AMORTYZATOR TYŁ 1977G TRZPIEŃ/OKO

AMORTYZATOR TYŁ 1977G TRZPIEŃ/OKO

Indeks MotoHurt: 65855

Ilość dostępna w magazynie Sokalska: 2,00 szt.

Cena brutto: 270,60 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
FIAT 51805320
FIAT 51814579
FIAT 51825910
FIAT 52018042
FIAT 52018043
FIAT 52040638
FIAT 52040639
FIAT 52043699
FIAT 52043700
FIAT 52056231
FIAT 52056455
FIAT 52056456
Producent Symbol
BILSTEIN 19227054
BILSTEIN 19263922
BILSTEIN 19266428
KAYABA 348034
MAGNETI 1977G
MAGNETI 351977070000
MAGNETI 380702274083
MAGNETI GB27408C
MAYSAN MANDO PN7210200
QH 879093
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
FIAT LINEA 2007 - 2020 1.3JTD 16V 90KM 199.A3.000
FIAT LINEA 2007 - 2020 1.4i 77KM 350.A1.000
FIAT LINEA 2007 - 2020 1.4i 16V 120KM 198.A4.000
FIAT LINEA 2009 - 2020 1.6JTD 16V 105KM 198.A3.000
FIAT TIPO KOMBI 2016 - 2020 II/356 1.3JTD 16V 95KM 199.B1.000
FIAT TIPO KOMBI 2016 - 2020 II/356 1.4i 16V 120KM 940.B7
FIAT TIPO KOMBI 2016 - 2020 II/356 1.4i 16V 95KM 843.A1
FIAT TIPO KOMBI 2016 - 2020 II/356 1.6i 16V 110KM 55268036
FIAT TIPO KOMBI 2016 - 2020 II/356 1.6JTD 16V 114KM ?1
FIAT TIPO KOMBI 2016 - 2020 II/356 1.6JTD 16V 120KM 940.C1.000
FIAT TIPO LIFTBACK 2016 - 2020 II/356 1.3JTD 16V 95KM 199.B1.000
FIAT TIPO LIFTBACK 2016 - 2020 II/356 1.4i 16V 120KM 940.B7
FIAT TIPO LIFTBACK 2016 - 2020 II/356 1.4i 16V 95KM 843.A1
FIAT TIPO LIFTBACK 2016 - 2020 II/356 1.6i 16V 110KM 55268036
FIAT TIPO LIFTBACK 2016 - 2020 II/356 1.6JTD 16V 114KM ?1
FIAT TIPO LIFTBACK 2016 - 2020 II/356 1.6JTD 16V 120KM 940.C1.000
FIAT TIPO SEDAN 2015 - 2020 II/356 1.3JTD 16V 95KM 199.B1.000
FIAT TIPO SEDAN 2015 - 2020 II/356 1.4i 16V 95KM 843.A1.000
FIAT TIPO SEDAN 2015 - 2020 II/356 1.6i 16V 110KM ?
FIAT TIPO SEDAN 2015 - 2020 II/356 1.6JTD 16V 120KM 940.C1.000
FIAT TIPO SEDAN 2016 - 2020 II/356 1.4i 16V 120KM 940.B7.000
FIAT TIPO SEDAN 2016 - 2020 II/356 1.6JTD 16V 114KM ?1