AMORTYZATOR TYŁ A-3145G GAZ TRZPIEŃ/UCHWYT

AMORTYZATOR TYŁ A-3145G GAZ TRZPIEŃ/UCHWYT

Indeks MotoHurt: 66337

Ilość dostępna w magazynie Sokalska: 2,00 szt.

Cena brutto: 258,30 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
FIAT 0060613568
FIAT 0060663770
FIAT 0060663776
FIAT 0060663777
FIAT 0060680817
FIAT 60613568
FIAT 60617125
FIAT 60663770
FIAT 60663776
FIAT 60663777
FIAT 60680817
Producent Symbol
ALKO 3145G
DACO 561011
DELPHI DG9081
FAST FT11201
GABRIEL G35280
KAGER 810191
KAMOKA 20334655
KAYABA 334932
MAGNETI 355796070000
MAGNETI 5796G
MONROE 16748
MONROE E4879
MONROE S4879
NK 65103145
OPTIMAL A3145G
QH 178717
SACHS 556307
STATIM A283
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
ALFA 156 SEDAN 1997 - 2005 932 1.6i 16V 120KM AR67601
ALFA 156 SEDAN 1997 - 2000 932 1.8i 16V 144KM AR32201
ALFA 156 SEDAN 1997 - 2000 932 1.9JTD 105KM AR32302
ALFA 156 SEDAN 1997 - 2000 932 2.0i 16V 155KM AR32301
ALFA 156 SEDAN 1997 - 2000 932 2.4JTD 136KM AR32501
ALFA 156 SEDAN 1997 - 2000 932 2.5i 24V 190KM AR32401
ALFA 156 SEDAN 2000 - 2005 932 1.8i 16V 140KM AR32205
ALFA 156 SEDAN 2000 - 2002 932 2.0i 16V 150KM AR32310
ALFA 156 SEDAN 2000 - 2005 932 2.4JTD 140KM 839.A6
ALFA 156 SEDAN 2000 - 2005 932 2.5i 24V 192KM AR32405
ALFA 156 SEDAN 2001 - 2005 932 1.9JTD 115KM 937.A2
ALFA 156 SEDAN 2002 - 2005 932 1.9JTD 16V 140KM 192.A5
ALFA 156 SEDAN 2002 - 2005 932 2.0i 16VJTs 166KM 937.A1
ALFA 156 SEDAN 2002 - 2005 932 2.4JTD 150KM 841.C0
ALFA 156 SEDAN 2002 - 2005 932 3.2i 24V 250KM 932.A0
ALFA 156 SEDAN 2003 - 2005 932 2.4JTD 175KM 841.G0
ALFA 156 SEDAN 2004 - 2005 932 1.9JTD 16V 150KM 937.A5