CHŁODNICA WODY 7100034 525*32 H=360 -

CHŁODNICA WODY 7100034 525*32 H=360 -

Indeks MotoHurt: 54682

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 0,00 szt.

Ilość dostępna w magazynie Sokalska: 1,00 szt.

Cena brutto: 295,20 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: 525*32 H=360

Producent Symbol
FORD 1029459
FORD 1664038
FORD 1664039
FORD 1664047
FORD 1664052
FORD 1664069
FORD 1664081
FORD 1668299
FORD 1668906
FORD 6550336
FORD 6550337
FORD 6559620
FORD 6559632
FORD 6559920
FORD 6562896
FORD 6562908
FORD 6912231
FORD 6912239
FORD 92AB8005BA
FORD 92AB8005BB
FORD 92AB8005BC
FORD 92AB8005JA
FORD 92AB8005VA
FORD 92AB8005VB
FORD 92AB8005VC
Producent Symbol
BEHR 8MK376716041
FRIGAIR 01053041
GERI 17422
GERI 17437
HART 605610
HELLA 8MK376716041
KUHLER 1808401
MAGNETI 350213495000
MAGNETI BM495
NISSENS 52164A
NISSENS 62164
NISSENS 62164A
SCHLIECKMANN 60182151
SCHLIECKMANN 60182152
TYC 7100034
VAN WEZEL 18002151
VAN WEZEL 18002152
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
FORD ESCORT CABRIO 1995 - 1998 VII 1.8TD 90KM RF# +KAT
FORD ESCORT CABRIO 1996 - 1998 VII 1.8TD 70KM RVA +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1990 - 1992 V 1.8D 60KM RT#
FORD ESCORT HATCHBACK 1990 - 1992 V 1.8D 60KM RTH +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1990 - 1992 V 1.8TD 90KM RF# +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1992 - 1995 VI 1.8D 60KM RT#
FORD ESCORT HATCHBACK 1993 - 1995 VI 1.8TD 90KM RF#
FORD ESCORT HATCHBACK 1995 - 1996 VII 1.8D 60KM RT# +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1995 - 1998 VII 1.8TD 70KM RVA +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1995 - 2000 VII 1.8TD 90KM RF# +KAT
FORD ESCORT KOMBI 1990 - 1992 V 1.8D 60KM RT#
FORD ESCORT KOMBI 1990 - 1992 V 1.8TD 90KM RF# +KAT
FORD ESCORT KOMBI 1991 - 1992 V 1.8D 60KM RTH +KAT
FORD ESCORT KOMBI 1992 - 1995 VI 1.8D 60KM RT#
FORD ESCORT KOMBI 1993 - 1995 VI 1.8TD 90KM RF# +KAT
FORD ESCORT KOMBI 1995 - 1998 VII 1.8D 60KM RT# +KAT
FORD ESCORT KOMBI 1995 - 1998 VII 1.8TD 70KM RVA +KAT
FORD ESCORT KOMBI 1995 - 2000 VII 1.8TD 90KM RF# +KAT
FORD ESCORT SEDAN 1993 - 1995 VI 1.8D 60KM RT# +KAT
FORD ESCORT SEDAN 1993 - 1995 VI 1.8TD 90KM RF# +KAT
FORD ESCORT SEDAN 1995 - 1996 VII 1.8D 60KM RT# +KAT
FORD ESCORT SEDAN 1995 - 1998 VII 1.8TD 70KM RVA +KAT
FORD ESCORT SEDAN 1995 - 1998 VII 1.8TD 90KM RF# +KAT
FORD EXPRESS 1990 - 1994 91 1.8D 60KM RTH +KAT
FORD EXPRESS 1995 - 2000 95 1.8D 60KM RT# +KAT
FORD EXPRESS 1995 - 2001 95 1.8TD 70KM RVA +KAT
FORD ORION 1990 - 1993 III 1.8D 60KM RT#
FORD ORION 1992 - 1993 III 1.8TD 90KM RF#