AMORTYZATOR PRZÓD LE./PR.V4502  HYDR. -->350T TRZPIEŃ/=

AMORTYZATOR PRZÓD LE./PR.V4502 HYDR. -->350T TRZPIEŃ/=

Indeks MotoHurt: 60837

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 0,00 szt.

Ilość dostępna w magazynie Sokalska: 2,00 szt.

Cena brutto: 344,02 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
FORD 1120588
FORD 1120590
FORD 1128569
FORD 1141352
FORD 1143672
FORD 1215772
FORD 1215773
FORD 1215774
FORD 1C1518045CF
FORD 1C1518045CG
FORD 1C1518045CH
FORD 1C1518045CJ
FORD 1C1518045EA
FORD 1C1518045EB
FORD 1C1518045EC
FORD 1C1518045ED
FORD 1C1518045FA
FORD 1C1518045FB
FORD 1C1518045FC
FORD 1C1518045GA
FORD 1C1518045GB
FORD 1C1518045GC
FORD 2C1118045AA
FORD 3C1118045CA
FORD 4059351
FORD 4070496
FORD 4095090
FORD 4095093
FORD 4104898
FORD 4106060
FORD 4106061
FORD 4109771
FORD 4333500
FORD 4333503
FORD 4333504
FORD 4408515
FORD 4408533
FORD 4408541
FORD 4408543
FORD 4429601
FORD 4429602
FORD 4429603
FORD 4429604
FORD 4429605
FORD 4429606
FORD 4510773
FORD 4510775
FORD 4560171
FORD 4560178
FORD 4560182
FORD 4560184
FORD 4560193
FORD V1C1518045AA
FORD V1C1518045BA
FORD V1C1518045BC
FORD V1C1518045DC
FORD VYC1518045AE
FORD VYC1518045BC
FORD VYC1518045BD
FORD YC1518045AH
FORD YC1518045BH
FORD YC1518045RA
FORD YC1518045RB
FORD YC1518045RC
FORD YC1518045SB
FORD YC1518045SC
Producent Symbol
ALKO 301570
ALKO 301573
ALKO 3157
ASAM 70416
ASHIKA MA00264
BENDIX 060998GB
BILSTEIN 22164773
BILSTEIN 22227997
BOGE 36C74A
DENCKERMANN DSB085G
DIEDERICHS 9970051
FAST FT11311
GABRIEL G54276
HART 805390
JAPANPARTS MM00264
JAPKO MJ00264
KAMOKA 20335006
KAYABA 335804
KRAFT 4002016
MAGNUM AGG130MT
MAPCO 40615
MAXGEAR 110099
MAXGEAR MGA5680
MAXGEAR MGF2104
MAXTRAC MCD0051
MAYSAN PS9830653
MAYSAN PS9830655
METZGER 2340051
MEYLE 7266230031
MEYLE MSA0531
MONROE V4502
NK 62253157
NK 65253157
OPTIMAL A3493G
QH QAG178485
SACHS 230965
SKV GERMANY 32SKV060
STATIM A570
STELLOX 42140180SX
TRAILLI AG10064
TRW JGM1068T
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
FORD TRANSIT BUS 2000 - 2005 F 2.0Di 100KM ABFA
FORD TRANSIT BUS 2000 - 2005 F 2.0Di 75KM D3FA
FORD TRANSIT BUS 2000 - 2005 F 2.0Di 86KM F3FA
FORD TRANSIT BUS 2000 - 2005 F 2.4Di 120KM D4FA
FORD TRANSIT BUS 2000 - 2005 F 2.4Di 75KM F4FA
FORD TRANSIT BUS 2000 - 2005 F 2.4Di 90KM D2F#
FORD TRANSIT BUS 2001 - 2005 F 2.3i 16V 146KM E5FA
FORD TRANSIT BUS 2001 - 2005 F 2.4TDE 125KM DOFA
FORD TRANSIT BUS 2002 - 2005 F 2.0TDCi 125KM FIFA
FORD TRANSIT BUS 2004 - 2005 F 2.4TDCi 137KM H9FA
FORD TRANSIT BUS 2004 - 2005 F 2.4TDE 115KM FXFA
FORD TRANSIT PLATFORMA 2000 - 2005 F 2.0Di 100KM ABFA
FORD TRANSIT PLATFORMA 2000 - 2005 F 2.0Di 75KM D3FA
FORD TRANSIT PLATFORMA 2000 - 2005 F 2.0Di 86KM F3FA
FORD TRANSIT PLATFORMA 2000 - 2005 F 2.4Di 120KM D4FA
FORD TRANSIT PLATFORMA 2000 - 2005 F 2.4Di 75KM F4FA
FORD TRANSIT PLATFORMA 2000 - 2005 F 2.4Di 90KM D2F#
FORD TRANSIT PLATFORMA 2001 - 2005 F 2.3i 16V 146KM E5FA
FORD TRANSIT PLATFORMA 2001 - 2005 F 2.4TDE 125KM DOFA
FORD TRANSIT PLATFORMA 2002 - 2005 F 2.0TDCi 125KM FIFA
FORD TRANSIT PLATFORMA 2004 - 2005 F 2.4TDCi 137KM H9FA
FORD TRANSIT PLATFORMA 2004 - 2005 F 2.4TDE 115KM FXFA