AMORTYZATOR TYŁ LE./PR.443149 HYDR.OKO/OKO 290/450 D16/D16

AMORTYZATOR TYŁ LE./PR.443149 HYDR.OKO/OKO 290/450 D16/D16

Indeks MotoHurt: 56444

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 0,00 szt.

Ilość dostępna w magazynie Sokalska: 2,00 szt.

Cena brutto: 216,42 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: 290/450 D16/D16

Producent Symbol
DAIHATSU 4851087601
DAIHATSU 48510-87601
DAIHATSU 4851087602
DAIHATSU 48510-87602
MITSUBISHI 4851087601
MITSUBISHI 4851087602
MITSUBISHI A410923
MITSUBISHI B003478
MITSUBISHI MA222536
MITSUBISHI MA222538
MITSUBISHI MA410923
MITSUBISHI MB003595
MITSUBISHI MB110467
MITSUBISHI MB111055
MITSUBISHI MB111057
MITSUBISHI MB111058
MITSUBISHI MB515566
MITSUBISHI MB584122
MITSUBISHI MB584125
MITSUBISHI MB631451
MITSUBISHI MB631452
MITSUBISHI MT160820
MITSUBISHI T141620
NISSAN 562107C002
NISSAN 562107C025
NISSAN 562107C800
NISSAN 562109C002
NISSAN 562109C025
NISSAN 562109C026
NISSAN 562109C501
NISSAN 562109C525
TOYOTA 0448836011
TOYOTA 4170053010
TOYOTA 4170053040
TOYOTA 4851125011
TOYOTA 4851129035
TOYOTA 4851129036
TOYOTA 4853126040
TOYOTA 4853127030
TOYOTA 4853127040
TOYOTA 4853129465
TOYOTA 4853129655
TOYOTA 4853129656
TOYOTA 4853129657
TOYOTA 4853129665
TOYOTA 4853129666
TOYOTA 4853136040
TOYOTA 4853136060
TOYOTA 4853139275
TOYOTA 4853139285
TOYOTA 4853180020
TOYOTA 4853180023
TOYOTA 4853180024
TOYOTA 4853180025
Producent Symbol
AC DELCO AF42880
ALKO 104360
ALKO 2087G
BILSTEIN 19028477
BILSTEIN BNE2847
BOGE 27C250
BOGE 30A36A
BOGE 30C530
DELPHI DG3928
DELPHI DG3929
DJPARTS DS2095GT
DJPARTS DS2095HT
GABRIEL 42503
GABRIEL 69617
KAGER 810496
KAGER 811034
KAGER 811159
KAYABA 343213
KAYABA 443149
KAYABA 444131
KAYABA 553116
KAYABA 554098
KAYABA DS2095HT
MONROE 21014
MONROE 23443
MONROE 42018
MONROE E1031
MONROE R1011
MONROE R1014
MONROE S1031
NIPPARTS N5525032
NPS T490A261T
OPTIMAL A1436H
OPTIMAL A2087G
QH 127496
QH 127526
QH 179496
QH LIP127496
QH LIP179496
SACHS 110091
SACHS 110111
SACHS 230172
SACHS 290421
SACHS 290607
TRW JHT148T
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
HYUNDAI PONY SEDAN 1985 - 1989 1.3i 68KM G13B
HYUNDAI PONY SEDAN 1985 - 1989 1.5i 72KM G15B
LDV X X
MITSUBISHI L300 1981 - 1986 I 1.6i 65KM 4G32
MITSUBISHI L300 1983 - 1986 I 2.3D 68KM 4D55
MITSUBISHI L300 1984 - 1987 I 1.6i 70KM 4G32 #1
MITSUBISHI L300 1984 - 1997 II 1.6i 69KM 4G32
MITSUBISHI L300 1986 - 1997 II 2.5D 69KM 4D56
MITSUBISHI L300 1991 - 2003 III 2.5D 75KM 4D56
NISSAN SERENA 1992 - 2000 C23M 2.0D 67KM LD20
NISSAN SERENA 1993 - 2001 C23M 1.6i 16V 97KM GA16DE
NISSAN SERENA 1995 - 2000 C23M 2.3D 75KM LD23
NISSAN VANETTE CARGO 1996 - 2001 HC23 1.6i 16V 98KM GA16DE
NISSAN VANETTE CARGO 1996 - 2001 HC23 2.0D 67KM LD20
NISSAN VANETTE CARGO 1996 - 2001 HC23 2.3D 75KM LD23
TOYOTA LITEACE 1979 - 1986 M2 1.3 57KM 4K
TOYOTA LITEACE 1979 - 1986 M2 1.3 57KM 4K-C