AMORTYZATOR PRZÓD 35816 HYDR. TRZPIEŃ/UCHWYT

AMORTYZATOR PRZÓD 35816 HYDR. TRZPIEŃ/UCHWYT

Indeks MotoHurt: 30864

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 0,00 szt.

Ilość dostępna w magazynie Sokalska: 2,00 szt.

Cena brutto: 153,75 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
FORD 05007424
FORD 05008737
FORD 5006153
FORD 5006155
FORD 5006331
FORD 5007424
FORD 5008477
FORD 5008737
FORD 5008738
FORD 5010868
FORD 81 AB-18045-AA
FORD 81 AB-18045-BA
FORD 81 AB-18045-BB
FORD 81 AB-18045-CA
FORD 81 AB-18045-CB
FORD 81 AB-18045-RB
FORD 81AB18045AA
FORD 81AB18045BA
FORD 81AB18045BB
FORD 81AB18045CA
FORD 81AB18045CB
FORD 81AB18045RB
FORD 82 AB-18045-AA
FORD 82 AB-18045-BA
FORD 82 AB-18045-DA
FORD 82AB18045AA
FORD 82AB18045BA
FORD 82AB18045DA
FORD 83 AB-18045-AA
FORD 83AB18045AA
FORD A 800X-18045-ACA
FORD A 800X-18045-AKA
FORD A 800X-18045-CA
FORD A 800X-18045-DA
FORD A 800X-18045-JA
FORD A 810X-18045-BA
FORD A 810X-18045-DA
FORD A 810X-18045-EA
FORD A 830X-18045-HA
FORD A800X18045ACA
FORD A800X18045AKA
FORD A800X18045CA
FORD A800X18045DA
FORD A800X18045JA
FORD A810X18045BA
FORD A810X18045DA
FORD A810X18045EA
FORD A830X18045HA
RENAULT 8671006013
Producent Symbol
BOGE 271371
BOGE 27-137-1
DELPHI D2255469
GABRIEL 35816
GABRIEL G35816
NK 62253421
OPTIMAL A3421H
OPTIMAL A-3421H
QH LIP129034
QH LIP178034
SACHS 100352
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
FORD ESCORT HATCHBACK 1980 - 1983 III 1.1 GLB
FORD ESCORT HATCHBACK 1980 - 1983 III 1.1 GMA
FORD ESCORT HATCHBACK 1980 - 1983 III 1.1 GPA
FORD ESCORT HATCHBACK 1980 - 1983 III 1.3 JPA
FORD ESCORT HATCHBACK 1980 - 1983 III 1.6 LP#
FORD ESCORT HATCHBACK 1980 - 1982 III 1.6 LUA
FORD ESCORT KOMBI 1980 - 1983 III 1.1 GLB
FORD ESCORT KOMBI 1980 - 1983 III 1.1 GMA
FORD ESCORT KOMBI 1980 - 1983 III 1.6 LP#
FORD ESCORT KOMBI 1981 - 1983 III 1.3 JPA
FORD ESCORT KOMBI 1983 - 1985 III 1.1 GSE