CZUJNIK ABS PRZÓD LE./PR.703911 WTYCZKA OKRĄGŁA  2STYKI WYSTAJĄCE 251609615 L=640

CZUJNIK ABS PRZÓD LE./PR.703911 WTYCZKA OKRĄGŁA 2STYKI WYSTAJĄCE 251609615 L=640

Indeks MotoHurt: 48020

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 2,00 szt.

Cena brutto: 123,00 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: L=640

Producent Symbol
NISSAN 4791000QAD
NISSAN 47910-00QAD
NISSAN 4791000QAH
NISSAN 47910-00QAH
OPEL 1612695
OPEL 4414181
OPEL 4414512
OPEL 4418054
OPEL 4418993
OPEL 91165926
OPEL 91169034
OPEL 93192439
OPEL 93858411
RENAULT 8200184209
RENAULT 8200583498
Producent Symbol
ABS 30771
APEC ABS1138
ASHIKA 15101115
ASHUKI N87690
AUTEX 901322
AUTLOG AS4209
BENDIX 058202B
BREMI 50278
CSV CSG9826
DELPHI SS20155
DODA 1180050109
ELTA ELABS151
ELTA XBS151
EPS 1960149
ERA 560280
ERA 560485
FACET 210149
FAE 78095
FISPA 84826
FISPA 84826A2
GH GH703911
HB 70660408
HITACHI 131638
HOFFER 8290327
HOFFER 8290327A1
IPD 400317
JAKOPARTS J5901032
JAPANPARTS ABS115
JAPKO 151115
KAMOKA 1060362
KAWE 80950655
KAWE 818025115
KAWE 8180NP000002
KW 460149
MAXGEAR 200149
MEAT DORIA 90327
MEAT DORIA 90327A1
METZGER 0900655
MOBILETRON ABEU031
MOTAQUIP LVAB242
NIPPARTS J5001018
NK 293606
OPTIMAL 06S204
OSSCA 13144
QH XABS887
QUATTRO QF00T01255
QUATTRO QF60F00084
SIDAT 84826
SIDAT 84826A2
SMPE 60763
SMPE AB1789
SMPE ALB654
SMPE LAB492
SNR ASB15510
STELLOX 0665480SX
TOPRAN 208348
TRISCAN 818025115
VEMO V46720093
WE 411140371
WE 411140372
WILMINK WG1012021
WILMINK WG1495722
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
NISSAN PRIMASTAR 2001 - 2020 X83 1.9 dCi 101KM F9Q 760
NISSAN PRIMASTAR 2001 - 2020 X83 1.9 dCi 80KM F9Q 762
NISSAN PRIMASTAR 2001 - 2020 X83 2.0i 16V 120KM F4R 72#
NISSAN PRIMASTAR 2003 - 2020 X83 2.5 dCi 16V 135KM G9U 730
NISSAN PRIMASTAR 2006 - 2020 X83 2.0 dCi 114KM M9R 780
NISSAN PRIMASTAR 2006 - 2020 X83 2.0 dCi 90KM M9R 782
NISSAN PRIMASTAR 2006 - 2020 X83 2.5 dCi 16V 145KM G9U 632
OPEL VIVARO 2001 - 2013 I/E7/F7/J7 1.9Di 80KM F9Q7##
OPEL VIVARO 2001 - 2013 I/E7/F7/J7 1.9DTi 101KM F9Q760
OPEL VIVARO 2001 - 2013 I/E7/F7/J7 2.0i 16V 120KM F4R720
OPEL VIVARO 2003 - 2013 I/E7/F7/J7 2.5DTi 16V 135KM G9U730
OPEL VIVARO 2006 - 2013 I/E7/F7/J7 2.0CDTi 16V 114KM M9R780
OPEL VIVARO 2006 - 2013 I/E7/F7/J7 2.0CDTi 16V 90KM M9R782
OPEL VIVARO 2006 - 2013 I/E7/F7/J7 2.0i 16V 117KM F4R820
OPEL VIVARO 2006 - 2013 I/E7/F7/J7 2.5CDTi 16V 114KM G9U630
OPEL VIVARO 2006 - 2013 I/E7/F7/J7 2.5CDTi 16V 146KM G9MB6
RENAULT TRAFIC 2001 - 2014 II 1.9DCi 101KM F9Q 760
RENAULT TRAFIC 2001 - 2014 II 1.9DCi 82KM F9Q 762
RENAULT TRAFIC 2001 - 2014 II 2.0i 16V 120KM F4R 72#
RENAULT TRAFIC 2003 - 2014 II 2.5DCi 16V 135KM G9U 730
RENAULT TRAFIC 2006 - 2014 II 2.0DCi 16V 114KM M9R 780
RENAULT TRAFIC 2006 - 2014 II 2.0DCi 16V 90KM M9R 782
RENAULT TRAFIC 2006 - 2014 II 2.0i 16V 117KM F4R 820
RENAULT TRAFIC 2006 - 2014 II 2.5DCi 16V 146KM G9U 630
RENAULT TRAFIC 2008 - 2014 II 2.5DCi 16V 114KM G9U 63#