CEWKA ZAPŁON.11722 2BIEGUN WTYCZKA CZARNA 3STYKI. 1/4 CYLINDER

CEWKA ZAPŁON.11722 2BIEGUN WTYCZKA CZARNA 3STYKI. 1/4 CYLINDER

Indeks MotoHurt: 43504

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 1,00 szt.

Cena brutto: 221,40 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
RENAULT 7700100589
RENAULT 7700850999
Producent Symbol
AUTOMEGA 1500580
AUTOMEGA 30770001000589
BBT IC15108
BERU 0040100242
BERU 0040100328
BERU ZS242
BOSCH 0986221025
BOUGICORD 155013
BREMI 11722
DELPHI CE2004612B1
EPS 1970376
ERA 880020
EUROCABLE DC1058
FACET 96276
FAE 80204
FEBI 21527
FISPA 8530059
HART 503710
HB 19020026
HELLA 5DA749475111
HITACHI 138759
HOFFER 8010345
JANMOR JM5233
KAGER 600019
KLAXCAR FRANCE 45019Z
KW 470376
LUCAS DMB407
MAGNETI 060717068012
MAGNETI BAEQ068
MAPCO 80101
MAXGEAR 130052
MEAT DORIA 10345
METZGER 0880087
MEYLE 16148850008
MGM ICZ96276
MOBILETRON CE29
MOTAQUIP LVCL667
NGK 48019
NGK U3002
PLENZLER DP14212
QH XIC8175
RECO IC28042
SAGEM 2526114A
SASIC 9204015
SIDAT 8530059
STANDARD 12589
STANDARD CP189
STANDARD CU1040
STANDARD IIS091
STELLOX 6100055SX
SWAG 60921527
TESLA CL128
TOPRAN 700112
TRISCAN 886025015
VALEO 245106
VEMO V46700010
WAI CUF2589
WILMINK WG1012176
WILMINK WG1054781
WILMINK WG1437055
WILMINK WG1443885
WILMINK WG1487332
WILMINK WG1496487
WILMINK WG1496488
WILMINK WG1498180
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
RENAULT CLIO 1998 - 2005 II 1.4i 75KM E7J ###
RENAULT CLIO 1998 - 2001 II 1.6i 90KM K7M 74#
RENAULT EXPRESS 1991 - 1998 F40#/G40# 1.4i 75KM E7J 7##
RENAULT EXPRESS 1991 - 1998 F40#/G40# 1.4i 79KM E7J 7##
RENAULT KANGOO 1998 - 2008 KC0/1# 1.4i 75KM K7J 70#
RENAULT MEGANE CABRIO 1996 - 1999 I 1.6i 90KM K7M 70#
RENAULT MEGANE COUPE 1995 - 1999 I 1.6i 90KM K7M 70#
RENAULT MEGANE HATCHBACK 1995 - 1999 I 1.6i 75KM K7M 720
RENAULT MEGANE HATCHBACK 1995 - 2002 I 1.6i 90KM K7M 7##
RENAULT MEGANE KOMBI 1999 - 2003 I 1.6i 90KM K7M 70#
RENAULT MEGANE SCENIC 1997 - 1999 I 1.6i 75KM K7M 720
RENAULT MEGANE SCENIC 1997 - 1999 I 1.6i 90KM K7M 7##
RENAULT MEGANE SEDAN 1996 - 1999 I 1.6i 75KM K7M 720
RENAULT MEGANE SEDAN 1996 - 1999 I 1.6i 90KM K7M 7##
RENAULT RAPID 1991 - 1998 F40#/G40# 1.4i 75KM E7J 7##
RENAULT RAPID 1991 - 1998 F40#/G40# 1.4i 79KM E7J 7##
RENAULT SCENIC 1999 - 1999 I 1.6i 75KM K7M 720
RENAULT SCENIC 1999 - 1999 I 1.6i 90KM K7M 7##