BĘBEN HAM.TYŁ 3563500300 203*44/4 SZT.

BĘBEN HAM.TYŁ 3563500300 203*44/4 SZT.

Indeks MotoHurt: 61355

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 2,00 szt.

Cena brutto: 110,70 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: 203*39/4

Producent Symbol
HYUNDAI 5275129000
HYUNDAI 52751-29000
HYUNDAI 5841117100
HYUNDAI 58411-17100
HYUNDAI 5841117200
HYUNDAI 58411-17200
HYUNDAI 5841129000
HYUNDAI 58411-29000
HYUNDAI 5841129A00
HYUNDAI 58411-29A00
Producent Symbol
ABE C60503ABE
ABS 2651S
ABS 3420S
ALANKO 10306004
ALANKO 10306005
ASHIKA 56H0010
ASHIKA 56H0011
BORG BBR7136
BOSCH 0986477234
BOSCH DB305
DELPHI BF433
FERODO FDR329274
FTE BT1042
HELLA 8DT355301781
JAKOPARTS J3400524
JAPANPARTS JTAH11
JAPANPARTS TAH10
JAPANPARTS TAH11
JAPKO 56H10
JAPKO 56H11
JP GROUP 3563500300
JP GROUP 3563500309
JURID 329274J
KAVO BD3373
KAWE 7D0681
LPR 7D0681
MAXTECH 8662040000
MEYLE 37155230019
MEYLE MDR0044
MINTEX MBD328
NIPPARTS J3400515
PROTECHNIC PRT098
STELLOX 60201887SX
TEMPLIN 5309011290
TEXTAR 94034900
TRISCAN 812043204
TRW DB4225
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
HYUNDAI COUPE 1996 - 2002 RD 1.6i 16V 114KM 4G61
HYUNDAI COUPE 1996 - 2002 RD 2.0i 16V 139KM G4GF
HYUNDAI COUPE 1998 - 2002 RD 1.6i 16V 116KM G4GR
HYUNDAI ELANTRA HATCHBACK 2000 - 2006 XD 1.8i 16V 132KM G4BB
HYUNDAI ELANTRA HATCHBACK 2000 - 2006 XD 2.0i 16V 139KM G4GCG
HYUNDAI ELANTRA HATCHBACK 2001 - 2006 XD 2.0CRDi 16V 113KM D4EA
HYUNDAI ELANTRA HATCHBACK 2003 - 2006 XD 1.6i 16V 105KM G4EDG
HYUNDAI ELANTRA HATCHBACK 2003 - 2006 XD 2.0i 16V 143KM G4GC#
HYUNDAI ELANTRA HATCHBACK 2006 - 2006 XD 1.6CRDi 16V 116KM D4FB
HYUNDAI ELANTRA SEDAN 2000 - 2006 XD 1.8i 16V 132KM G4BB
HYUNDAI ELANTRA SEDAN 2000 - 2006 XD 2.0i 16V 139KM G4GCG
HYUNDAI ELANTRA SEDAN 2001 - 2006 XD 2.0CRDi 16V 113KM D4EA
HYUNDAI ELANTRA SEDAN 2003 - 2006 XD 1.6i 16V 105KM G4EDG
HYUNDAI ELANTRA SEDAN 2003 - 2006 XD 2.0i 16V 143KM G4GC#
HYUNDAI ELANTRA SEDAN 2006 - 2006 XD 1.6CRDi 16V 116KM D4FB
HYUNDAI LANTRA KOMBI 1996 - 2000 J2 1.6i 16V 114KM 4G61
HYUNDAI LANTRA KOMBI 1996 - 2000 J2 1.6i 16V 90KM G4GR
HYUNDAI LANTRA KOMBI 1996 - 2000 J2 1.8i 16V 128KM G4GM
HYUNDAI LANTRA KOMBI 1996 - 2000 J2 2.0i 16V 139KM G4GF
HYUNDAI LANTRA KOMBI 1997 - 2000 J2 1.5i 12V 88KM G4EK
HYUNDAI LANTRA KOMBI 1998 - 2000 J2 1.9D 68KM 2DN
HYUNDAI LANTRA SEDAN 1995 - 2000 J2 1.6i 16V 114KM 4G61
HYUNDAI LANTRA SEDAN 1995 - 2000 J2 1.6i 16V 90KM G4GR
HYUNDAI LANTRA SEDAN 1995 - 2000 J2 1.8i 16V 128KM G4GM
HYUNDAI LANTRA SEDAN 1996 - 2000 J2 1.5i 12V 88KM G4EK
HYUNDAI LANTRA SEDAN 1996 - 2000 J2 2.0i 16V 139KM G4GF
HYUNDAI LANTRA SEDAN 1998 - 2000 J2 1.9D 68KM 2DN
HYUNDAI MATRIX 2001 - 2010 FC 1.5CRDi 12V 82KM D3EA
HYUNDAI MATRIX 2001 - 2010 FC 1.6i 16V 103KM G4EDG
HYUNDAI MATRIX 2001 - 2010 FC 1.8i 12V 122KM G4GBG
HYUNDAI MATRIX 2004 - 2010 FC 1.5CRDi 16V 102KM D4FA
HYUNDAI MATRIX 2005 - 2010 FC 1.5CRDi 16V 110KM D4FA1