AMORTYZATOR TYŁ LE./PR.GH-334762 GAZ TRZPIEŃ/OKO

AMORTYZATOR TYŁ LE./PR.GH-334762 GAZ TRZPIEŃ/OKO

Indeks MotoHurt: 29011

Ilość dostępna w magazynie Sokalska: 4,00 szt.

Cena brutto: 123,00 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
VAG 1K0513029BS
VAG 1K0513029CA
VAG 1K0513029CB
VAG 1K0513029CE
VAG 1K0513029CF
VAG 1K0513029CG
VAG 1K0513029CJ
VAG 1K0513029CK
VAG 1K0513029CM
VAG 1K0513029CQ
VAG 1K0513029CR
VAG 1K0513029DD
VAG 1K0513029DS
VAG 1K0513029DT
VAG 1K0513029EC
VAG 1K0513029ED
VAG 1K0513029EN
VAG 1K0513029EP
VAG 1K0513029ER
VAG 1K0513029FA
VAG 1K0513029FB
VAG 1K0513029FC
VAG 1K0513029FD
VAG 1K0513029FG
VAG 1K0513029FH
VAG 1K0513029FJ
VAG 1K0513029FK
VAG 1K0513029FL
VAG 1K0513029FM
VAG 1K0513029FQ
VAG 1K0513029FR
VAG 1K0513029FS
VAG 1K0513029FT
VAG 1K0513029GB
VAG 1K0513029GC
VAG 1K0513029GD
VAG 1K0513029GE
VAG 1K0513029GF
VAG 1K0513029GG
VAG 1K0513029GH
VAG 1K0513029GJ
VAG 1K0513029GK
VAG 1K0513029GN
VAG 1K0513029GP
VAG 1K0513029GT
VAG 1K0513029HA
VAG 1K0513029HB
VAG 1K0513029HC
VAG 1K0513029HD
VAG 1K0513029HE
VAG 1K0513029HF
VAG 1K0513029HK
VAG 1K0513029HL
VAG 1K0513029HM
VAG 1K0513029HN
VAG 1K0513029HP
VAG 1K0513029HQ
VAG 1K0513029HR
VAG 1K0513029HS
VAG 1K0513029HT
VAG 1K0513029JA
VAG 1K0513029JD
VAG 1K0513029JE
VAG 1K0513029JF
VAG 1K0513029JG
VAG 1K0513029JH
VAG 1K0513029JJ
VAG 1K0513029MB
VAG 1K0513029MC
VAG 1K0513029MD
VAG 1K0513029ME
VAG 1K0513029MF
VAG 1K0513029MG
VAG 1K0513029MK
VAG 1K0513029ML
VAG 1K0513029MQ
VAG 1K0513031HQ
VAG 1T0513029D
VAG 1T0513029E
VAG 1T0513029M
VAG 1T0513029N
VAG 1T0513029P
VAG 1T0513029Q
VAG 1T0513029R
VAG 1T0513029S
VAG 3AA513049A
VAG 3AA513049B
VAG 3AA513049C
VAG 3AA513049D
VAG 3C0513049AP
VAG 3C0513049AQ
VAG 3C0513049AR
VAG 3C0513049BD
VAG 3C0513049BE
VAG 3C0513049BF
VAG 3C0513049BG
VAG 3C0513049BH
VAG 3C0513049BJ
VAG 3C0513049BQ
VAG 3C0513049BR
VAG 3C0513049BS
VAG 3C0513049CE
VAG 3C0513049CH
VAG 3C0513049CJ
VAG 3C0513049CN
VAG 3C0513049CP
VAG 3C0513049CR
VAG 561513049
VAG 561513049B
VAG 561513049C
VAG 561513049D
VAG 5C0513025A
VAG 5C0513025D
VAG 5C0513025J
VAG 5C0513029
VAG 5C0513029AA
VAG 5C0513029AL
VAG 5C0513029AM
VAG 5C0513029B
VAG 5C0513029C
VAG 5C0513029D
VAG 5C0513029E
VAG 5C0513029G
VAG 5C0513029J
VAG 5C0513029R
VAG 5C0513029S
VAG 7N0513049B
VAG 7N0513049K
VAG 7N0513049L
VAG 7N0513049P
VAG 7N0513049Q
Producent Symbol
ASHIKA MA00498
ASHIKA MA01036
AUTOMOTOR ASG3303
AUTOMOTOR PSG3303
BENDIX 060253GB
BILSTEIN 19151069
BILSTEIN 19151083
BILSTEIN BNEF106
BILSTEIN BNEF108
BOGE 30D84A
BOGE 30H83A
BOGE 30N97A
DIPASPORT SSB4352GN
ESEN SKV 32SKV135
GABRIEK 69505
GH GH334762
JAPANPARTS MM00498
