ALTERNATOR A827 12V 70A REGENEROWANY

ALTERNATOR A827 12V 70A REGENEROWANY

Indeks MotoHurt: 50950

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 1,00 szt.

Cena brutto: 233,70 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
VAG 021903017
VAG 021903023J
VAG 023903023
VAG 023903023B
VAG 028903018
VAG 028903018X
VAG 028903025H
VAG 028903025HX
VAG 028903027C
VAG 037903023Q
VAG 037903023QX
VAG 050903017A
Producent Symbol
AS A0131R
BOSCH 0120485043
BOSCH 0123310001
BOSCH 0123310019
BOSCH 0123310024
BOSCH 0123310025
BOSCH 0123310032
BOSCH 0123315002
BOSCH 0986038390
BOSCH 0986039010
CARGO 111353
CASCO CA48107
CASCO CA48107GS
CASCO CAL10338
CASCO CAL10338AS
CEVAM 4394
DELCO REMY DRA8390
DELCO REMY DRA9010
DRI 211150702
EAI 56292
ELPARTS 32038390
ELSTOCK 282633
ERA 210621
ERA RE7530N
EUROTEC 12038390
FARCOM 118437
HC CA827IR
HELLA 8EL731688001
ISKRA 11203165
ISKRA AAK5380
LAUBER 110827
LAUBER 111263
LUCAS LRB00145
MAGNETON 9517162
MAXGEAR 550129
MAXGEAR 550129R
MD 59212626
MESSMER 210621
POLSTARTER A827
POWERMAX 89212626
POWERMAX 9212626
PRESTOLITE 35214410
QH QRA2203
VALEO 2541619
VALEO 2541676
VALEO 2541819
VALEO 436442
VALEO 746057
VALEO A11VI36
VALEO A11VI64
VEMO V101338390
WAI SA530
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
FORD GALAXY 1995 - 2006 I/WGR 1.9TDi 90KM 1Z
FORD GALAXY 1995 - 2006 I/WGR 1.9TDi 90KM AHU
FORD GALAXY 1995 - 2006 I/WGR 1.9TDi 90KM ANU
SEAT AROSA 1997 - 2004 6H1 1.0i 50KM AER/ALD/ALL/ANV/AUC
SEAT AROSA 1997 - 2004 6H1 1.4i 60KM AEX/AK#/ANW/APQ/AUD
SEAT AROSA 1998 - 2000 6H1 1.0i 50KM AHT
SEAT CORDOBA SEDAN 1993 - 1999 6K2/C2 1.6i 75KM ABU/AEE/ALM
SEAT CORDOBA SEDAN 1993 - 1999 6K2/C2 1.8i 90KM ABS/ADZ
SEAT CORDOBA SEDAN 1994 - 1999 6K2/C2 1.4i 60KM ABD/AEX/AKV/APQ
SEAT CORDOBA SEDAN 1994 - 1999 6K2/C2 1.6i 75KM 1F
SEAT CORDOBA SEDAN 1996 - 1999 6K2/C2 1.0i 50KM AER
SEAT CORDOBA SEDAN 1996 - 1999 6K2/C2 1.4i 16V 101KM AFH
SEAT CORDOBA SEDAN 1996 - 1999 6K2/C2 1.6i 101KM AFT
SEAT CORDOBA SEDAN 1996 - 1999 6K2/C2 1.9SDI 64KM AEY
SEAT CORDOBA SEDAN 1996 - 1999 6K2/C2 2.0i 16V 150KM ABF
SEAT CORDOBA VARIO 1996 - 1999 6K5 1.4i 60KM AEX/AKV/APQ
SEAT CORDOBA VARIO 1996 - 1999 6K5 1.6i 75KM AEE/ALM
SEAT CORDOBA VARIO 1996 - 1999 6K5 1.9SDI 64KM AEY
SEAT CORDOBA VARIO 1997 - 1999 6K5 1.6i 75KM 1F
SEAT IBIZA HATCHBACK 1993 - 1999 6K1 1.4i 60KM ABD/AEX/AKV/APQ
SEAT IBIZA HATCHBACK 1993 - 1999 6K1 1.6i 75KM ABU/AEE/ALM
SEAT IBIZA HATCHBACK 1993 - 1999 6K1 1.8i 90KM ABS/ADZ
SEAT IBIZA HATCHBACK 1993 - 1996 6K1 1.8i 16V 129KM ADL
