CEWKA ZAPŁON.ICZ96303 LISTWA WTYCZKA W ŚRODKU CZARNA 4STYKI

CEWKA ZAPŁON.ICZ96303 LISTWA WTYCZKA W ŚRODKU CZARNA 4STYKI

Indeks MotoHurt: 59684

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 1,00 szt.

Cena brutto: 231,24 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
CITROEN 9624675580
CITROEN 9628158580
CITROEN 986221034
PSA 596319
PSA 597072
PSA 597074
PSA 597078
PSA 597079
PSA 5970A9
Producent Symbol
AUTOMEGA 1500765
AUTOMEGA 3059700A9
BBT ZK15102
BERU 0040100381
BERU ZS381
BOSCH 0986221034
BOUGICORD 154301
BREMI 20156
BSG BSG70835001
DELPHI CE2001012B1
DELPHI CE2001112B1
EPS 1970403S
ERA 880034
FACET 96303S
FAE 80208
FEBI 24996
HB 19050003
HELLA 5DA193175431
HELLA 5DA749475271
HITACHI 133817
HOFFER 8010323
JP GROUP 4191600409
KW 470403S
LUCAS DMB812
MAGNETI 060717031012
MAGNETI BAEQ031
MAPCO 80408
MEAT DORIA 10323
METZGER 0880300
MEYLE 40148850000
MGM ICZ96303
MOBILETRON CE26
MOTAQUIP LVCL692
NGK 48023
NGK U6008
OE 2526117A
PLENZLER DP18051
QH XIC8188
RECO IC28060
SASIC 9200002
SIDAT 8530182
STANDARD 12719
STANDARD CP007
STANDARD CU1006
STANDARD IIS003
STELLOX 6100070SX
SWAG 62924996
TESLA CL110
TOPRAN 701403
TRISCAN 886028001
VALEO 245109
VEMO V42700003
WILMINK WG1012155
WILMINK WG1029162
WILMINK WG1054845
WILMINK WG1437901
WILMINK WG1443888
WILMINK WG1487431
WILMINK WG1496510
WILMINK WG1496511
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
CITROEN AX 1991 - 1996 1.0i TU9M
CITROEN BERLINGO 1996 - 2002 I 1.1i 60KM TU1JP
CITROEN BERLINGO 1996 - 2002 I 1.1i 60KM TU1M
CITROEN BERLINGO 1996 - 2002 I 1.4i 75KM TU3JP
CITROEN BERLINGO 2002 - 2008 II 1.1i 60KM TU1JP
CITROEN BERLINGO 2002 - 2008 II 1.4i 75KM TU3JP
CITROEN BERLINGO 2003 - 2008 II 1.4i 65KM TU3JPGN
CITROEN C2 2003 - 2020 JM 1.1i TU1JP
CITROEN C2 2003 - 2020 JM 1.4i TU3JP
CITROEN C3 2002 - 2009 I/FC 1.1i TU1JP
CITROEN C3 2002 - 2009 I/FC 1.4i TU3JP
CITROEN C3 2002 - 2009 I/FC 1.6i 16V TU5JP4
CITROEN C3 2009 - 2016 II 1.1i 60KM HFX/TU1JP
CITROEN C3 PLURIER 2003 - 2020 1.4i 73KM KFV
CITROEN SAXO 1996 - 2004 1.0i TU9M
CITROEN SAXO 1996 - 2000 1.1i TU1M
CITROEN SAXO 1996 - 2003 1.4i TU3JP
CITROEN SAXO 1996 - 2004 1.6i TU5JP