JAPANPARTS MM01036
JAPKO MJ00498
JAPKO MJ01036
JP GROUP 1152108300
JP GROUP 1152108309
JP GROUP 1152108700
JP GROUP 1152108709
KAMOKA 20344201
KAMOKA 20349009
KAYABA 3440030
KAYABA 344459
KAYABA 349088
KAYABA 354006
KLAXCAR FRANCE 46257Z
KRAFT 4010455
MAGNETI 354320070000
MAGNETI 354352070000
MAGNETI 4320G
MAGNETI 4352G
MAGNUM AGW077
MASTER SPORT 311346PCSMS
MONROE 376082SP
MONROE E1357
MONROE G1057
OMNICRAFT 2166019
OPEN PARTS SAB803232
OPTIMAL A1434G
QH QAG179916
QH QAG181225
SACHS 311346
SACHS 313473
SACHS E1020G
STATIM A.582
STATIM A582
STELLOX 42039658SX
TRW JGT589T
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
AUDI A3 CABRIO 2008 - 2010 8P7 1.6i 102KM BSE
AUDI A3 CABRIO 2008 - 2013 8P7 1.8i 16V 160KM BZB/CDAA
AUDI A3 CABRIO 2008 - 2009 8P7 1.9TDi 105KM BLS
AUDI A3 CABRIO 2008 - 2013 8P7 2.0i 16V 200KM CAWB/CCZA
AUDI A3 CABRIO 2008 - 2013 8P7 2.0TDi 16V 140KM C##B
AUDI A3 CABRIO 2009 - 2013 8P7 1.6TDi 16V 105KM CAYC
AUDI A3 CABRIO 2010 - 2013 8P7 1.2i 105KM CBZB
AUDI A3 CABRIO 2011 - 2013 8P7 1.4i 16V 125KM CAXC
AUDI A3 HATCHBACK 2003 - 2012 8P1 1.6i 102KM BGU/BS#/CCSA
AUDI A3 HATCHBACK 2003 - 2007 8P1 1.6i 16V 115KM BAG/BL#
AUDI A3 HATCHBACK 2003 - 2010 8P1 1.9TDi 105KM BKC/BLS/BXE
AUDI A3 HATCHBACK 2003 - 2008 8P1 2.0i 16V 150KM AXW/BL#/BMB/BV#
AUDI A3 HATCHBACK 2003 - 2012 8P1 2.0TDi 16V 136KM AZV/CBAA/CFFA
AUDI A3 HATCHBACK 2003 - 2012 8P1 2.0TDi 16V 140KM BKD/CBAB/CLJA
AUDI A3 HATCHBACK 2003 - 2009 8P1 3.2i 24V 250KM BDB/BMJ/BUB
AUDI A3 HATCHBACK 2004 - 2012 8P1 2.0i 16V 200KM AXX/BWA/CCZA
AUDI A3 HATCHBACK 2005 - 2008 8P1 2.0TDi 140KM BMM
AUDI A3 HATCHBACK 2006 - 2012 8P1 1.8i 16V 160KM BYT/BZB/CDAA
AUDI A3 HATCHBACK 2006 - 2012 8P1 2.0TDi 16V 170KM BMN/CBBB/CFGB
AUDI A3 HATCHBACK 2007 - 2012 8P1 1.4i 16V 125KM CAXC/CMSA
AUDI A3 HATCHBACK 2008 - 2012 8P1 1.8i 16V 160KM CDAA
AUDI A3 HATCHBACK 2009 - 2012 8P1 1.6TDi 16V 105KM CAYC
AUDI A3 HATCHBACK 2009 - 2012 8P1 1.6TDi 16V 90KM CAYB
AUDI A3 HATCHBACK 2010 - 2012 8P1 1.2i 105KM CBZB
AUDI A3 SPORTBACK 2004 - 2012 8PA 1.6i 102KM BGU/BS#/CCSA
AUDI A3 SPORTBACK 2004 - 2012 8PA 1.6i 16V 115KM BL#
AUDI A3 SPORTBACK 2004 - 2012 8PA 1.9TDi 105KM BKC/BLS/BXE
AUDI A3 SPORTBACK 2004 - 2012 8PA 2.0i 16V 150KM AXW/BL#/BMB/BV#
AUDI A3 SPORTBACK 2004 - 2012 8PA 2.0i 16V 200KM AXX/BWA/CCZA
AUDI A3 SPORTBACK 2004 - 2012 8PA 2.0TDi 16V 140KM BKD/CBAB/CLJA
AUDI A3 SPORTBACK 2004 - 2012 8PA 3.2i 24V 250KM BMJ/BUB
AUDI A3 SPORTBACK 2005 - 2012 8PA 2.0TDi 140KM BMM
AUDI A3 SPORTBACK 2006 - 2012 8PA 1.8i 16V 160KM BYT/BZB/CDAA
AUDI A3 SPORTBACK 2006 - 2012 8PA 2.0TDi 16V 170KM BMN/CBBB/CFGB
