AMORTYZATOR TYŁ 36.566 GAZ OKO/OKO 255/390 D10/D16

AMORTYZATOR TYŁ 36.566 GAZ OKO/OKO 255/390 D10/D16

Indeks MotoHurt: 56312

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 0,00 KPL/2SZT

Ilość dostępna w magazynie Sokalska: 1,00 KPL/2SZT

Cena brutto: 320,96 zł/KPL/2SZT

Dodaj do koszyka

Wymiary: 255/390 D10/D16

Producent Symbol
RENAULT 6025000247
RENAULT 6025002569
RENAULT 6025003539
RENAULT 6025003667
RENAULT 6025006618
RENAULT 6025006619
RENAULT 6025105182
RENAULT 6025105210
RENAULT 6025110026
RENAULT 6025110027
RENAULT 6025308758
RENAULT 6025308759
RENAULT 6025308760
RENAULT 6025308762
RENAULT 6025308763
RENAULT 6025312296
RENAULT 6025314020
RENAULT 6025403676
Producent Symbol
ALKO 102333
BILSTEIN 002241
BOGE 327510
BOGE 32-751-0
DACO 533930
DACO 563930
DAMPO 35825
DAMPO 36566
DELPHI DG2688
DELPHI DG2864
GABRIEL 69960
KAGER 811687
KAYABA 343266
KAYABA 553218
MAGNETI 356164070000
MAGNETI 6164G
MONROE 42042
MONROE 42060
MONROE 42061
MONROE E5002
MONROE E5076
MONROE E5077
MONROE S5002
MONROE S5076
NK 63391330
OPTIMAL A1330G
OPTIMAL A16188H
OPTIMAL A16233H
OPTIMAL A68188G
QH 177104
QH 177105
QH LIP179299
SACHS 110332
SACHS 200930
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
RENAULT ESPACE 1984 - 1990 I 2.0 109KM J6R 23#
RENAULT ESPACE 1984 - 1990 I 2.1TD 88KM J8S ###
RENAULT ESPACE 1986 - 1990 I 2.2i 108KM J7T 770
RENAULT ESPACE 1988 - 1990 I 2.0 101KM J6R 734
RENAULT ESPACE 1988 - 1990 I 2.0i 118KM J7R 760
RENAULT ESPACE 1991 - 1996 II 2.0i 103KM J7R 763
RENAULT ESPACE 1991 - 1996 II 2.1TD 88KM J8S ###
RENAULT ESPACE 1991 - 1996 II 2.1TD 90KM J8S ###
RENAULT ESPACE 1991 - 1996 II 2.2i 108KM J7T 77#
RENAULT ESPACE 1991 - 1996 II 2.8i 150KM Z7W 71#