CITROEN SAXO 2000 - 2004 1.1i TU1JP
CITROEN XSARA 1997 - 2004 1.4i 75KM TU3JP
CITROEN XSARA 1997 - 2000 1.6i 88KM TU5JP
CITROEN XSARA BREAK 1997 - 2006 1.4i 75KM TU3JP
CITROEN XSARA BREAK 1997 - 2000 1.6i 88KM TU5JP
CITROEN XSARA COUPE 1998 - 2004 1.4i 75KM TU3JP
CITROEN XSARA COUPE 1998 - 2000 1.6i 88KM TU5JP
CITROEN XSARA PICASSO 2000 - 2020 1.6i 95KM TU5JP
PEUGEOT 1007 2005 - 2020 KM 1.4i 75KM TU3JP
PEUGEOT 106 1996 - 2001 (1) 1.0i 50KM TU9M
PEUGEOT 106 1996 - 2001 (1) 1.1i 54KM TU1M
PEUGEOT 106 1996 - 2004 (1) 1.4i 75KM TU3JP
PEUGEOT 106 1996 - 2001 (1) 1.6i 101KM TU5J2
PEUGEOT 106 1996 - 1999 (1) 1.6i 89KM TU5JP
PEUGEOT 106 1996 - 2004 (1) 1.6i 16V TU5JP4
PEUGEOT 106 2000 - 2004 (1) 1.1i 60KM TU1JP
PEUGEOT 206 HATCHBACK 1998 - 2020 2A/C 1.1i 60KM TU1JP
PEUGEOT 206 HATCHBACK 1998 - 2020 2A/C 1.4i 75KM TU3JP
PEUGEOT 206 HATCHBACK 1998 - 2000 2A/C 1.6i 89KM TU5JP
PEUGEOT 206 HATCHBACK 2003 - 2020 2A/C 1.4i 16V 88KM ET3J4
PEUGEOT 206 KOMBI 2002 - 2020 2E/K 1.1i 60KM TU1JP
PEUGEOT 206 KOMBI 2002 - 2020 2E/K 1.4i 75KM TU3JP
PEUGEOT 206 KOMBI 2003 - 2020 2E/K 1.4i 16V 88KM ET3J4
PEUGEOT 306 CABRIO 1996 - 2002 7D/N3/N5 1.6i 90KM TU5JP
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1997 - 2001 7A/C 1.4i 75KM TU3JP
PEUGEOT 306 HATCHBACK 1997 - 2000 7A/C 1.6i 90KM TU5JP
PEUGEOT 306 KOMBI 1997 - 2001 7E 1.4i 75KM TU3JP
PEUGEOT 306 KOMBI 1997 - 2000 7E 1.6i 90KM TU5JP
PEUGEOT 306 SEDAN 1997 - 2001 7B 1.4i 75KM TU3JP
PEUGEOT 306 SEDAN 1997 - 2000 7B 1.6i 90KM TU5JP
PEUGEOT 307 CABRIO 2005 - 2020 CC/3B 1.6i 16V 109KM TU5JP4
PEUGEOT 307 HATCHBACK 2001 - 2003 3A/C 1.4i 75KM TU3JP
PEUGEOT 307 HATCHBACK 2001 - 2020 3A/C 1.6i 16V 109KM TU5JP4
PEUGEOT 307 HATCHBACK 2003 - 2020 3A/C 1.4i 16V 88KM ET3J4
PEUGEOT 307 KOMBI 2002 - 2020 3E/F 1.6i 16V 109KM TU5JP4
PEUGEOT 307 KOMBI 2003 - 2020 3E/F 1.4i 16V 88KM ET3J4
PEUGEOT 406 SEDAN 1995 - 2004 8B 1.6i 90KM XU5JP
PEUGEOT PARTNER 1996 - 2002 I 1.1i 60KM TU1M
PEUGEOT PARTNER 1996 - 2000 I 1.4 75KM TU3.2
PEUGEOT PARTNER 1996 - 2002 I 1.4i 75KM TU3JP
PEUGEOT PARTNER 2000 - 2002 I 1.1i 60KM TU1JP
PEUGEOT PARTNER 2002 - 2008 II 1.1i 60KM TU1JP
PEUGEOT PARTNER 2002 - 2008 II 1.4i 75KM TU3JP