BĘBEN HAM.TYŁ 100184 203*39/4 H=48,5 BEZ PIASTY SZT.!!

BĘBEN HAM.TYŁ 100184 203*39/4 H=48,5 BEZ PIASTY SZT.!!

Indeks MotoHurt: 46364

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 4,00 szt.

Cena brutto: 114,39 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: 203*39/4

Producent Symbol
FIAT 51822458
FIAT 51916180
FIAT 51945971
FIAT 60813016
FIAT 7774593
Producent Symbol
ABE C6D001ABE
ABS 2515S
ABS 2712S
ALANKO 306041
AP 55264
ATE 24022030071
ATE 480064
BENDIX 329911B
BORG BBR7109
BORG BBR7132
BOSCH 0986477109
BOSCH DB183
BRECO BT7753
BREMBO 14712620
BREMBO 14775310
BREMSI DR5264
CAR 433100
CIFAM 700037
DELPHI BF366
DELPHI BF413
DENCKERMANN B140021
FAST FT32016
FERODO FDR329211
FIRST LINE FBR910
FTE BT1008
HELLA 8DT355300301
HELLA 8DT355301421
HP 66350
HP HP66590
JP GROUP 3363500309
JURATEK JDR024
JURID 329211J
KAMOKA 104004
KAWE 7D0277
KRAFT 6063030
LPR 7D0264
LPR 7D0277
LUCAS DB4202
LUCAS DB4241
MAXGEAR 191029
MAXGEAR 192183
MAXTECH 8782030000
MAXTECH 8782030060
MAXTECH 8782030080
METELLI 180019
METELLI 180037
METZGER BT239
MEYLE 2155230019
MEYLE MDR0025
MIKODA 8903ATM
MINTEX MBD051
MOTAQUIP VBD666
NK 252314
OMC 100184
OPENPARTS BAD902310
PAGID 61231
PAGID 62918
PAGID 981000231
PEX 150010
PEX 150020
PILENGA 6014
PROTECHNIC PRT045
QH BDR322
QH BDR426
REMSA 711700
REMSA BCA711700
ROADHOUSE 711700
ROTINGER RT6367
ROTINGER RT6809
SAMKO S70277
SBS 1825252314
STELLOX 60252314SX
TEMPLIN 5309010140
TEXTAR 94019900
TEXTAR 94023100
TEXTAR 98100019901
TEXTAR 981000231
TEXTAR 98100023101
TRISCAN 812015205
TRISCAN 812015209
TRW DB4202
TRW DB4241
VALEO 237021
VEMA 801284
WOKING B711700
ZIMMERMANN 230191320
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
ALFA 145 1994 - 1996 1.4i 90KM AR33501
ALFA 145 1994 - 1996 1.6i 103KM AR33201
ALFA 145 1994 - 1999 1.9TD 90KM AR67501
ALFA 145 1996 - 2001 1.4i 16V 103KM AR33503
ALFA 145 1996 - 2001 1.6i 16V 120KM AR67601
ALFA 145 1996 - 1998 1.8i 16V 140KM AR38401
ALFA 145 1998 - 2001 1.8i 16V 144KM AR32201
ALFA 145 1999 - 2001 1.9JTD 105KM AR32302
ALFA 146 1994 - 1996 1.4i 90KM AR33501
ALFA 146 1994 - 1996 1.6i 103KM AR33201
ALFA 146 1994 - 1999 1.9TD 90KM AR67501
ALFA 146 1996 - 2001 1.4i 16V 103KM AR33503
