AMORTYZATOR PRZÓD LE.1371GL GAZ TRZPIEŃ/UCHWYT

AMORTYZATOR PRZÓD LE.1371GL GAZ TRZPIEŃ/UCHWYT

Indeks MotoHurt: 50959

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 0,00 szt.

Ilość dostępna w magazynie Sokalska: 1,00 szt.

Cena brutto: 293,56 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
FORD 1074106
FORD 1074111
FORD 1074112
FORD 1074113
FORD 1088227
FORD 1088231
FORD 1088234
FORD 1088238
FORD 98AG18K001CK
FORD 98AG18K001JB
Producent Symbol
ALCA 810570
ALCA 840420
BOGE 32F54A
DACO 422563
DAMPO 21351
DAMPO 26351
DELPHI DG3983L
DELPHI DG3985
DELPHI KG3984
DELPHI KG3986
GABRIEL 35296
GABRIEL G35296
HART 802759
JP GROUP SS4107
KAMOKA 20333002
KAMOKA 20633002
KAYABA 333710
KAYABA 333710L
MAGNETI 1371GK
MAGNETI 1371GL
MEYLE 7266230002
MONROE 16276
MONROE 16283
OPTIMAL A3063GL
QH 178707
QH 178709
SACHS 230710
SACHS 230712
STATIM A102
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
FORD FOCUS HATCHBACK 1998 - 2004 I 1.4i 16V FXD#
FORD FOCUS HATCHBACK 1998 - 2004 I 1.6i 16V FYD#
FORD FOCUS HATCHBACK 1998 - 2004 I 1.8i 16V EYD#
FORD FOCUS HATCHBACK 1998 - 2004 I 1.8TDi 90KM C9D#
FORD FOCUS HATCHBACK 1998 - 2004 I 2.0i 16V 131KM EDD#
FORD FOCUS HATCHBACK 1999 - 2004 I 1.8Di 75KM BHD#
FORD FOCUS HATCHBACK 2001 - 2004 I 1.8TDCi 115KM F9D#
FORD FOCUS KOMBI 1999 - 2004 I 1.4i 16V FXD#
FORD FOCUS KOMBI 1999 - 2004 I 1.6i 16V FYD#
FORD FOCUS KOMBI 1999 - 2004 I 1.8Di 75KM BHD#
FORD FOCUS KOMBI 1999 - 2004 I 1.8i 16V EYD#
FORD FOCUS KOMBI 1999 - 2004 I 1.8TDi 90KM C9D#
FORD FOCUS KOMBI 1999 - 2004 I 2.0i 16V 131KM EDD#
FORD FOCUS KOMBI 2001 - 2004 I 1.8TDCi 115KM F9D#
FORD FOCUS SEDAN 1999 - 2005 I 1.4i 16V 75KM FXD#
FORD FOCUS SEDAN 1999 - 2005 I 1.6i 16V 100KM FYD#
FORD FOCUS SEDAN 1999 - 2005 I 1.8i 16V 116KM EYD#
FORD FOCUS SEDAN 1999 - 2005 I 1.8TDi 90KM C9D#
FORD FOCUS SEDAN 1999 - 2005 I 2.0i 16V 131KM EDD#
FORD FOCUS SEDAN 2001 - 2005 I 1.8TDCi 115KM F9D#