AMORTYZATOR TYŁ LE./PR.GH-333713 GAZ OKO/OKO

AMORTYZATOR TYŁ LE./PR.GH-333713 GAZ OKO/OKO

Indeks MotoHurt: 61972

Ilość dostępna w magazynie Sokalska: 4,00 szt.

Cena brutto: 135,30 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
CITROEN 967421348000
CITROEN 967421358000
CITROEN 968098438000
CITROEN 968098448004
CITROEN 968149878003
CITROEN 968406168004
PSA 5206QH
PSA 5206QJ
PSA 5206QK
PSA 5206QL
PSA 5206QQ
PSA 5206QR
PSA 5206YQ
PSA 5206YR
PSA 5206YR
Producent Symbol
BOGE 30J78A
GH GH333713
KAMOKA 20300047
MONROE G1118
MONROE G1119
NK 63192438
OPTIMAL A1399G
SACHS 314005
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
CITROEN BERLINGO 2008 - 2018 III 1.6HDi 90KM DV6ATED4
CITROEN BERLINGO 2008 - 2018 III 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
CITROEN BERLINGO 2008 - 2018 III 1.6HDi 16V 75KM DV6B
CITROEN BERLINGO 2008 - 2018 III 1.6HDi 16V 90KM 9HS/9HX
CITROEN BERLINGO 2008 - 2018 III 1.6i 16V 109KM TU5JP4
CITROEN BERLINGO 2008 - 2018 III 1.6i 16V 90KM TU5JP4B
CITROEN BERLINGO 2009 - 2018 III 1.4i 75KM KFW/TU3JP
CITROEN BERLINGO 2009 - 2018 III 1.6i 16V 120KM EP6C
CITROEN BERLINGO 2010 - 2018 III 1.6HDi 112KM 9HR/DV6C
CITROEN BERLINGO 2010 - 2018 III 1.6HDi 114KM 9HR/DV6C#
CITROEN BERLINGO 2010 - 2018 III 1.6HDi 92KM 9HP/DV6DTED
CITROEN BERLINGO 2010 - 2018 III 1.6i 16V 98KM 5FK/EP6CB
CITROEN BERLINGO 2014 - 2018 III 1.6HDi 120KM BHZ/DV6FC
CITROEN BERLINGO 2014 - 2018 III 1.6HDi 99KM BHY/DV6FD
CITROEN BERLINGO 2015 - 2018 III 1.6HDi 75KM 9HN/DV6ETED
CITROEN BERLINGO 2016 - 2018 III 1.2i 12V 110KM HNZ/EB2DT
PEUGEOT PARTNER 2008 - 2018 III 1.6HDi 16V 109KM DV6TED4
PEUGEOT PARTNER 2008 - 2018 III 1.6HDi 16V 75KM DV6B
PEUGEOT PARTNER 2008 - 2018 III 1.6HDi 16V 90KM DV6ATED4
PEUGEOT PARTNER 2008 - 2018 III 1.6i 16V 109KM TU5JP4
PEUGEOT PARTNER 2008 - 2018 III 1.6i 16V 90KM TU5JP4B
PEUGEOT PARTNER 2010 - 2018 III 1.6HDi 112KM 9HR/DV6C
PEUGEOT PARTNER 2010 - 2018 III 1.6HDi 16V 92KM 9HX/DVATED4
PEUGEOT PARTNER 2010 - 2018 III 1.6i 16V 120KM 5FS/EP6C
PEUGEOT PARTNER 2010 - 2018 III 1.6i 16V 98KM 5FK/EP6CB
PEUGEOT PARTNER 2013 - 2018 III 1.6HDi 114KM 9HL/DV6C
PEUGEOT PARTNER 2014 - 2018 III 1.6HDi 100KM BHY/DV6FD
PEUGEOT PARTNER 2015 - 2018 III 1.6HDi 120KM BHZ/DV6FC
PEUGEOT PARTNER 2015 - 2018 III 1.6HDi 75KM 9HN/DV6ETED
PEUGEOT PARTNER 2016 - 2018 III 1.2i 12V 110KM HNZ/EB2DT
PEUGEOT PARTNER 2016 - 2018 III 1.6HDi 115KM BHX/DV6FCU
PEUGEOT PARTNER 2016 - 2018 III 1.6HDi 95KM BHV/DV6FDU