AUDI A3 SPORTBACK 2007 - 2012 8PA 1.4i 16V 125KM CAXC/CMSA
AUDI A3 SPORTBACK 2009 - 2012 8PA 1.6TDi 16V 105KM CAYC
AUDI A3 SPORTBACK 2009 - 2012 8PA 1.6TDi 16V 90KM CAYB
AUDI A3 SPORTBACK 2010 - 2012 8PA 1.2i 105KM CBZB
AUDI A3 SPORTBACK 2011 - 2012 8PA 2.5i 20V 340KM CEPA
AUDI S3 HATCHBACK 2006 - 2012 8P1 2.0i 16V 265KM BHZ/CDLA
AUDI S3 SPORTBACK 2008 - 2012 8PA 2.0i 16V 256KM CDLC
AUDI S3 SPORTBACK 2008 - 2012 8PA 2.0i 16V 265KM BHZ/CDLA
SEAT ALHAMBRA 2010 - 2020 710 1.4i 16V 150KM CAVA
SEAT ALHAMBRA 2010 - 2020 710 2.0i 16V 200KM CCZA
SEAT ALHAMBRA 2010 - 2011 710 2.0TDi 16V 136KM CFFA
SEAT ALHAMBRA 2010 - 2020 710 2.0TDi 16V 140KM CFFB
SEAT ALHAMBRA 2010 - 2020 710 2.0TDi 16V 170KM CFGB
SEAT ALHAMBRA 2011 - 2020 710 2.0TDi 16V 115KM CFFE
SEAT ALHAMBRA 2012 - 2020 710 1.8i 16V 160KM CDAA
SEAT ALHAMBRA 2012 - 2020 710 2.0TDi 16V 177KM CFGC
SEAT ALHAMBRA 2015 - 2020 710 2.0i 16V 220KM DEDA
SEAT ALHAMBRA 2015 - 2020 710 2.0TDi 16V 150KM CUVC
SEAT ALHAMBRA 2015 - 2020 710 2.0TDi 16V 184KM CUWA
SEAT ALTEA 2004 - 2020 5P1 1.6i 102KM BGU/BS#
SEAT ALTEA 2004 - 2020 5P1 1.9TDi 105KM BJB/BKC/BLS/BXE
SEAT ALTEA 2004 - 2009 5P1 2.0i 16V 150KM BL#/BV#
SEAT ALTEA 2004 - 2009 5P1 2.0TDi 16V 136KM AZV
SEAT ALTEA 2004 - 2020 5P1 2.0TDi 16V 140KM BKD/CBDB/CFHC
SEAT ALTEA 2005 - 2020 5P1 2.0TDi 140KM BMM
SEAT ALTEA 2006 - 2020 5P1 1.4i 16V 86KM BXW/CGGB
SEAT ALTEA 2006 - 2009 5P1 2.0i 16V 200KM BWA
SEAT ALTEA 2006 - 2020 5P1 2.0TDi 16V 170KM BMN/CEGA
SEAT ALTEA 2007 - 2020 5P1 1.4i 16V 125KM CAXC
SEAT ALTEA 2007 - 2020 5P1 1.8i 16V 160KM BYT/BZB/CDAA
SEAT ALTEA 2009 - 2020 5P1 1.6i 102KM CHGA
SEAT ALTEA 2009 - 2020 5P1 1.6TDi 16V 105KM CAYC
SEAT ALTEA 2010 - 2020 5P1 1.2i 105KM CBZB
SEAT ALTEA 2010 - 2020 5P1 1.6TDi 16V 90KM CAYB
SEAT ALTEA XL 2006 - 2020 5P5 1.4i 16V 86KM BXW/CGGB
SEAT ALTEA XL 2006 - 2020 5P5 1.6i 102KM BS#/CCSA
SEAT ALTEA XL 2006 - 2020 5P5 1.9TDi 105KM BLS/BXE
SEAT ALTEA XL 2006 - 2009 5P5 2.0i 16V 150KM BVY/BVZ
SEAT ALTEA XL 2006 - 2020 5P5 2.0TDi 140KM BMM
SEAT ALTEA XL 2006 - 2020 5P5 2.0TDi 16V 140KM BKD
SEAT ALTEA XL 2007 - 2020 5P5 1.4i 16V 125KM CAXC
SEAT ALTEA XL 2007 - 2020 5P5 1.8i 16V 160KM BYT/BZB/CDAA
SEAT ALTEA XL 2007 - 2009 5P5 2.0i 16V 200KM BWA
SEAT ALTEA XL 2007 - 2020 5P5 2.0TDi 16V 170KM BMN
SEAT ALTEA XL 2009 - 2020 5P5 1.6i 102KM CHGA
SEAT ALTEA XL 2009 - 2020 5P5 1.6TDi 16V 105KM CAYC
SEAT ALTEA XL 2009 - 2020 5P5 2.0i 16V 211KM CCZB
SEAT ALTEA XL 2010 - 2020 5P5 1.2i 105KM CBZB
SEAT ALTEA XL 2010 - 2020 5P5 1.6TDi 16V 90KM CAYB
SEAT LEON 2005 - 2012 1P1 1.6i 102KM BS#/CCSA
SEAT LEON 2005 - 2012 1P1 1.9TDi 105KM BKC/BLS/BXE