SEAT IBIZA HATCHBACK 1994 - 1999 6K1 1.6i 75KM 1F
SEAT IBIZA HATCHBACK 1996 - 1999 6K1 1.0i 50KM AER
SEAT IBIZA HATCHBACK 1996 - 1999 6K1 1.4i 16V 101KM AFH
SEAT IBIZA HATCHBACK 1996 - 1999 6K1 1.9SDI 64KM AEY
SEAT IBIZA HATCHBACK 1996 - 1999 6K1 2.0i 16V 150KM ABF
SEAT INCA 1995 - 2003 6K9 1.4i 60KM AEX/AKV/APQ/AUD
SEAT INCA 1995 - 1998 6K9 1.6i 75KM 1F
SEAT INCA 1997 - 2000 6K9 1.6i 75KM AEE
SEAT TOLEDO HATCHBACK 1993 - 1999 1L2 2.0i 16V 150KM ABF
SEAT TOLEDO HATCHBACK 1996 - 1999 1L2 1.6i 101KM AFT
SKODA FELICIA 1998 - 2001 6U1 1.6i 75KM AEE
SKODA FELICIA KOMBI 1998 - 2001 6U1 1.6i 75KM AEE
VW CADDY 1995 - 2004 II/9K9 1.4i 60KM A##
VW CADDY 1995 - 1997 II/9K9 1.6i 75KM 1F
VW CADDY 1995 - 2004 II/9K9 1.9SDI 64KM AE#
VW CADDY 1996 - 2000 II/9U7 1.6i 75KM AEE
VW CADDY 1997 - 2000 II/9K9 1.6i 75KM AEE
VW CORRADO 1991 - 1995 53I 2.9i 190KM ABV
VW GOLF CABRIO 1993 - 1998 III/1E7 2.0i 115KM 2E/ADY/AGG/AKR
VW GOLF CABRIO 1994 - 1998 III/1E7 1.6i 101KM AEK/AFT/AKS
VW GOLF CABRIO 1995 - 1998 III/1E7 1.9TDi 90KM 1Z/AHU/ALE
VW GOLF CABRIO 1996 - 1998 III/1E7 1.9TDi 110KM AFN
VW GOLF CABRIO 1998 - 2002 IV/1E7 1.6i 100KM AFT/AKS
VW GOLF CABRIO 1998 - 2002 IV/1E7 1.9TDi 90KM AHU/ALE
VW GOLF HATCHBACK 1991 - 1997 III/1H1 1.4i 60KM ABD/AEX
VW GOLF HATCHBACK 1991 - 1997 III/1H1 1.8i 75KM AAM
VW GOLF HATCHBACK 1991 - 1997 III/1H1 1.8i 90KM ABS/ACC/ADZ
VW GOLF HATCHBACK 1991 - 1997 III/1H1 1.9D 65KM 1Y
VW GOLF HATCHBACK 1991 - 1997 III/1H1 1.9TD 75KM AAZ
VW GOLF HATCHBACK 1991 - 1997 III/1H1 2.0i 115KM 2E/ABA/ADY/AGG/AKR
VW GOLF HATCHBACK 1992 - 1997 III/1H1 1.6i 75KM ABU/AEA/AEE
VW GOLF HATCHBACK 1992 - 1997 III/1H1 2.0i 16V 150KM ABF
VW GOLF HATCHBACK 1993 - 1997 III/1H1 1.9TDi 90KM 1Z/AHU/ALE
VW GOLF HATCHBACK 1995 - 1997 III/1H1 1.6i 101KM AEK/AFT/AKS
VW GOLF HATCHBACK 1995 - 1997 III/1H1 1.9SDI 64KM AEY
VW GOLF HATCHBACK 1996 - 1997 III/1H1 1.9TDi 110KM AFN
VW GOLF KOMBI 1993 - 1999 III/1H5 1.4i 55KM ABD
VW GOLF KOMBI 1993 - 1999 III/1H5 1.4i 60KM AEX/APQ
VW GOLF KOMBI 1993 - 1997 III/1H5 1.6i 75KM ABU/AEA/AEE
VW GOLF KOMBI 1993 - 1999 III/1H5 1.8i 75KM AAM/ANN
VW GOLF KOMBI 1993 - 1999 III/1H5 1.8i 90KM ABS/ADZ/ANP
VW GOLF KOMBI 1993 - 1999 III/1H5 1.9D 65KM 1Y
VW GOLF KOMBI 1993 - 1999 III/1H5 1.9TD 75KM AAZ
VW GOLF KOMBI 1993 - 1999 III/1H5 2.0i 115KM 2E/ADY/AGG/AKR
VW GOLF KOMBI 1994 - 1999 III/1H5 1.6i 101KM AEK/AFT/AKS
VW GOLF KOMBI 1994 - 1999 III/1H5 1.8i 90KM ADZ
VW GOLF KOMBI 1994 - 1999 III/1H5 1.9TDi 90KM 1Z/AHU/ALE
VW GOLF KOMBI 1995 - 1999 III/1H5 1.9SDI 64KM AEY
VW GOLF KOMBI 1996 - 1999 III/1H5 1.9TDi 110KM AFN
