BENDIX 00-004 ROZRUSZNIKI MAGNETI 9Z/12W H=71 ZĘBNIK D=25 OŚKA D=11,5

BENDIX 00-004 ROZRUSZNIKI MAGNETI 9Z/12W H=71 ZĘBNIK D=25 OŚKA D=11,5

Indeks MotoHurt: 46879

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 2,00 szt.

Cena brutto: 55,35 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: 9Z/12W H=71

Producent Symbol
FIAT 4130651
FIAT 4142235
FIAT 4145751
FIAT 4202988
FIAT 4249166
FIAT 9936036
FIAT 9941892
Producent Symbol
AS SD4083P
BOSCH 9001336222
BOSCH 9001336222
CARGO 130737
FEMSA 03550
FEMSA 1706114
FEMSA 170613
GAREF 58350001
GAREF 58350002
GIBAUDI 2730
ITALACCIAI SD107
MAGNETI 74860391
MAGNETI 74861441
MAGNETI 74861461
MAGNETI 74876851
MAGNETI 85540661
MAGNETI 85540811
OMAR 004131
OMAR 004141
STEMOT 00004
STEMOT 00-004
ZEN 10101200
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
FIAT 124 1966 - 1979 132AC 1.2 124.A
FIAT 124 1966 - 1979 132AC 1.4 124.B2
FIAT 124 1974 - 1979 132AC 1.6 132.AC
FIAT 127 1977 - 1983 127A 0.9 M20.AA
FIAT 127 1979 - 1986 127A 1.0 127.A.0
FIAT 127 1981 - 1983 127A 1.3 127.A.3
FIAT 127 1983 - 1986 147A 1.3D 127.A.5
FIAT 128 1969 - 1979 128AC 1.1 128.A
FIAT 128 1969 - 1979 128AC 1.3 138.A
FIAT 131 1974 - 1979 131A 1.3 131.A.0
FIAT 131 1977 - 1981 131A 1.6 131.A.1
FIAT 131 1978 - 1983 131A 2.0 131.C
FIAT 131 1979 - 1985 131A 1.6 131.BD
FIAT PANDA 1986 - 1992 I 0.8 34KM 156.A4
FIAT PANDA 1986 - 1989 I 1.0 44KM 156.A3
FIAT PANDA 1986 - 1989 I 1.0 45KM 156.A2
FIAT PANDA 1986 - 1989 I 1.3D 37KM 156.A5
FIAT PANDA 1989 - 1994 I 1.0i 45KM 156.A2 +KAT
FIAT PANDA 1991 - 1995 I 1.1i 50KM 156.C0 +KAT
FIAT PANDA 1991 - 1998 I 1.1i 50KM 156.C0 A
FIAT PANDA 1992 - 1996 I 0.9i 40KM 1170.A1
FIAT PANDA 1992 - 1995 I 1.1i 156.C0 +KAT
FIAT PANDA 1995 - 2001 I 1.1i 176.B2 +KAT
FIAT PANDA 1995 - 2001 I 1.1i 54KM 176.B2
FIAT PANDA 2001 - 2002 I 1.1i 187.A1
FIAT PANDA 2001 - 2002 I 1.1i 54KM 187.A1
FIAT REGATA 1983 - 1989 138A 1.3 138.B2
FIAT REGATA 1983 - 1987 138A 1.3 149.A3
FIAT REGATA WEEKEND 1985 - 1989 138A 1.3 138.B2
FIAT RITMO 1982 - 1987 138A7 1.5 138.B3
FIAT RITMO 1985 - 1988 138A# 1.3 149.A7
FIAT RITMO 1985 - 1986 138A4 1.1 138.C1
FIAT RITMO 1986 - 1988 138A2 1.5i 138.C2 +KAT
FIAT RITMO 1987 - 1988 136A2 1.5i 149.C1
FIAT UNO 1983 - 1985 146A 1.1 138.B0
FIAT UNO 1985 - 1989 146A 1.1 146.A4
FIAT UNO 1985 - 1988 146A 1.3 149.A7
FIAT UNO 1987 - 1989 146A 1.1 146.A4
FIAT UNO 1990 - 2000 146E 1.4i 160.A1
FIAT UNO 1993 - 2000 146EI 1.4i 160.A1
LANCIA DELTA 1979 - 1992 I 1.3 75KM 831.A2
LANCIA DELTA 1979 - 1992 I 1.3 75KM 831.B
LANCIA DELTA 1979 - 1992 I 1.5 86KM 831.A1
LANCIA DELTA 1979 - 1992 I 1.5 86KM 831.B1
LANCIA DELTA 1993 - 1999 II 1.6i 75KM 835.C1
LANCIA DELTA 1994 - 1999 II 1.4i 69KM 160.A1
LANCIA DELTA 1994 - 1999 II 1.4i 69KM 836.A4
LANCIA DELTA 1996 - 1999 II 1.6i 16V 103KM 182.A4
LANCIA DELTA 1996 - 1999 II 1.6i 16V 90KM 182.A6
LANCIA Y10 1985 - 1991 156 1.0 44KM 156.A2
LANCIA Y10 1985 - 1989 156 1.0 84KM 156.A1
LANCIA Y10 1989 - 1995 156 1.1i 50KM 156.C046
LANCIA Y10 1989 - 1995 156 1.1i 57KM 156.C000
LANCIA Y10 1989 - 1995 156 1.3i 72KM 146.A5
LANCIA Y10 1989 - 1995 156 1.3i 72KM 156.B0
SEAT IBIZA HATCHBACK 1984 - 1993 021A 1.2 60KM 021A.1000
SEAT IBIZA HATCHBACK 1984 - 1993 021A 1.5 85KM 021A.2000
SEAT IBIZA HATCHBACK 1986 - 1993 021A 0.9 44KM 146A.000
SEAT IBIZA HATCHBACK 1986 - 1993 021A 1.5i 100KM 021B.2000
SEAT IBIZA HATCHBACK 1986 - 1993 021A 1.5i 89KM 021D.2000
SEAT IBIZA HATCHBACK 1986 - 1993 021A 1.5i 90KM 021C.2000
SEAT IBIZA HATCHBACK 1989 - 1993 021A 1.2i 71KM 021C.1000
SEAT IBIZA HATCHBACK 1990 - 1993 021A 0.9 40KM 09NCA
SEAT MALAGA 1985 - 1993 023A 1.2 60KM 021A.1000
SEAT MALAGA 1985 - 1993 023A 1.5 85KM 021A.2000
SEAT MALAGA 1986 - 1993 023A 1.5i 90KM 021C.2000
SEAT MALAGA 1986 - 1993 023A 1.5i 90KM 021D.2000
SEAT MARBELLA 1986 - 1993 28 0.8 34KM 08NCA
SEAT MARBELLA 1987 - 1993 28 0.9 40KM 09NCA
SEAT MARBELLA 1990 - 1996 28 0.9i 40KM 09NCB
SEAT MARBELLA 1996 - 1998 28 0.9i 44KM 08NCB
SEAT RONDA 1982 - 1986 022A 1.7D 56KM 022A.5000
SEAT RONDA 1983 - 1985 022A 1.2 64KM 124B.6000
SEAT RONDA 1984 - 1986 022A 1.2 60KM 021A.1000
SEAT RONDA 1984 - 1986 022A 1.5 85KM 021A.2000
SEAT TERRA 1987 - 1996 24 0.9 40KM 09NCA
SEAT TERRA 1992 - 1994 24 0.9i 40KM 09NCB