SEAT LEON 2005 - 2010 1P1 2.0i 16V 150KM BL#/BV#
SEAT LEON 2005 - 2009 1P1 2.0i 16V 200KM BWA
SEAT LEON 2005 - 2012 1P1 2.0TDi 140KM BMM
SEAT LEON 2005 - 2010 1P1 2.0TDi 16V 136KM AZV
SEAT LEON 2005 - 2012 1P1 2.0TDi 16V 140KM BKD
SEAT LEON 2006 - 2012 1P1 1.4i 16V 86KM BXW
SEAT LEON 2006 - 2012 1P1 2.0i 16V 240KM BWJ/CDLD
SEAT LEON 2006 - 2012 1P1 2.0TDi 16V 170KM BMN/CEGA/CFJA
SEAT LEON 2007 - 2012 1P1 1.4i 16V 125KM CAXC
SEAT LEON 2007 - 2012 1P1 1.8i 16V 160KM BZB/SDAA
SEAT LEON 2009 - 2012 1P1 1.6i 102KM CHGA
SEAT LEON 2009 - 2012 1P1 2.0i 16V 211KM CCZB
SEAT LEON 2009 - 2012 1P1 2.0i 16V 265KM CDLA
SEAT LEON 2010 - 2012 1P1 1.2i 105KM CBZB
SEAT LEON 2010 - 2012 1P1 1.6TDi 16V 105KM CAYC
SEAT LEON 2010 - 2012 1P1 1.6TDi 16V 90KM CAYB
SEAT TOLEDO MPV 2004 - 2009 5P2 1.6i 102KM BGU/BS#
SEAT TOLEDO MPV 2004 - 2009 5P2 1.9TDi 105KM BJB/BKC/BLS/BXE
SEAT TOLEDO MPV 2004 - 2009 5P2 2.0i 16V 150KM BL#/BZ#
SEAT TOLEDO MPV 2004 - 2009 5P2 2.0TDi 16V 140KM BKD
SEAT TOLEDO MPV 2005 - 2009 5P2 2.0i 16V 200KM BWA
SEAT TOLEDO MPV 2005 - 2009 5P2 2.0TDi 140KM BMM
SEAT TOLEDO MPV 2005 - 2009 5P2 2.0TDi 16V 136KM AZV
SEAT TOLEDO MPV 2006 - 2009 5P2 1.4i 16V 86KM BWA
SEAT TOLEDO MPV 2006 - 2009 5P2 2.0TDi 16V 170KM BMN/CEGA
SEAT TOLEDO MPV 2007 - 2009 5P2 1.8i 16V 160KM BYT/BZB/CDAA
SKODA OCTAVIA 2004 - 2006 1Z3 1.4i 16V 75KM BCA
SKODA OCTAVIA 2004 - 2013 1Z3 1.4i 16V 80KM BUD/CGGA
SKODA OCTAVIA 2004 - 2013 1Z3 1.6i 102KM BGU/BS#/CCSA
SKODA OCTAVIA 2004 - 2008 1Z3 1.6i 16V 115KM BLF
SKODA OCTAVIA 2004 - 2010 1Z3 1.9TDi 105KM BJB/BKC/BLS/BXE
SKODA OCTAVIA 2004 - 2008 1Z3 2.0i 16V 150KM BL#/BV#
SKODA OCTAVIA 2004 - 2010 1Z3 2.0TDi 16V 136KM AZV
SKODA OCTAVIA 2004 - 2013 1Z3 2.0TDi 16V 140KM BKD/CFHC/CLCB
SKODA OCTAVIA 2005 - 2013 1Z3 2.0i 16V 200KM BWA/CCZA
SKODA OCTAVIA 2005 - 2010 1Z3 2.0TDi 140KM BMM
SKODA OCTAVIA 2006 - 2013 1Z3 2.0TDi 16V 170KM BMN/CEGA
SKODA OCTAVIA 2007 - 2013 1Z3 1.8i 16V 160KM BZB
SKODA OCTAVIA 2008 - 2013 1Z3 1.4i 16V 122KM CAXA
SKODA OCTAVIA 2009 - 2012 1Z3 1.6i 102KM CHGA
SKODA OCTAVIA 2009 - 2013 1Z3 1.6TDi 16V 105KM CAYC
SKODA OCTAVIA 2010 - 2013 1Z3 1.2i 105KM CBZB
SKODA OCTAVIA 2010 - 2013 1Z3 2.0TDi 16V 110KM CFHF/CLCA
SKODA OCTAVIA KOMBI 2004 - 2013 1Z5 1.6i 102KM BGU/BS#/CCSA
SKODA OCTAVIA KOMBI 2004 - 2008 1Z5 1.6i 16V 115KM BLF
SKODA OCTAVIA KOMBI 2004 - 2010 1Z5 1.9TDi 105KM BJB/BKC/BLS/BXE
SKODA OCTAVIA KOMBI 2004 - 2008 1Z5 2.0i 16V 150KM BL#/BV#
SKODA OCTAVIA KOMBI 2004 - 2010 1Z5 2.0TDi 16V 136KM AZV
SKODA OCTAVIA KOMBI 2004 - 2013 1Z5 2.0TDi 16V 140KM BKD
SKODA OCTAVIA KOMBI 2005 - 2013 1Z5 2.0i 16V 200KM BWA/CCZA