VW PASSAT KOMBI 1988 - 1997 3A5 1.8i 160KM PG
VW PASSAT KOMBI 1988 - 1997 3A5 1.8i 90KM ABS/ADZ/RP
VW PASSAT KOMBI 1989 - 1993 3A5 1.9D 68KM 1Y
VW PASSAT KOMBI 1990 - 1997 3A5 1.8 75KM AAM
VW PASSAT KOMBI 1990 - 1997 3A5 2.0i 115KM 2E/ADY/AGG
VW PASSAT KOMBI 1991 - 1997 3A5 1.9TD 75KM AAZ
VW PASSAT KOMBI 1993 - 1997 3A5 1.9TDi 90KM 1Z/AHU
VW PASSAT KOMBI 1994 - 1995 3A5 1.6i 101KM AEK/AFT
VW PASSAT KOMBI 1994 - 1997 3A5 2.0i 16V 150KM ABF
VW PASSAT KOMBI 1995 - 1996 3A5 2.0i 107KM AEP
VW PASSAT KOMBI 1996 - 1997 3A5 1.9TDi 110KM AFN
VW PASSAT SEDAN 1988 - 1996 3A2 1.8i 160KM PG
VW PASSAT SEDAN 1988 - 1996 3A2 1.8i 90KM ABS/ADZ/RP
VW PASSAT SEDAN 1989 - 1993 3A2 1.9D 68KM 1Y
VW PASSAT SEDAN 1990 - 1996 3A2 1.8i 75KM AAM
VW PASSAT SEDAN 1990 - 1996 3A2 2.0i 115KM 2E/ADY/AGG
VW PASSAT SEDAN 1991 - 1996 3A2 1.9TD 75KM AAZ
VW PASSAT SEDAN 1991 - 1996 3A2 2.8i 174KM AAA
VW PASSAT SEDAN 1993 - 1996 3A2 1.9TDi 90KM 1Z/AHU
VW PASSAT SEDAN 1994 - 1996 3A2 1.6i 101KM AEK/AFT
VW PASSAT SEDAN 1994 - 1996 3A2 2.0i 16V 150KM ABF
VW PASSAT SEDAN 1995 - 1996 3A2 2.0i 107KM AEP
VW PASSAT SEDAN 1996 - 1996 3A2 1.9TDi 110KM AFN
VW POLO HATCHBACK 1994 - 1996 6N1 1.0 45KM AEV
VW POLO HATCHBACK 1994 - 1995 6N1 1.3 55KM ADX
VW POLO HATCHBACK 1994 - 1999 6N1 1.6i 75KM AEA/AEE
VW POLO HATCHBACK 1994 - 1999 6N1 1.9D 64KM AEF
VW POLO HATCHBACK 1995 - 1999 6N1 1.4i 55KM AEX
VW POLO HATCHBACK 1995 - 1999 6N1 1.4i 60KM AEX#
VW POLO HATCHBACK 1996 - 1999 6N1 1.0i 50KM AER/ALL
VW POLO HATCHBACK 1996 - 1999 6N1 1.4i 16V 100KM AFH
VW POLO HATCHBACK 1998 - 1999 6N1 1.6i 16V 120KM AJV
VW POLO KOMBI 1997 - 2001 6KV5 1.4i 60KM AEX/AKK/AKV/ANW/APQ
VW POLO KOMBI 1997 - 2001 6KV5 1.6i 75KM AEE/ALM
VW POLO KOMBI 1997 - 2001 6KV5 1.9SDI 64KM AEY
VW POLO SEDAN 1995 - 2001 6KV2 1.4i 60KM AEX/AKK/ANW/APQ/AUD
VW POLO SEDAN 1995 - 1997 6KV2 1.6i 75KM 1F
VW POLO SEDAN 1995 - 2001 6KV2 1.6i 75KM AEE/ALM
VW POLO SEDAN 1995 - 1999 6KV2 1.9SDI 64KM AEY
VW SHARAN 1997 - 2010 7M# 1.8i 20V 150KM AJH/AWC
VW TRANSPORTER 1990 - 2003 IV 2.5i 110KM AAF/ACU/AEN/AEU
VW VENTO 1991 - 1998 1H2 1.4i 60KM ABD/AEX
VW VENTO 1991 - 1998 1H2 1.8i 75KM AAM
VW VENTO 1991 - 1998 1H2 1.8i 90KM ABS/ADZ
VW VENTO 1991 - 1998 1H2 1.9D 65KM 1Y
VW VENTO 1991 - 1998 1H2 1.9TD 75KM AAZ
VW VENTO 1991 - 1998 1H2 2.0i 115KM 2E/ADY/AGG/AKR
VW VENTO 1992 - 1998 1H2 1.6i 75KM ABU/AEA/AEE
VW VENTO 1993 - 1998 1H2 1.9TDi 90KM 1Z/AHU/ALE
VW VENTO 1994 - 1998 1H2 1.6i 101KM AEK/AFT
VW VENTO 1996 - 1998 1H2 1.9TDi 110KM AFN
VW VENTO 1997 - 1998 1H2 1.9SDI 64KM AEY