CEWKA ZAPŁON.1.970.169 APARAT BOSCH SUCHA-

CEWKA ZAPŁON.1.970.169 APARAT BOSCH SUCHA-

Indeks MotoHurt: 52022

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 2,00 szt.

Cena brutto: 142,20 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
FORD 6077429
FORD 79BB12024AA
Producent Symbol
BERU 0040100126
BERU ZS126
BOSCH 022112030
BOSCH 0221122031
BOSCH 0221122031
BOSCH 0221122362
BOSCH 0221122450
BOSCH 1227020017
BREMI 11811
BREMI 20177
EPS 1970169
ERA 880022
FACET 96069
HART 503085
MOTORCRAFT EDG27
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
FORD ESCORT CABRIO 1983 - 1985 III 1.3 JPA
FORD ESCORT CABRIO 1983 - 1985 III 1.6 LP#
FORD ESCORT CABRIO 1983 - 1985 III 1.6i LR#
FORD ESCORT CABRIO 1986 - 1990 IV 1.4 FU#
FORD ESCORT CABRIO 1986 - 1987 IV 1.6 LP#
FORD ESCORT CABRIO 1986 - 1990 IV 1.6i L4B
FORD ESCORT CABRIO 1986 - 1990 IV 1.6i LR#
FORD ESCORT CABRIO 1987 - 1990 IV 1.4 F6#
FORD ESCORT CABRIO 1989 - 1990 IV 1.6i LJB +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1980 - 1985 III 1.3 JPA
FORD ESCORT HATCHBACK 1980 - 1985 III 1.6 LP#
FORD ESCORT HATCHBACK 1980 - 1982 III 1.6 LUA
FORD ESCORT HATCHBACK 1982 - 1985 III 1.6i LR#
FORD ESCORT HATCHBACK 1986 - 1990 IV 1.4 F6#
FORD ESCORT HATCHBACK 1986 - 1988 IV 1.6 LP#
FORD ESCORT HATCHBACK 1986 - 1990 IV 1.6i L4B
FORD ESCORT HATCHBACK 1986 - 1990 IV 1.6i LNB
FORD ESCORT HATCHBACK 1986 - 1989 IV 1.6i LR#
FORD ESCORT HATCHBACK 1989 - 1990 IV 1.6 LUG +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1989 - 1990 IV 1.6i LJB
FORD ESCORT KOMBI 1980 - 1985 III 1.6 LP#
FORD ESCORT KOMBI 1981 - 1985 III 1.3 JPA
FORD ESCORT KOMBI 1986 - 1990 IV 1.4 F6#
FORD ESCORT KOMBI 1986 - 1990 IV 1.4 FU#
FORD ESCORT KOMBI 1986 - 1990 IV 1.6 LP#
FORD ESCORT KOMBI 1986 - 1990 IV 1.6i L4B +KAT
FORD EXPRESS 1981 - 1986 81 1.6 LP#
FORD EXPRESS 1986 - 1990 86 1.4i F6#
FORD FIESTA 1981 - 1983 I 1.6 L3E
FORD FIESTA 1983 - 1987 II 1.3 JPC
FORD FIESTA 1984 - 1989 II 1.6 LU#
FORD FIESTA 1985 - 1989 II 1.4 FU#
FORD FIESTA 1986 - 1989 II 1.4 F6#
FORD ORION 1983 - 1986 I 1.3 JPA
FORD ORION 1983 - 1986 I 1.6 LP#
FORD ORION 1983 - 1986 I 1.6i LR#
FORD ORION 1985 - 1990 II 1.4 75KM FU#
FORD ORION 1986 - 1988 II 1.3 60KM JBB
FORD ORION 1986 - 1988 II 1.3 60KM JL#
FORD ORION 1986 - 1990 II 1.4 72KM F6#
FORD ORION 1986 - 1990 II 1.6i 105KM LRB
FORD ORION 1986 - 1990 II 1.6i 90KM L4B +KAT
FORD SCORPIO HATCHBACK 1985 - 1992 I 1.8 90KM REC
FORD SCORPIO HATCHBACK 1985 - 1989 I 2.0 105KM N8D
FORD SCORPIO HATCHBACK 1985 - 1989 I 2.0 105KM NEL
FORD SCORPIO HATCHBACK 1985 - 1990 I 2.0i 100KM NRC
FORD SCORPIO HATCHBACK 1985 - 1994 I 2.0i 115KM NR#
FORD SCORPIO HATCHBACK 1985 - 1986 I 2.8i 150KM PRE
FORD SCORPIO HATCHBACK 1986 - 1994 I 2.9i 150KM BRC
FORD SCORPIO HATCHBACK 1988 - 1992 I 2.4i 125KM ARD
FORD SCORPIO HATCHBACK 1989 - 1994 I 2.0i 120KM N9D
FORD SCORPIO KOMBI 1991 - 1994 I 2.0i 115KM N9F
FORD SCORPIO KOMBI 1991 - 1994 I 2.0i 120KM N9D
FORD SCORPIO KOMBI 1991 - 1994 I 2.4i 125KM ARD
FORD SCORPIO SEDAN 1988 - 1992 I 2.4i 125KM ARD
FORD SCORPIO SEDAN 1989 - 1994 I 2.0i 120KM N9D
FORD SCORPIO SEDAN 1992 - 1994 I 2.0i 115KM N9F
FORD SIERRA HATCHBACK 1982 - 1986 I 1.3 60KM JCT
FORD SIERRA HATCHBACK 1982 - 1986 I 2.0 105KM NET
FORD SIERRA HATCHBACK 1984 - 1986 I 1.8 90KM REB
FORD SIERRA HATCHBACK 1985 - 1986 I 2.0i 115KM NR#
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1993 II 1.8 R##
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1993 II 2.0 N8C
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1993 II 2.0 NES
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1993 II 2.0i N4#
FORD SIERRA KOMBI 1984 - 1986 I 1.8 90KM REB
FORD SIERRA KOMBI 1985 - 1986 I 2.0i 115KM NR#
FORD SIERRA KOMBI 1987 - 1993 II 1.8 R##
FORD SIERRA KOMBI 1987 - 1993 II 2.0 N8C
FORD SIERRA KOMBI 1987 - 1993 II 2.0 NES
FORD SIERRA KOMBI 1987 - 1993 II 2.0i N4#
FORD SIERRA SEDAN 1987 - 1993 II 2.0 N8C
FORD SIERRA SEDAN 1987 - 1993 II 2.0 NES
FORD SIERRA SEDAN 1987 - 1993 II 2.0i N4#
FORD SIERRA SEDAN 1988 - 1993 II 1.8 R##
FORD TRANSIT BUS 1977 - 1986 V 1.6 65KM 4RB
FORD TRANSIT BUS 1977 - 1986 V 2.0 75KM 4RC
FORD TRANSIT BUS 1986 - 1989 T 1.6 63KM LAT
FORD TRANSIT BUS 1986 - 1991 T 2.0 78KM NA#
FORD TRANSIT BUS 1991 - 1994 E 2.0 90KM NBA
FORD TRANSIT BUS 1991 - 1994 E 2.0i 98KM NCA
FORD TRANSIT PLATFORMA 1977 - 1986 V 1.6 65KM 4RB
FORD TRANSIT PLATFORMA 1977 - 1986 V 2.0 75KM 4RC
FORD TRANSIT PLATFORMA 1986 - 1991 T 2.0 78KM NA#
FORD TRANSIT PLATFORMA 1991 - 1994 E 2.0i 98KM NCA