CHŁODNICA WODY FT55105 640*32 H=415

CHŁODNICA WODY FT55105 640*32 H=415

Indeks MotoHurt: 52447

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 0,00 szt.

Ilość dostępna w magazynie Sokalska: 1,00 szt.

Cena brutto: 258,30 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: 640*32 H=415

Producent Symbol
FIAT 46749005
FIAT 46749018
FIAT 46803028
FIAT 46803031
FIAT 46803035
FIAT 46803039
Producent Symbol
AKS DASIS 080057N
AUTOGAMMA 102961
AVA FT2261
AVA FTA2261
BEHR 8MK376724791
DENSO DRM09062
DIEDERICHS 8348507
FAST FT55105
FRIGAIR 01043104
HELLA 8MK376724791
JDEUS RA0110800
KAGER 310443
KLOKKERHOLM 2042302261
LORO 0160170019
MAGNETI 350213178000
MAGNETI 350213178003
MAGNETI BM178
MAGNETI BMQ178
NISSENS 61767
NPS DRM09062
NRF 53231
PRASCO FT2261
PRASCO FTA2261
QH QER2154
SCHLIECKMANN 60172261
THERMOTEC D7F021TT
VALEO 734226
VALEO 734227
VALEO 735171
VAN WEZEL 17002261
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
FIAT DOBLO 2001 - 2009 I 1.2i 65KM 223A5
FIAT DOBLO 2001 - 2009 I 1.6i 16V 103KM 182B6
FIAT DOBLO 2001 - 2009 I 1.9D 63KM 223A6
FIAT DOBLO 2001 - 2009 I 1.9JTD 100KM 182B9
FIAT DOBLO 2005 - 2009 I 1.4i 77KM 350.A1.000
FIAT DOBLO CARGO 2001 - 2009 I 1.2i 65KM 223A5
FIAT DOBLO CARGO 2001 - 2009 I 1.6i 16V 103KM 182B6
FIAT DOBLO CARGO 2001 - 2009 I 1.9D 63KM 223A6
FIAT DOBLO CARGO 2001 - 2009 I 1.9JTD 100KM 182B9
FIAT DOBLO CARGO 2004 - 2009 I 1.3JTD 16V 70KM 188.A9
FIAT DOBLO CARGO 2005 - 2009 I 1.4i 77KM 350.A1.000