ALFA 146 1996 - 2001 1.6i 16V 120KM AR67601
ALFA 146 1996 - 2001 1.8i 16V 140KM AR38401
ALFA 146 1998 - 2001 1.8i 16V 144KM AR32201
ALFA 146 1999 - 2001 1.9JTD 105KM AR32302
FIAT BRAVA 1995 - 1998 182 1.4i 12V 75KM 182.A5
FIAT BRAVA 1995 - 1999 182 1.4i 12V 80KM 182.A3
FIAT BRAVA 1995 - 1999 182 1.6i 16V 103KM 182.A4
FIAT BRAVA 1995 - 2002 182 1.8i 16V 113KM 182.A2
FIAT BRAVA 1995 - 1996 182 1.9D 65KM 160.A7
FIAT BRAVA 1996 - 1999 182 1.6i 16V 90KM 182.A6
FIAT BRAVA 1996 - 2002 182 1.9TD 100KM 182.A7
FIAT BRAVA 1996 - 2002 182 1.9TD 75KM 182.A8
FIAT BRAVA 1998 - 2002 182 1.2i 16V 80KM 188.A5
FIAT BRAVA 1998 - 2002 182 1.2i 16V 82KM 182.B2
FIAT BRAVA 1998 - 2002 182 1.6i 16V 182.B6
FIAT BRAVA 1998 - 2002 182 1.6i 16V 103KM 182.A4
FIAT BRAVA 1999 - 2002 182 1.9JTD 105KM 182.B4
FIAT BRAVA 1999 - 2002 182 1.9JTD 105KM 182.B9
FIAT BRAVO 1995 - 1998 182 1.4i 12V 75KM 182A5
FIAT BRAVO 1995 - 1999 182 1.4i 12V 80KM 182A3
FIAT BRAVO 1995 - 1999 182 1.6i 16V 103KM 182A4
FIAT BRAVO 1995 - 1999 182 1.6i 16V 90KM 182A6
FIAT BRAVO 1995 - 1999 182 1.8i 16V 113KM 182A2
FIAT BRAVO 1995 - 1996 182 1.9D 65KM 160A7
FIAT BRAVO 1997 - 2002 182 1.9TD 100KM 182A7
FIAT BRAVO 1997 - 1999 182 1.9TD 75KM 182A8
FIAT BRAVO 1999 - 2002 182 1.2i 16V 80KM 188A5
FIAT BRAVO 1999 - 2002 182 1.2i 16V 82KM 182B2
FIAT BRAVO 1999 - 2002 182 1.6i 16V 178A8
FIAT BRAVO 1999 - 2002 182 1.6i 16V 182B6
FIAT BRAVO 1999 - 2002 182 1.6i 16V 103KM 182A4
FIAT BRAVO 1999 - 2002 182 1.8i 16V 113KM 182A2
FIAT BRAVO 1999 - 2002 182 1.9JTD 105KM 182B4
FIAT BRAVO 1999 - 2002 182 1.9JTD 105KM 182B9
FIAT BRAVO 1999 - 2002 182 1.9TD 75KM 182A8
FIAT FIORINO 2008 - 2020 III/225 1.4i 73KM KFV
FIAT FIORINO 2009 - 2020 III/225 1.4i 78KM 350.A1.000
FIAT GRANDE PUNTO 2005 - 2020 199 1.4i 77KM 350.A1.000
FIAT GRANDE PUNTO 2005 - 2020 199 1.4i 16V 95KM 843.A1
FIAT IDEA 2003 - 2020 1.2i 16V 80KM 188.A5
FIAT IDEA 2003 - 2020 1.3JTD 16V 70KM 188.A9
FIAT IDEA 2003 - 2020 1.4i 16V 95KM 843.A1
FIAT MAREA 1996 - 1997 185AXA 1.4i 12V 182.A3
FIAT MAREA 1996 - 1997 185AXB 1.6i 16V 182.A4
FIAT MAREA 1996 - 1997 185AXC 1.8i 16V 182.A2
FIAT MAREA 1996 - 1997 185AXE 1.9TD 182.A7
