ALTERNATOR AJ1521 12V 100A REGENEROWANY

ALTERNATOR AJ1521 12V 100A REGENEROWANY

Indeks MotoHurt: 57001

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 1,00 szt.

Cena brutto: 461,25 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
HONDA 31100PLZD00
HONDA 31100-PLZ-D00
ISUZU 8971891133
ISUZU 8971891134
ISUZU 8971891135
ISUZU 8971891136
ISUZU 8971891137
ISUZU 8971891138
ISUZU 8971891139
ISUZU 8972873923
ISUZU 8972873924
ISUZU 8973261800
ISUZU 8973261801
ISUZU 8980542550
ISUZU 8980568670
OPEL 1204158
OPEL 6204140
OPEL 93175799
OPEL 97189113
OPEL 97326180
OPEL 98056867
OPEL R1530037
Producent Symbol
ALANKO 442275
AS A2003R
ASHIKA 002U915
ATL L43980
BLUE PRINT ADZ91126
BOSCH 0986043981
CARGO 112271
CASCO CAL20102
CEVAM 9001
DELCO REMY DRA3794
DELCO REMY DRA3794N
DELCO REMY DRA3794X
DRI 5281411002
EAI 56815
ELSTOCK 283839
ERA 210062
ERA RE75015N
EUROTEC 12060720
FARCOM 111192
FRIESEN 9090006
HC JA1521IR
HELLA 8EL737795001
HITACHI LR1100502
HITACHI LR1100502A
HITACHI LR1100502B
HITACHI LR1100502C
HITACHI LR1100502D
HITACHI LR1100502E
HITACHI LR1100502F
HITACHI LR1100502G
HITACHI LR1100502H
HITACHI LR1100502I
HITACHI LR1100502J
HITACHI LR1100502K
HITACHI LR1100502L
HITACHI LR1100502M
HITACHI LR1100502N
HITACHI LR1100504
HITACHI LR1100504A
HITACHI LR1100504B
HITACHI LR1100504C
HITACHI LR1100504E
HITACHI LR1100504F
HITACHI LR1100505
HITACHI LR1100505A
HITACHI LR1100505B
HITACHI LR1100505C
HITACHI LR1100505E
HUCO 136101
ISKRA 11209424
ISKRA AAK5574
JAPANPARTS ALU915
JAPKO 2U915
LAUBER 111521
LUCAS LRB00487
MAPCO 13821
MAXGEAR 550114
MAXGEAR 550114R
MD 59212651
MESSMER 210062
NPS O511L09
POLSTARTER AJ1521
POLSTARTER AJ1526
POWERMAX 89212651
POWERMAX 9212651
PRESTOLITE 201110487
QH QRA2185
TEAMEC 211805
VALEO 437497
VALEO 746007
VEMO V401368020
VEMO V401390005
WAI 21830N
WAI SA320
WOODAUTO ALT32071
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
HONDA CIVIC HATCHBACK 2002 - 2005 VI 1.7CDTi 16V 100KM 4EE2
OPEL ASTRA HATCHBACK 2000 - 2004 G 1.7DTi 16V 75KM Y17DT
OPEL ASTRA HATCHBACK 2003 - 2004 G 1.7CDTi 16V Z17DTL
OPEL ASTRA KOMBI 2000 - 2004 G 1.7DTi 16V 75KM Y17DT
OPEL ASTRA KOMBI 2003 - 2004 G 1.7CDTi 16V Z17DTL
OPEL ASTRA SEDAN 2000 - 2004 G 1.7DTi 16V 75KM Y17DT
OPEL ASTRA SEDAN 2003 - 2004 G 1.7CDTi 16V Z17DTL
OPEL COMBO 2001 - 2011 II 1.7Di 16V 65KM Y17DTL
OPEL COMBO 2001 - 2011 II 1.7DTi 16V 75KM Y17DT
OPEL CORSA HATCHBACK 2000 - 2006 C 1.7Di 16V 65KM Y17DTL
OPEL CORSA HATCHBACK 2000 - 2006 C 1.7DTi 16V 75KM Y17DT
OPEL MERIVA 2003 - 2010 I 1.7DTi 16V 75KM Y17DT