CEWKA ZAPŁON.Z102025 4BIEGUNY MOC.3OTW. WTYCZKA 4STYKI

CEWKA ZAPŁON.Z102025 4BIEGUNY MOC.3OTW. WTYCZKA 4STYKI

Indeks MotoHurt: 50361

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 2,00 szt.

Cena brutto: 196,80 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
DW 88921374
DW 96350585
DW 98921374
DW E586A
ISUZU 8011040380
ISUZU 8-01104-038-0
OPEL 10450424
OPEL 10490192
OPEL 1104038
OPEL 1208051
Producent Symbol
ASW 021643
BBT IC11100
BERU 0040102025
BERU ZSE025
BOUGICORD 155048
BREMI 20138
DELPHI DS2001312B1
ERA 880044
EUROCABLE DC1049
FAE 80318
FISPA 8530016
HELLA 5DA193175581
HELLA 5DA749475241
HIPOL 9650585DJ
HOFFER 8010322
HUCO 138805
JANMOR JM5038
J-C K70030
KAGER 600081
MAGNETI 060717054012
MAGNETI 060801013010
MAGNETI BAE608M
MAGNETI BAEQ054
MAPCO 80540
MAXGEAR 130006
MEAT DORIA 10322
METZGER 0880020
MEYLE 6148850008
MGM ICZ102025
MGM Z102025
MOBILETRON 48070
MOBILETRON CG20
NPS D536O02
OPEL 3800178L20
PEX 110042
QH XIC8204
RECO IC28048
SIDAT 8530016
STANDARD 12734
STANDARD CP255
STANDARD CU1151
STANDARD IIS123
TESLA CL201
TRISCAN 886010010
VALEO 245192
VEMO V40700051
WAIGLOBAL CUF356
WAIGLOBAL CUF734
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
DAEWOO LANOS HATCHBACK 1997 - 2020 1.3i A13SMS
DAEWOO LANOS HATCHBACK 1997 - 2020 1.5i A15SMS
DAEWOO LANOS HATCHBACK 1997 - 2020 1.5i 16V A15DM
DAEWOO LANOS HATCHBACK 1997 - 2020 1.6i 16V A16DM
DAEWOO LANOS SEDAN 1997 - 2020 1.3i A13SMS
DAEWOO LANOS SEDAN 1997 - 2020 1.5i A15SMS
DAEWOO LANOS SEDAN 1997 - 2020 1.5i 16V A15DM
DAEWOO LANOS SEDAN 1997 - 2020 1.6i 16V A16DM
DAEWOO LEGANZA 1997 - 2020 2.0i 16V X20SE
DAEWOO LEGANZA 1999 - 2020 2.2i 16V T22SED
DAEWOO NUBIRA KOMBI 1997 - 1999 1.6i 16V 106KM A16DMS
DAEWOO NUBIRA KOMBI 1997 - 1999 2.0i 16V 133KM X20SED
DAEWOO NUBIRA KOMBI 1999 - 2020 1.6i 16V 106KM A16DMS
DAEWOO NUBIRA KOMBI 1999 - 2020 2.0i 16V 133KM X20SED
DAEWOO NUBIRA KOMBI 2003 - 2020 1.8i 16V 122KM T18SED
DAEWOO NUBIRA SEDAN 1997 - 1999 1.6i 16V 106KM A16DMS
DAEWOO NUBIRA SEDAN 1997 - 1999 2.0i 16V 133KM X20SED
DAEWOO NUBIRA SEDAN 1999 - 2020 1.6i 16V 106KM A16DMS
DAEWOO NUBIRA SEDAN 1999 - 2020 2.0i 16V 133KM X20SED
DAEWOO NUBIRA SEDAN 2003 - 2020 1.8i 16V 122KM T18SED
OPEL FRONTERA 1998 - 2020 B 2.2i 16V 136KM X22SE
OPEL FRONTERA 1998 - 2020 B 2.2i 16V 136KM Y22SE
PN ATU PLUS 1997 - 2002 1.6i
PN CARO 1992 - 1997 1.6i GLI
PN CARO 1992 - 1997 1.6i GSI
PN CARO PLUS 1997 - 2002 1.6i