AMORTYZATOR NAPINACZA PASKA WIELOR.GA350.31 D8/D15

AMORTYZATOR NAPINACZA PASKA WIELOR.GA350.31 D8/D15

Indeks MotoHurt: 34052

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 1,00 szt.

Cena brutto: 147,60 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: L=95

Producent Symbol
BMW 11281246769
BMW 11282243510
BMW 11282244424
BMW 11282248168
OPEL 09118848
OPEL 1340538
OPEL 1340552
OPEL 1340653
OPEL 90509168
OPEL 90543873
OPEL 9118848
Producent Symbol
ASHIKA 1460LL02
AUTEX 631481
AUTOKIT 03226
AUTOTEAM A01260
BBR 0033012994
CALIBER 26266
DAYCO APV2223
FEBI 01579
GATES T39097
GK 631481
HART 308694
HEPU 130476
HK H476
HUTCHINSON T0209
INA F215142100
IPD 130476
JAPANPARTS TLL02
JAPKO 146L02
KM FI3150
LASO 10210104
LEMFORDER 13802
LEMFORDER 1380201
LORETT CR3030
LORETT TOA3030
LUCAS LA0275
LUK 533000710
MAXGEAR 541158
OPTIBELT 219SR
OPTIMAL 0N1303
QH QTA259H
RUVILLE 55022
RUVILLE 55022K
SASIC 1626057
SNR GA35031
SPIDAN 66022
STELLOX 0340517SX
SWAG 20520007
TOPRAN 205754
TRISCAN 8641103008
TRUCKTEC 0819003
VAICO V200264
WILMINK WG1088729
WILMINK WG1253160
WILMINK WG1278807
WILMINK WG1463538
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
BMW 318tds 1994 - 1998 E36 1.7TDs 90KM M41D18
BMW 318tds COMPACT 1994 - 2001 E36 1.7TDs 90KM M41D18
BMW 318tds TOURING 1994 - 1999 E36 1.7TDs 90KM M41D18
BMW 325td 1991 - 1998 E36 2.5TD 115KM M51D25
BMW 325tds 1993 - 1998 E36 2.5TDs 145KM M51D25
BMW 325tds TOURING 1994 - 1999 E36 2.5TDs 145KM M51D25
BMW 525td 1992 - 1995 E34 2.5TD 115KM M51D25
BMW 525td 1997 - 2000 E39 2.5TD 116KM M51D25
BMW 525td TOURING 1992 - 1997 E34 2.5TD 115KM M51D25
BMW 525tds 1990 - 1995 E34 2.5TDs 143KM M51D25
BMW 525tds 1995 - 2000 E39 2.5TDs 143KM M51D25
BMW 525tds TOURING 1991 - 1997 E34 2.5TDs 143KM M51D25
BMW 525tds TOURING 1997 - 2000 E39 2.5TDs 143KM M51D25
BMW 725tds 1996 - 2001 E38 2.5TDs 143KM M51D25
LANDROVER RANGE ROVER 1994 - 2002 II 2.5TD 113KM 14L
LANDROVER RANGE ROVER 1994 - 2002 II 2.5TD 136KM 3DDE/M51256T
OPEL OMEGA 1994 - 2003 B 2.5TD 25DT
OPEL OMEGA 1994 - 2003 B 2.5TD 130KM X25DT
OPEL OMEGA KOMBI 1994 - 2001 B 2.5TD 25DT
OPEL OMEGA KOMBI 1994 - 2001 B 2.5TD X25DT