CHŁODNICA KLIMATYZACJI FT55314 600*16 H=340 SKRAPLACZ

CHŁODNICA KLIMATYZACJI FT55314 600*16 H=340 SKRAPLACZ

Indeks MotoHurt: 55828

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 0,00 szt.

Ilość dostępna w magazynie Sokalska: 1,00 szt.

Cena brutto: 355,47 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: 600*16 H=340

Producent Symbol
CITROEN 1609867680
FIAT 51931470
FIAT 55700406
FIAT 61931470
OPEL 13310103
OPEL 13389472
OPEL 13400150
OPEL 1850119
OPEL 1850290
OPEL 1850414
OPEL 1850849
PSA 6455GA
Producent Symbol
ABAKUS 0160160014
ACR 300631
AHE 43169
AKS DASIS 152031N
AUTOCLIMA 30311539CP
AUTOGAMMA 103989
AVA FT5314
AVA FT5314D
BERGMANN GT94973
CARGO 260363
CTR 1223415
DELPHI TSP0225552
DENSO DCN01004
DIEDERICHS 8345600
DIEDERICHS DCC1625
ERA 667010
FAST FT55314
HELLA 8FC351301651
HELLA 8FC351301654
JDEUS 711M67
KALE 310300
KLAXCAR 80106B
KLAXCAR 80106Z
KRAFT 0223014
MAGNETI 350203611000
MAXGEAR AC872075
NISSENS 94973
NRF 35777
PARTS-MALL PXNCX030G
POLCAR 5558K8C1
POWERMAX 7110457
POWERMAX 7110476
STELLOX 1045350SX
STELLOX 1045416SX
THERMOTEC KTT110199
VALEO 818193
VAN WEZEL 17005314
VAN WEZEL 17005314
VEMO V40620023
WAECO 8880400436
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
ALFA 4C CABRIO SPIDER 2014 - 2020 960 1.8i 16V 241KM 960.A1.000
ALFA 4C COUPE 2013 - 2020 960 1.8i 16V 241KM 960.A1.000
ALFA GIULIETTA HATCHBACK 2010 - 2020 940 1.4i 16V 120KM 198.A4.000
ALFA GIULIETTA HATCHBACK 2010 - 2020 940 1.4i 16V 170KM 940.A2.000
ALFA GIULIETTA HATCHBACK 2010 - 2020 940 1.6JTDM 16V 105KM 940.A3.000
ALFA GIULIETTA HATCHBACK 2010 - 2020 940 1.8i 16V 235KM 940.A1.000
ALFA GIULIETTA HATCHBACK 2010 - 2020 940 2.0JTDM 16V 136KM 940.A8.000
ALFA GIULIETTA HATCHBACK 2010 - 2020 940 2.0JTDM 16V 140KM 940.A5.000
ALFA GIULIETTA HATCHBACK 2010 - 2020 940 2.0JTDM 16V 170KM 940.A4.000
ALFA GIULIETTA HATCHBACK 2011 - 2020 940 1.4i 16V 105KM 940.B1.000
ALFA GIULIETTA HATCHBACK 2013 - 2020 940 1.8i 16V 241KM 960.A1.000
ALFA GIULIETTA HATCHBACK 2013 - 2020 940 2.0JTDM 16V 175KM 940.B4.000
CITROEN NEMO 2008 - 2020 1.4HDi 68KM DV4TED
CITROEN NEMO 2008 - 2020 1.4i 73KM TU3A
CITROEN NEMO 2010 - 2020 1.3HDi 16V 75KM F13DTE5
FIAT FIORINO 2008 - 2020 III/225 1.3JTD 16V 75KM 199A2.000
FIAT FIORINO 2008 - 2020 III/225 1.4i 73KM KFV
FIAT FIORINO 2009 - 2020 III/225 1.3JTD 16V 95KM 199.B1.000
FIAT FIORINO 2009 - 2020 III/225 1.4i 78KM 350.A1.000
FIAT FIORINO 2015 - 2020 III/225 1.3JTD 16V 80KM 225.A2.000
FIAT GRANDE PUNTO 2005 - 2011 199 1.2i 60KM 188.A4.000
FIAT GRANDE PUNTO 2005 - 2020 199 1.2i 65KM 199A4.000
FIAT GRANDE PUNTO 2005 - 2020 199 1.3JTD 16V 75KM 199A2.000
FIAT GRANDE PUNTO 2005 - 2020 199 1.3JTD 16V 90KM 199A3.000
FIAT GRANDE PUNTO 2005 - 2020 199 1.4i 77KM 350.A1.000
FIAT GRANDE PUNTO 2005 - 2020 199 1.4i 16V 95KM 843.A1
FIAT GRANDE PUNTO 2005 - 2020 199 1.9JTD 120KM 939A1
FIAT GRANDE PUNTO 2005 - 2020 199 1.9JTD 130KM 199.A5.000
FIAT GRANDE PUNTO 2006 - 2020 199 1.9JTD 116KM 939.A7.000
FIAT GRANDE PUNTO 2007 - 2020 199 1.4i 16V 120KM 198.A4.000
FIAT GRANDE PUNTO 2007 - 2020 199 1.4i 16V 155KM 199.A8.000
