AMORTYZATOR PRZÓD G35890 GAZ TRZPIEŃ/UCHWYT

AMORTYZATOR PRZÓD G35890 GAZ TRZPIEŃ/UCHWYT

Indeks MotoHurt: 32571

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 0,00 szt.

Ilość dostępna w magazynie Sokalska: 1,00 szt.

Cena brutto: 126,38 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
FORD 5010934
FORD 5010935
FORD 5011725
FORD 5012429
FORD 5014728
FORD 5014729
FORD 5016399
FORD 85 AX-18045-BA
FORD 85 AX-18045-CA
FORD 85AX18045BA
FORD 85AX18045CA
FORD 86 AB-18045-CA
FORD 86 AB-18045-DA
FORD 86 AX-18045-BA
FORD 86AB18045CA
FORD 86AB18045DA
FORD 86AX18045BA
FORD A 830X-18045-TA
FORD A 830X-18045-UA
FORD A 840X-18045-AEA
FORD A830X18045TA
FORD A830X18045UA
FORD A840X18045AEA
FORD V86 AB-18045-AA
FORD V86AB18045AA
RENAULT 8671006140
Producent Symbol
BOGE 27-553-F
COFAP GP27156C
GABRIEL G35890
KAYABA 333802
MONROE 16047
MONROE S4223
NK 65253533
OPTIMAL A-3533G
QH 178048
QH 178049
QH LIP178048
QH LIP178160
SACHS 100591
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
FORD ESCORT CABRIO 1983 - 1985 III 1.3 JPA
FORD ESCORT CABRIO 1983 - 1985 III 1.6 LP#
FORD ESCORT CABRIO 1983 - 1985 III 1.6i LR#
FORD ESCORT CABRIO 1986 - 1990 IV 1.4 FU#
FORD ESCORT CABRIO 1986 - 1987 IV 1.6 LP#
FORD ESCORT CABRIO 1986 - 1990 IV 1.6i L4B
FORD ESCORT CABRIO 1987 - 1990 IV 1.4 F6#
FORD ESCORT CABRIO 1989 - 1990 IV 1.6i LJB +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1980 - 1983 III 1.1 GLB
FORD ESCORT HATCHBACK 1980 - 1983 III 1.1 GMA
FORD ESCORT HATCHBACK 1980 - 1983 III 1.1 GPA
FORD ESCORT HATCHBACK 1980 - 1985 III 1.3 JPA
FORD ESCORT HATCHBACK 1980 - 1985 III 1.6 LP#
FORD ESCORT HATCHBACK 1980 - 1982 III 1.6 LUA
FORD ESCORT HATCHBACK 1983 - 1985 III 1.1 GSE
FORD ESCORT HATCHBACK 1985 - 1985 III 1.6i L4B
FORD ESCORT HATCHBACK 1985 - 1990 IV 1.1 GSG
FORD ESCORT HATCHBACK 1985 - 1990 IV 1.4 FU#
FORD ESCORT HATCHBACK 1986 - 1990 IV 1.3 JBB
FORD ESCORT HATCHBACK 1986 - 1990 IV 1.3 JL#
FORD ESCORT HATCHBACK 1986 - 1990 IV 1.4 F6# +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1986 - 1988 IV 1.6 LP#
FORD ESCORT HATCHBACK 1986 - 1990 IV 1.6i L4B
FORD ESCORT HATCHBACK 1986 - 1990 IV 1.6i LNB
FORD ESCORT HATCHBACK 1988 - 1990 IV 1.3 JBA
FORD ESCORT HATCHBACK 1989 - 1990 IV 1.6 LUG +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1989 - 1990 IV 1.6i LJB
FORD ESCORT KOMBI 1980 - 1985 III 1.6 LP#
FORD ESCORT KOMBI 1981 - 1985 III 1.3 JPA
FORD ESCORT KOMBI 1983 - 1985 III 1.1 GSE
FORD ESCORT KOMBI 1985 - 1990 IV 1.1 GSG
FORD ESCORT KOMBI 1986 - 1990 IV 1.3 JBB
FORD ESCORT KOMBI 1986 - 1990 IV 1.3 JL#
FORD ESCORT KOMBI 1986 - 1990 IV 1.4 F6#
FORD ESCORT KOMBI 1986 - 1990 IV 1.4 FU#
FORD ESCORT KOMBI 1986 - 1990 IV 1.6 LP#
FORD ESCORT KOMBI 1986 - 1990 IV 1.6i L4B +KAT
FORD ORION 1983 - 1986 I 1.3 JPA
FORD ORION 1983 - 1986 I 1.6 LP#
FORD ORION 1983 - 1986 I 1.6i LR#
FORD ORION 1985 - 1990 II 1.3 60KM JBB
FORD ORION 1985 - 1990 II 1.3 60KM JL#
FORD ORION 1985 - 1990 II 1.4 75KM FU#
FORD ORION 1985 - 1990 II 1.6 90KM LUC
FORD ORION 1986 - 1990 II 1.4 72KM F6#
FORD ORION 1986 - 1990 II 1.6i 105KM LRB
FORD ORION 1986 - 1990 II 1.6i 90KM L4B +KAT
FORD ORION 1989 - 1990 II 1.6i 102KM LJB