SKODA OCTAVIA KOMBI 2006 - 2013 1Z5 1.4i 16V 80KM BUD/CGGA
SKODA OCTAVIA KOMBI 2006 - 2010 1Z5 2.0TDi 140KM BMM
SKODA OCTAVIA KOMBI 2006 - 2013 1Z5 2.0TDi 16V 170KM BMN/CEGA
SKODA OCTAVIA KOMBI 2007 - 2013 1Z5 1.8i 16V 160KM BZB
SKODA OCTAVIA KOMBI 2008 - 2013 1Z5 1.4i 16V 122KM CAXA
SKODA OCTAVIA KOMBI 2009 - 2013 1Z5 1.6i 102KM CHGA
SKODA OCTAVIA KOMBI 2009 - 2013 1Z5 1.6TDi 16V 105KM CAYC
SKODA OCTAVIA KOMBI 2010 - 2013 1Z5 1.2i 105KM CBZB
SKODA OCTAVIA KOMBI 2010 - 2013 1Z5 2.0TDi 16V 110KM CFHF/CLCA
SKODA SUPERB 2008 - 2015 3T 1.4i 16V 125KM CAXC
SKODA SUPERB 2008 - 2015 3T 1.8i 16V 160KM BZB/CDAA
SKODA SUPERB 2008 - 2010 3T 1.9TDi 105KM BLS/BXE
SKODA SUPERB 2008 - 2010 3T 2.0TDi 140KM BMP
SKODA SUPERB 2008 - 2015 3T 2.0TDi 16V 170KM CBBB/CFGB
SKODA SUPERB 2008 - 2015 3T 3.6i 24V 260KM CDVA
SKODA SUPERB 2009 - 2015 3T 2.0TDi 16V 140KM BKD/CFFB/CLJA
SKODA SUPERB 2010 - 2015 3T 1.6TDi 16V 105KM CAYC
SKODA SUPERB 2010 - 2015 3T 2.0i 16V 200KM CCZA
SKODA SUPERB KOMBI 2009 - 2015 3T5 1.4i 16V 125KM CAXC
SKODA SUPERB KOMBI 2009 - 2015 3T5 1.8i 16V 160KM CDAA
SKODA SUPERB KOMBI 2009 - 2010 3T5 2.0TDi 140KM BMP
SKODA SUPERB KOMBI 2009 - 2015 3T5 2.0TDi 16V 140KM BKD/CFFB/CLJA
SKODA SUPERB KOMBI 2009 - 2015 3T5 2.0TDi 16V 170KM CBBB/CFGB
SKODA SUPERB KOMBI 2009 - 2015 3T5 3.6i 24V 260KM CDVA
SKODA SUPERB KOMBI 2010 - 2015 3T5 1.6TDi 16V 105KM CAYC
SKODA SUPERB KOMBI 2010 - 2015 3T5 2.0i 16V 200KM CCZA
SKODA YETI 2009 - 2020 5L 1.2i 105KM CBZB
SKODA YETI 2009 - 2020 5L 1.8i 16V 152KM CDAB
SKODA YETI 2009 - 2020 5L 1.8i 16V 160KM CDAA
SKODA YETI 2009 - 2020 5L 2.0TDi 16V 110KM CFHA/CLCA
SKODA YETI 2009 - 2020 5L 2.0TDi 16V 140KM CBDB/CFHC/CLCB
SKODA YETI 2009 - 2020 5L 2.0TDi 16V 170KM CEGA/CFJA
SKODA YETI 2010 - 2020 5L 1.4i 16V 122KM CAXA
SKODA YETI 2010 - 2020 5L 1.6TDi 16V 105KM CAYC
SKODA YETI 2014 - 2020 5L 1.6i 16V 110KM CWVA
SKODA YETI 2015 - 2020 5L 1.2i 16V 110KM CYVB
SKODA YETI 2015 - 2020 5L 1.4i 16V 125KM CZCA
SKODA YETI 2015 - 2020 5L 1.4i 16V 150KM CZDA
SKODA YETI 2015 - 2020 5L 2.0TDi 16V 150KM CUUN
VW BEETLE CABRIO 2012 - 2020 5# 1.2i 105KM CBZB
VW BEETLE CABRIO 2012 - 2020 5# 1.4i 16V 160KM CAVD/CNWA
VW BEETLE CABRIO 2012 - 2020 5# 1.6TDi 16V 105KM CAYC
VW BEETLE CABRIO 2012 - 2020 5# 2.0i 16V 200KM CBFA/CCTA
VW BEETLE CABRIO 2012 - 2020 5# 2.0i 16V 210KM CPLA/CPPA
VW BEETLE CABRIO 2012 - 2020 5# 2.0TDi 16V 140KM CFFB/CJAA
VW BEETLE CABRIO 2012 - 2020 5# 2.5i 20V 170KM CBTA/CBUA/CCCA
VW BEETLE CABRIO 2014 - 2020 5# 1.2i 16V 105KM CYVD
VW BEETLE CABRIO 2014 - 2020 5# 1.4i 16V 150KM CZDA
VW BEETLE CABRIO 2014 - 2020 5# 2.0i 16V 220KM CULC
