AMORTYZATOR TYŁ PR.G35008 TRZPIEŃ/WIDEŁKI

AMORTYZATOR TYŁ PR.G35008 TRZPIEŃ/WIDEŁKI

Indeks MotoHurt: 32564

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 0,00 szt.

Ilość dostępna w magazynie Sokalska: 1,00 szt.

Cena brutto: 153,75 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
FIAT 0005983861
FIAT 0005983862
FIAT 0005983863
FIAT 0005983864
FIAT 82396822
FIAT 82396826
FIAT 82411161
FIAT 82411163
Producent Symbol
AC DELCO AX35385
BOGE 278381
BOGE 27838F
BOGE 279840
GABRIEL G35008
MONROE 11018
MONROE 11049
MONROE 16049
OPTIMAL A1719G
SACHS 110186
SACHS 170146
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
LANCIA DELTA 1979 - 1986 I 1.3 75KM 831.A2
LANCIA DELTA 1979 - 1986 I 1.3 75KM 831.B
LANCIA DELTA 1979 - 1986 I 1.5 86KM 831.A1
LANCIA DELTA 1979 - 1986 I 1.5 86KM 831.B1
LANCIA DELTA 1982 - 1986 I 1.6 105KM 831.A4
LANCIA DELTA 1983 - 1986 I 1.6 131KM 831.A7
LANCIA PRISMA 1983 - 1986 1.9D 65KM 831.D
LANCIA PRISMA 1985 - 1986 1.5 75KM 138.C2
LANCIA PRISMA 1985 - 1986 1.5 75KM 831.B1
LANCIA PRISMA 1985 - 1986 1.9TD 80KM 831.D1
LANCIA PRISMA 1986 - 1989 2.0i 115KM 831.B4