KM 198.A4.000
FIAT LINEA 2009 - 2020 1.6JTD 16V 105KM 198.A3.000
FIAT PUNTO 2008 - 2012 III/EVO 1.3JTD 16V 69KM 199.B2.000
FIAT PUNTO 2008 - 2012 III/EVO 1.4i 16V 180KM 199.A8.000
FIAT PUNTO 2009 - 2012 III/EVO 1.2i 65KM 199.A4.000
FIAT PUNTO 2009 - 2012 III/EVO 1.3JTD 16V 75KM 199.A#.000
FIAT PUNTO 2009 - 2012 III/EVO 1.3JTD 16V 84KM 223.A9.000
FIAT PUNTO 2009 - 2012 III/EVO 1.3JTD 16V 95KM 199.B1.000
FIAT PUNTO 2009 - 2012 III/EVO 1.4i 77KM 350.A1.000
FIAT PUNTO 2009 - 2012 III/EVO 1.4i 16V 105KM 955.A6.000
FIAT PUNTO 2009 - 2012 III/EVO 1.4i 16V 135KM 955.A2.000
FIAT PUNTO 2009 - 2012 III/EVO 1.4i 16V 163KM 955.A8.000
FIAT PUNTO 2009 - 2012 III/EVO 1.6JTD 16V 120KM 955.A3.000
FIAT PUNTO 2012 - 2020 III/199 0.9i 86KM 312.A2.000
FIAT PUNTO 2012 - 2020 III/199 1.2i 69KM 169.A4.000
FIAT PUNTO 2012 - 2020 III/199 1.3JTD 16V 75KM 199.A2/A9.000
FIAT PUNTO 2012 - 2020 III/199 1.3JTD 16V 84KM 199.B4.000
FIAT PUNTO 2012 - 2020 III/199 1.3JTD 16V 95KM 199.B1.000
FIAT PUNTO 2012 - 2020 III/199 1.4i 75KM 199.A7.000
FIAT PUNTO 2012 - 2020 III/199 1.4i 78KM 350.A1.000
FIAT PUNTO 2012 - 2020 III/199 1.4i 16V 105KM 955.A6.000
FIAT PUNTO 2012 - 2020 III/199 1.4i 16V 135KM 955.A2.000
FIAT PUNTO 2013 - 2020 III/199 0.9i 101KM 199.B6.00#
FIAT PUNTO 2013 - 2020 III/199 0.9i 105KM 199.B6.000
FIAT PUNTO 2013 - 2020 III/199 1.3JTD 16V 80KM 199.B8.000
FIAT PUNTO 2014 - 2020 III/199 1.2i 67KM 199.B9.000
OPEL CORSA HATCHBACK 2006 - 2014 D 1.0i 12V 60KM Z10XEP
OPEL CORSA HATCHBACK 2006 - 2014 D 1.2i 16V 80KM Z12XEP
OPEL CORSA HATCHBACK 2006 - 2014 D 1.3CDTi 16V 75KM Z13DTJ
OPEL CORSA HATCHBACK 2006 - 2014 D 1.3CDTi 16V 90KM Z13DTH
OPEL CORSA HATCHBACK 2006 - 2014 D 1.4i 16V 90KM Z14XEP
OPEL CORSA HATCHBACK 2006 - 2014 D 1.7CDTi 16V 125KM A17DTR
OPEL CORSA HATCHBACK 2007 - 2014 D 1.6i 16V Z16LEL
OPEL CORSA HATCHBACK 2007 - 2014 D 1.6i 16V Z16LER
OPEL CORSA HATCHBACK 2007 - 2014 D 1.6i 16V 150KM Z16LEL
OPEL CORSA HATCHBACK 2007 - 2014 D 1.6i 16V 192KM Z16LER
OPEL CORSA HATCHBACK 2009 - 2014 D 1.2i 16V Z12XEP#
OPEL CORSA HATCHBACK 2009 - 2014 D 1.2i 16V 80KM Z12XEP#
OPEL CORSA HATCHBACK 2009 - 2014 D 1.4i 16V A14XEL
OPEL CORSA HATCHBACK 2009 - 2014 D 1.4i 16V 87KM A14XEL
OPEL CORSA HATCHBACK 2010 - 2014 D 1.0i 12V 65KM A10XEP
OPEL CORSA HATCHBACK 2010 - 2014 D 1.2i 16V 69KM A12XEL
OPEL CORSA HATCHBACK 2010 - 2014 D 1.2i 16V 86KM A12XER
OPEL CORSA HATCHBACK 2010 - 2014 D 1.3CDTi 16V 95KM A13DTR/Z13DTE
OPEL CORSA HATCHBACK 2010 - 2014 D 1.4i 16V 100KM A14XER
OPEL CORSA HATCHBACK 2010 - 2014 D 1.7CDTi 16V 130KM A17DTS
OPEL CORSA HATCHBACK 2011 - 2014 D 1.2i 16V 83KM A12XER#
OPEL CORSA HATCHBACK 2012 - 2014 D 1.4i 16V 120KM A14NEL
OPEL CORSA HATCHBACK 2014 - 2020 E 1.0i 12V 115KM B10XFT
OPEL CORSA HATCHBACK 2014 - 2020 E 1.0i 12V 90KM B10XFL
OPEL CORSA HATCHBACK 2014 - 2020 E 1.2i 16V 69KM B12XEL
OPEL CORSA HATCHBACK 2014 - 2020 E 1.3CDTi 16V 75KM B13DTC
OPEL CORSA HATCHBACK 2014 - 2020 E 1.3CDTi 16V 95KM B13DTE
OPEL CORSA HATCHBACK 2014 - 2020 E 1.4i 16V 101KM B14NEJ
OPEL CORSA HATCHBACK 2014 - 2020 E 1.4i 16V 75KM B14XEJ
OPEL CORSA HATCHBACK 2014 - 2020 E 1.4i 16V 90KM B14XEL
OPEL CORSA HATCHBACK 2015 - 2020 E 1.4i 16V 150KM B14NEH