FIAT GRANDE PUNTO 2007 - 2020 199 1.4i 16V 180KM 955.A8.000
FIAT GRANDE PUNTO 2008 - 2020 199 1.3JTD 16V 69KM 199.B2.000
FIAT GRANDE PUNTO 2008 - 2020 199 1.6JTD 16V 120KM 955.A3.000
FIAT GRANDE PUNTO 2009 - 2020 199 1.4i 16V 105KM 955.A6.000
FIAT GRANDE PUNTO 2010 - 2020 199 1.2i 69KM 169.A4.000
FIAT GRANDE PUNTO 2010 - 2020 199 1.3JTD 16V 84KM 199.B4.000
FIAT PUNTO 2008 - 2012 III/EVO 1.3JTD 16V 69KM 199.B2.000
FIAT PUNTO 2008 - 2012 III/EVO 1.4i 16V 180KM 199.A8.000
FIAT PUNTO 2009 - 2012 III/EVO 1.2i 65KM 199.A4.000
FIAT PUNTO 2009 - 2012 III/EVO 1.3JTD 16V 75KM 199.A#.000
FIAT PUNTO 2009 - 2012 III/EVO 1.3JTD 16V 84KM 223.A9.000
FIAT PUNTO 2009 - 2012 III/EVO 1.3JTD 16V 95KM 199.B1.000
FIAT PUNTO 2009 - 2012 III/EVO 1.4i 77KM 350.A1.000
FIAT PUNTO 2009 - 2012 III/EVO 1.4i 16V 105KM 955.A6.000
FIAT PUNTO 2009 - 2012 III/EVO 1.4i 16V 135KM 955.A2.000
FIAT PUNTO 2009 - 2012 III/EVO 1.4i 16V 163KM 955.A8.000
FIAT PUNTO 2009 - 2012 III/EVO 1.6JTD 16V 120KM 955.A3.000
FIAT PUNTO 2012 - 2020 III/199 0.9i 86KM 312.A2.000
FIAT PUNTO 2012 - 2020 III/199 1.2i 69KM 169.A4.000
FIAT PUNTO 2012 - 2020 III/199 1.4i 75KM 199.A7.000
FIAT PUNTO 2012 - 2020 III/199 1.4i 78KM 350.A1.000
FIAT PUNTO 2012 - 2020 III/199 1.4i 16V 105KM 955.A6.000
FIAT PUNTO 2012 - 2020 III/199 1.4i 16V 135KM 955.A2.000
FIAT PUNTO 2013 - 2020 III/199 0.9i 101KM 199.B6.00#
FIAT PUNTO 2013 - 2020 III/199 0.9i 105KM 199.B6.000
FIAT PUNTO 2014 - 2020 III/199 1.2i 67KM 199.B9.000
FIAT QUBO 2009 - 2020 1.4i 73KM KFV
FIAT QUBO 2010 - 2020 1.4i 78KM 350.A1.000
OPEL ADAM HATCHBACK 2012 - 2020 MK1 1.2i 16V 69KM A12XEL
OPEL ADAM HATCHBACK 2012 - 2020 MK1 1.4i 16V 101KM A14XER
OPEL ADAM HATCHBACK 2012 - 2020 MK1 1.4i 16V 87KM A14XEL
OPEL ADAM HATCHBACK 2013 - 2020 MK1 1.0i 12V 68KM ?1
OPEL ADAM HATCHBACK 2013 - 2020 MK1 1.2i 16V 94KM ?
OPEL ADAM HATCHBACK 2014 - 2020 MK1 1.0i 12V 115KM B10XFT
OPEL ADAM HATCHBACK 2014 - 2020 MK1 1.0i 12V 90KM B10XFL
OPEL ADAM HATCHBACK 2014 - 2020 MK1 1.4i 16V 150KM B14NET
OPEL CORSA HATCHBACK 2006 - 2014 D 1.0i 12V 60KM Z10XEP
OPEL CORSA HATCHBACK 2006 - 2014 D 1.2i 16V 80KM Z12XEP
OPEL CORSA HATCHBACK 2006 - 2014 D 1.4i 16V 90KM Z14XEP
OPEL CORSA HATCHBACK 2009 - 2014 D 1.2i 16V 80KM Z12XEP#
OPEL CORSA HATCHBACK 2009 - 2014 D 1.4i 16V 87KM A14XEL
OPEL CORSA HATCHBACK 2010 - 2014 D 1.0i 12V 65KM A10XEP
OPEL CORSA HATCHBACK 2010 - 2014 D 1.2i 16V 69KM A12XEL
OPEL CORSA HATCHBACK 2010 - 2014 D 1.2i 16V 86KM A12XER
OPEL CORSA HATCHBACK 2010 - 2014 D 1.4i 16V 100KM A14XER
OPEL CORSA HATCHBACK 2011 - 2014 D 1.2i 16V 83KM A12XER#
OPEL CORSA HATCHBACK 2012 - 2014 D 1.4i 16V 120KM A14NEL
OPEL CORSA HATCHBACK 2014 - 2020 E 1.0i 12V 115KM B10XFT
OPEL CORSA HATCHBACK 2014 - 2020 E 1.0i 12V 90KM B10XFL
OPEL CORSA HATCHBACK 2014 - 2020 E 1.2i 16V 69KM B12XEL
OPEL CORSA HATCHBACK 2014 - 2020 E 1.4i 16V 101KM B14NEJ
OPEL CORSA HATCHBACK 2014 - 2020 E 1.4i 16V 75KM B14XEJ
OPEL CORSA HATCHBACK 2014 - 2020 E 1.4i 16V 90KM B14XEL
PEUGEOT BIPPER 2008 - 2020 AA 1.4HDi 68KM DV4TD
PEUGEOT BIPPER 2008 - 2020 AA 1.4i 73KM TU3A
PEUGEOT BIPPER 2010 - 2020 AA 1.3HDi 16V 75KM 199.A9.000