VW BEETLE CABRIO 2014 - 2020 5# 2.0TDi 16V 110KM CUUA
VW BEETLE CABRIO 2014 - 2020 5# 2.0TDi 16V 150KM CUUB/CVCA
VW BEETLE HATCHBACK 2011 - 2020 5C1 1.2i 105KM CBZB
VW BEETLE HATCHBACK 2011 - 2020 5C1 1.4i 16V 160KM CAVD/CNWA
VW BEETLE HATCHBACK 2011 - 2020 5C1 1.6TDi 16V 105KM CAYC
VW BEETLE HATCHBACK 2011 - 2020 5C1 2.0i 16V 200KM CBFA/CCTA
VW BEETLE HATCHBACK 2011 - 2020 5C1 2.5i 20V 170KM CBTA/CBUA/CCCA
VW BEETLE HATCHBACK 2012 - 2020 5C1 2.0i 16V 211KM CPLA/CPPA
VW BEETLE HATCHBACK 2012 - 2020 5C1 2.0TDi 16V 140KM CFFB/CJAA
VW BEETLE HATCHBACK 2014 - 2020 5C1 1.2i 16V 105KM CYVD
VW BEETLE HATCHBACK 2014 - 2020 5C1 1.4i 16V 150KM CZDA
VW BEETLE HATCHBACK 2014 - 2020 5C1 2.0i 16V 220KM CULC
VW BEETLE HATCHBACK 2014 - 2020 5C1 2.0TDi 16V 110KM CUUA
VW BEETLE HATCHBACK 2014 - 2020 5C1 2.0TDi 16V 150KM CUUB/CVCA
VW CC COUPE 2011 - 2016 358 1.4i 16V 160KM CKMA
VW CC COUPE 2011 - 2016 358 2.0TDi 16V 136KM CFFA
VW CC COUPE 2011 - 2016 358 3.6i 24V 280KM CNNA
VW CC COUPE 2011 - 2016 358 3.6i 24V 300KM BWS
VW CC COUPE 2012 - 2016 358 1.8i 16V 160KM CDAA
VW CC COUPE 2012 - 2016 358 2.0i 16V 210KM CCZB
VW CC COUPE 2012 - 2016 358 2.0TDi 16V 140KM CFFB
VW CC COUPE 2012 - 2016 358 2.0TDi 16V 170KM CFGB/CLLA
VW CC COUPE 2012 - 2016 358 2.0TDi 16V 177KM CFGC
VW CC COUPE 2015 - 2016 358 1.4i 16V 150KM CZDA
VW CC COUPE 2015 - 2016 358 2.0TDi 16V 150KM CUVC
VW CC COUPE 2015 - 2016 358 2.0TDi 16V 184KM CUWA
VW GOLF CABRIO 2011 - 2016 VI/517 1.2i 105KM CBZB
VW GOLF CABRIO 2011 - 2016 VI/517 1.4i 16V 122KM CAXA
VW GOLF CABRIO 2011 - 2016 VI/517 1.4i 16V 160KM CAVD/CNWA
VW GOLF CABRIO 2011 - 2016 VI/517 1.6TDi 16V 105KM CAYC
VW GOLF CABRIO 2011 - 2016 VI/517 2.0i 16V 211KM CCZB
VW GOLF CABRIO 2011 - 2016 VI/517 2.0TDi 16V 140KM CFHC
VW GOLF CABRIO 2013 - 2016 VI/517 1.2i 16V 105KM CJZA
VW GOLF CABRIO 2013 - 2016 VI/517 1.4i 16V 125KM CXSB/CZCA
VW GOLF CABRIO 2013 - 2016 VI/517 1.4i 16V 150KM CZDA
VW GOLF CABRIO 2013 - 2016 VI/517 2.0i 16V 220KM CULC
VW GOLF CABRIO 2013 - 2016 VI/517 2.0i 16V 265KM CDLA
VW GOLF CABRIO 2013 - 2016 VI/517 2.0TDi 16V 110KM CUUA
VW GOLF CABRIO 2013 - 2016 VI/517 2.0TDi 16V 150KM CUUB
VW GOLF HATCHBACK 2003 - 2008 V/1K1 1.4i 16V 75KM BCA
VW GOLF HATCHBACK 2003 - 2008 V/1K1 1.4i 16V 90KM BK#
VW GOLF HATCHBACK 2003 - 2008 V/1K1 1.6i 16V 115KM BL#
VW GOLF HATCHBACK 2003 - 2008 V/1K1 1.9TDi 105KM BKC/BLS/BXE
VW GOLF HATCHBACK 2003 - 2008 V/1K1 2.0TDi 16V 136KM AZV
VW GOLF HATCHBACK 2003 - 2008 V/1K1 2.0TDi 16V 140KM BKD
VW GOLF HATCHBACK 2004 - 2008 V/1K1 1.6i 102KM BS#/BGU
VW GOLF HATCHBACK 2004 - 2008 V/1K1 1.9TDi 90KM BRU/BX#
VW GOLF HATCHBACK 2004 - 2008 V/1K1 2.0i 16V 150KM BL#/AXW