FIAT MAREA 1996 - 1997 185AXF 1.9TD 182.A8
FIAT MAREA 1997 - 2020 185AXA 1.4i 12V 182.A3
FIAT MAREA 1997 - 2020 185AXB 1.6i 16V 182.A4
FIAT MAREA 1997 - 2020 185AXC 1.8i 16V 182.A2
FIAT MAREA 1997 - 1999 185AXE 1.9TD 182.A7
FIAT MAREA 1997 - 1999 185AXF 1.9TD 182.A8
FIAT MAREA 1999 - 2020 185## 1.6i 16V 182.B6
FIAT MAREA 1999 - 2020 185AXN 1.9JTD 182.B4
FIAT MAREA 1999 - 2020 185AXP 1.2i 16V 182.B2
FIAT MAREA WEEKEND 1996 - 1997 185BXA 1.4i 12V 182.A3
FIAT MAREA WEEKEND 1997 - 2020 185BXA 1.4i 12V 182.A3
FIAT MAREA WEEKEND 1999 - 2020 185BXP 1.2i 16V 182.B2
FIAT MARENGO 1996 - 1999 185CXE 1.9TD 182.A7
FIAT MARENGO 1996 - 1999 185CXF 1.9TD 182.A8
FIAT MARENGO 1999 - 2020 185CXN 1.9JTD 182.B4
FIAT PANDA 2003 - 2012 II/169 1.2i 60KM 188.A4
FIAT PANDA 2007 - 2012 II/169 1.2i 60KM 188.A4.000
FIAT PANDA 2009 - 2012 II/169 1.2i 60KM 188.A4.000
FIAT PANDA 2009 - 2012 II/169 1.2i 69KM 169.A4.000
FIAT PANDA 2010 - 2012 II/169 1.4i 78KM 350.A1.000
FIAT PUNTO 2003 - 2011 II/188 1.4i 16V 95KM 834.A1
FIAT PUNTO 2003 - 2011 II/188 1.9JTD 101KM 188.B2
FIAT QUBO 2009 - 2020 1.4i 73KM KFV
FIAT QUBO 2010 - 2020 1.4i 78KM 350.A1.000
LANCIA DELTA 1994 - 1999 II 1.9TD 90KM 160.D1
LANCIA DELTA 1994 - 1999 II 1.9TD 90KM 835.A4
LANCIA DELTA 1996 - 1999 II 1.6i 16V 103KM 182.A4
LANCIA DELTA 1996 - 1999 II 1.6i 16V 90KM 182.A6
LANCIA MUSA 2004 - 2012 1.3JTD 16V 70KM 188.A9
LANCIA MUSA 2004 - 2020 1.3JTD 16V 70KM 188.A9
LANCIA MUSA 2004 - 2020 1.4i 16V 95KM 843.A1
LANCIA MUSA 2004 - 2012 1.4i 16V 95KM 843.A1
LANCIA MUSA 2005 - 2012 1.4i 78KM 350.A1.000
LANCIA MUSA 2007 - 2012 1.4i 16V 90KM 192.B2.000
LANCIA Y 1996 - 2003 840 1.2i 60KM 188.A4
LANCIA Y 2000 - 2003 840 1.2i 16V 80KM 188.A5
LANCIA YPSILON 2003 - 2011 I/843 1.2i 60KM 188.A4
LANCIA YPSILON 2003 - 2011 I/843 1.2i 69KM 169A5.000
LANCIA YPSILON 2003 - 2011 I/843 1.2i 16V 80KM 188.A5
LANCIA YPSILON 2003 - 2011 I/843 1.3JTD 16V 70KM 188.A9
LANCIA YPSILON 2003 - 2011 I/843 1.4i 16V 95KM 843.A1
LANCIA YPSILON 2006 - 2011 I/843 1.3JTD 16V 75KM 199.A2.000
LANCIA YPSILON 2006 - 2011 I/843 1.3JTD 16V 90KM 199.A3.000
LANCIA YPSILON 2006 - 2011 I/843 1.4i 78KM 350.A1.000
LANCIA YPSILON 2007 - 2011 I/843 1.3JTD 16V 105KM 199.A3.00#