AMORTYZATOR PRZÓD PR.GH-352552H GAZ ŁADOW.725KG--> TRZPIEŃ/UCHWYT

AMORTYZATOR PRZÓD PR.GH-352552H GAZ ŁADOW.725KG--> TRZPIEŃ/UCHWYT

Indeks MotoHurt: 66801

Ilość dostępna w magazynie Sokalska: 1,00 szt

Cena brutto: 157,44 zł/szt

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
FORD 2T1418045BJ
FORD 2T1418045CH
FORD 2T1418045CJ
FORD 2T1418045DC
FORD 2T1418045DD
FORD 2T1418B038BA
FORD 2T1418B038CA
FORD 2T1418B038CB
FORD 2T1418B038CC
FORD 2T1418B039BA
FORD 2T1418B039CA
FORD 2T1418B039CB
FORD 2T1418B039CC
FORD 2T1418K001AC
FORD 2T1418K001BJ
FORD 2T1418K001CH
FORD 2T1418K001CJ
FORD 2T1418K001DD
FORD 4408461
FORD 4408462
FORD 4419217
FORD 4419218
FORD 4436437
FORD 4436438
FORD 4436440
FORD 4436442
FORD 4495297
FORD 4495299
FORD 4T1618045AA
FORD 4T1618K001AA
Producent Symbol
BILSTEIN VNEE337
BILSTEIN VNEE338
BOGE 36C48A
BOGE 36C49A
DELPHI K22510055
GH GH352552H
MONROE V4303
SACHS 290839
SACHS 290840
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
FORD TOURNEO CONNECT 2002 - 2013 I 1.8Di 75KM BHD#
FORD TOURNEO CONNECT 2002 - 2013 I 1.8i 16V 116KM EYD#
FORD TOURNEO CONNECT 2002 - 2013 I 1.8TDi 90KM C9D#
FORD TOURNEO CONNECT 2006 - 2013 I 1.8TDCi 110KM RWPA
FORD TRANSIT CONNECT 2002 - 2012 I/P65/70/80 1.8Di 75KM BHD#
FORD TRANSIT CONNECT 2002 - 2012 I/P65/70/80 1.8i 16V 116KM EYD#
FORD TRANSIT CONNECT 2002 - 2012 I/P65/70/80 1.8TDi 90KM C9D#
FORD TRANSIT CONNECT 2006 - 2012 I/P65/70/80 1.8TDCi 110KM RWPA