VW GOLF HATCHBACK 2004 - 2008 V/1K1 2.0i 16V 200KM AXX/BWA
VW GOLF HATCHBACK 2004 - 2008 V/1K1 2.0SDi 75KM BDK
VW GOLF HATCHBACK 2004 - 2008 V/1K1 2.0TDi 140KM BMM
VW GOLF HATCHBACK 2005 - 2008 V/1K1 1.4i 16V 170KM BLG
VW GOLF HATCHBACK 2005 - 2008 V/1K1 2.0TDi 16V 170KM BMN
VW GOLF HATCHBACK 2005 - 2008 V/1K1 3.2i 24V 250KM BUB
VW GOLF HATCHBACK 2006 - 2008 V/1K1 1.4i 16V 140KM BMY
VW GOLF HATCHBACK 2006 - 2008 V/1K1 1.4i 16V 80KM BUD
VW GOLF HATCHBACK 2006 - 2008 V/1K1 2.0i 16V 230KM BYD
VW GOLF HATCHBACK 2007 - 2008 V/1K1 1.4i 16V 122KM CAXA
VW GOLF HATCHBACK 2008 - 2012 VI/5K1 1.4i 16V 122KM CAXA
VW GOLF HATCHBACK 2008 - 2012 VI/5K1 1.4i 16V 160KM CAVD
VW GOLF HATCHBACK 2008 - 2012 VI/5K1 1.4i 16V 80KM CGGA
VW GOLF HATCHBACK 2008 - 2012 VI/5K1 1.6i 102KM BSE/BSF/CCSA/CMXA
VW GOLF HATCHBACK 2008 - 2012 VI/5K1 2.0TDi 16V 110KM CBDC/CLCA
VW GOLF HATCHBACK 2008 - 2012 VI/5K1 2.0TDi 16V 136KM CBAA/CFFA
VW GOLF HATCHBACK 2008 - 2012 VI/5K1 2.0TDi 16V 140KM CBAB/CFFB
VW GOLF HATCHBACK 2009 - 2012 VI/5K1 1.2i 105KM CBZB
VW GOLF HATCHBACK 2009 - 2012 VI/5K1 1.6i 102KM CHGA
VW GOLF HATCHBACK 2009 - 2012 VI/5K1 1.6TDi 16V 105KM CAYC
VW GOLF HATCHBACK 2009 - 2012 VI/5K1 1.6TDi 16V 90KM CAYB
VW GOLF HATCHBACK 2009 - 2012 VI/5K1 1.8i 16V 160KM CDAA
VW GOLF HATCHBACK 2009 - 2012 VI/5K1 2.0i 16V 210KM CCZB
VW GOLF HATCHBACK 2009 - 2012 VI/5K1 2.0i 16V 256KM CDLC
VW GOLF HATCHBACK 2009 - 2012 VI/5K1 2.0i 16V 265KM CDLA
VW GOLF HATCHBACK 2009 - 2012 VI/5K1 2.0i 16V 270KM CDLF
VW GOLF HATCHBACK 2009 - 2012 VI/5K1 2.0TDi 16V 170KM CBBB/CFGB
VW GOLF HATCHBACK 2010 - 2012 VI/5K1 1.2i 86KM CBZA
VW GOLF HATCHBACK 2011 - 2012 VI/5K1 2.0i 16V 235KM CDLG
VW GOLF KOMBI 2007 - 2009 V/1K5 1.4i 16V 122KM CAXA
VW GOLF KOMBI 2007 - 2009 V/1K5 1.4i 16V 140KM BMY
VW GOLF KOMBI 2007 - 2009 V/1K5 1.4i 16V 170KM BLG
VW GOLF KOMBI 2007 - 2009 V/1K5 1.4i 16V 80KM BUD
VW GOLF KOMBI 2007 - 2009 V/1K5 1.6i 102KM BS#/CCSA
VW GOLF KOMBI 2007 - 2009 V/1K5 1.9TDi 105KM BLS/BXE
VW GOLF KOMBI 2007 - 2009 V/1K5 2.0i 16V 200KM BWA
VW GOLF KOMBI 2007 - 2009 V/1K5 2.0TDi 140KM BMM
VW GOLF KOMBI 2007 - 2009 V/1K5 2.0TDi 16V 136KM AZV
VW GOLF KOMBI 2007 - 2009 V/1K5 2.0TDi 16V 140KM BKD
VW GOLF KOMBI 2008 - 2009 V/1K5 1.4i 16V 160KM CAVD
VW GOLF KOMBI 2009 - 2013 VI/AJ5 1.2i 105KM CBZB
VW GOLF KOMBI 2009 - 2013 VI/AJ5 1.4i 16V 122KM CAXA
VW GOLF KOMBI 2009 - 2013 VI/AJ5 1.4i 16V 160KM CAVD
VW GOLF KOMBI 2009 - 2013 VI/AJ5 1.4i 16V 80KM BUD/CGGA
VW GOLF KOMBI 2009 - 2013 VI/AJ5 1.6i 102KM BSE/BSF/CCSA/CMXA
VW GOLF KOMBI 2009 - 2013 VI/AJ5 1.6TDi 16V 105KM CAYC
