AMORTYZATOR TYŁ LE./PR.GH-351056 GAZ TRZPIEŃ/UCHWYT

AMORTYZATOR TYŁ LE./PR.GH-351056 GAZ TRZPIEŃ/UCHWYT

Indeks MotoHurt: 66750

Ilość dostępna w magazynie Sokalska: 2,00 szt

Cena brutto: 196,80 zł/szt

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
FIAT 0060608981
FIAT 0060671077
FIAT 0060679962
FIAT 0060688989
FIAT 46763386
FIAT 47663386
FIAT 50509464
FIAT 60665438
FIAT 60669242
FIAT 60671077
FIAT 60679962
FIAT 60688989
FIAT 60688991
Producent Symbol
ALKO 3101G
BILSTEIN VNED248
BOGE 32G02A
DELPHI DG9097
FAST FT11268
GH 351056
GH GH351056
KAGER 810032
KAMOKA 20334408
KAYABA 334613
MONROE 16406
MONROE E4940
MONROE E7044
OPTIMAL A3101G
QH 178747
SACHS 557957
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
ALFA 147 2001 - 2010 937 1.6i 16V 103KM AR37203
ALFA 147 2001 - 2010 937 1.6i 16V 120KM AR67601
ALFA 147 2001 - 2010 937 1.9JTD 115KM 937.A2
ALFA 147 2001 - 2010 937 2.0i 16V 150KM AR32310
ALFA 147 2002 - 2010 937 1.9JTD 16V 140KM 192.A5
ALFA 147 2003 - 2010 937 1.9JTD 101KM 182.B9
ALFA 147 2004 - 2010 937 1.9JTD 16V 136KM 192.B1.000
ALFA 147 2005 - 2010 937 1.9JTD 120KM 937.A3.000
ALFA 147 2005 - 2010 937 1.9JTD 16V 150KM 937.A5
ALFA 156 KOMBI 1997 - 2006 932 1.6i 16V 120KM AR67601
ALFA 156 KOMBI 1997 - 2000 932 1.9JTD 105KM AR32302
ALFA 156 KOMBI 1997 - 2000 932 2.0i 16V 155KM AR32301
ALFA 156 KOMBI 1997 - 2000 932 2.4JTD 136KM AR32501
ALFA 156 KOMBI 1997 - 2000 932 2.5i 24V 190KM AR32401
ALFA 156 KOMBI 2000 - 2000 932 1.8i 16V 144KM AR32201
ALFA 156 KOMBI 2000 - 2002 932 2.0i 16V 150KM AR32310
ALFA 156 KOMBI 2000 - 2006 932 2.4JTD 140KM 839.A6
ALFA 156 KOMBI 2000 - 2006 932 2.5i 24V 192KM AR32405
ALFA 156 KOMBI 2001 - 2006 932 1.9JTD 115KM 937.A2
ALFA 156 KOMBI 2002 - 2006 932 1.9JTD 16V 140KM 192.A5
ALFA 156 KOMBI 2002 - 2006 932 2.0i 16VJTs 166KM 937.A1
ALFA 156 KOMBI 2002 - 2006 932 2.4JTD 150KM 841.C0
ALFA 156 KOMBI 2003 - 2006 932 2.4JTD 175KM 841.G0
ALFA 156 KOMBI 2004 - 2006 932 1.9JTD 16V 150KM 937.A5