VW GOLF KOMBI 2009 - 2013 VI/AJ5 1.6TDi 16V 90KM CAYB
VW GOLF KOMBI 2009 - 2013 VI/AJ5 2.0i 16V 200KM CCZA
VW GOLF KOMBI 2009 - 2013 VI/AJ5 2.0TDi 140KM BMM
VW GOLF KOMBI 2009 - 2013 VI/AJ5 2.0TDi 16V 140KM CBDB/CFHC
VW GOLF KOMBI 2010 - 2013 VI/AJ5 1.2i 86KM CBZA
VW GOLF KOMBI 2010 - 2013 VI/AJ5 2.0TDi 16V 110KM CLCA
VW GOLF PLUS 2005 - 2006 V/5M1 1.4i 16V 75KM BCA
VW GOLF PLUS 2005 - 2006 V/5M1 1.4i 16V 90KM BLN
VW GOLF PLUS 2005 - 2013 V/5M1 1.6i 102KM BSE/BSF/CCSA/CMXA
VW GOLF PLUS 2005 - 2008 V/5M1 1.6i 16V 115KM BLF
VW GOLF PLUS 2005 - 2009 V/5M1 1.9TDi 105KM BKC/BLS/BXE
VW GOLF PLUS 2005 - 2008 V/5M1 1.9TDi 90KM BRU/BXF/BXJ
VW GOLF PLUS 2005 - 2008 V/5M1 2.0i 16V 150KM BLR/BLY/BVY
VW GOLF PLUS 2005 - 2009 V/5M1 2.0TDi 140KM BMM
VW GOLF PLUS 2005 - 2013 V/5M1 2.0TDi 16V 136KM AZV/CBDA/CFHB
VW GOLF PLUS 2005 - 2013 V/5M1 2.0TDi 16V 140KM BKD/CBDB/CFHC
VW GOLF PLUS 2006 - 2008 V/5M1 1.4i 16V 140KM BMY
VW GOLF PLUS 2006 - 2008 V/5M1 1.4i 16V 170KM BLG
VW GOLF PLUS 2006 - 2013 V/5M1 1.4i 16V 80KM BUD/CGGA
VW GOLF PLUS 2007 - 2013 V/5M1 1.4i 16V 122KM CAXA
VW GOLF PLUS 2008 - 2013 V/5M1 1.4i 16V 160KM CAVD/CNWA
VW GOLF PLUS 2009 - 2013 V/5M1 1.2i 105KM CBZB
VW GOLF PLUS 2009 - 2013 V/5M1 1.6TDi 16V 105KM CAYC
VW GOLF PLUS 2009 - 2013 V/5M1 1.6TDi 16V 90KM CAYB
VW GOLF PLUS 2009 - 2013 V/5M1 2.0TDi 16V 110KM CBDC/CLCA
VW JETTA 2005 - 2010 III/1K2 1.6i 102KM BSE/BSF/CCSA
VW JETTA 2005 - 2010 III/1K2 1.6i 16V 115KM BLF
VW JETTA 2005 - 2010 III/1K2 1.9TDi 105KM BKC/BLS/BXE
VW JETTA 2005 - 2010 III/1K2 2.0i 16V 150KM BLR/BLY/BVY
VW JETTA 2005 - 2010 III/1K2 2.0i 16V 200KM BPY/BWA/CBFA/CCTA
VW JETTA 2005 - 2010 III/1K2 2.0TDi 140KM BMM
VW JETTA 2005 - 2010 III/1K2 2.0TDi 16V 136KM AZV/CBDA
VW JETTA 2005 - 2010 III/1K2 2.0TDi 16V 140KM BKD/CBDB/CJAA
VW JETTA 2006 - 2010 III/1K2 1.4i 16V 140KM BMY
VW JETTA 2006 - 2010 III/1K2 1.4i 16V 170KM BLG
VW JETTA 2006 - 2010 III/1K2 2.0TDi 16V 170KM BMN/CEGA
VW JETTA 2006 - 2010 III/1K2 2.5i 20V 150KM BTK
VW JETTA 2007 - 2010 III/1K2 1.4i 16V 122KM CAXA
VW JETTA 2008 - 2010 III/1K2 1.4i 16V 160KM CAVD
VW JETTA 2009 - 2010 III/1K2 1.6TDi 16V 105KM CAYC
VW JETTA 2010 - 2020 IV/ 162 2.0i 115KM CBPA/CKJA
VW JETTA 2010 - 2020 IV/ 162 2.0i 16V 200KM CCTA/CCZA/CBFA
VW JETTA 2010 - 2020 IV/ 162 2.0TDi 16V 110KM CLCA
VW JETTA 2010 - 2020 IV/ 162 2.5i 20V 170KM CBTA/CBUA/CCCA/
VW JETTA 2011 - 2020 IV/ 162 1.2i 105KM CBZB
VW JETTA 2011 - 2020 IV/ 162 1.4i 16V 122KM CAXA/CMSB
VW JETTA 2011 - 2014 IV/ 162 1.4i 16V 150KM CAVA/CNLA/CTHA
VW JETTA 2011 - 2020 IV/ 162 1.4i 16V 160KM CAVD
VW JETTA 2011 - 2020 IV/ 162 1.6i 16V 105KM CLRA
VW JETTA 2011 - 2020 IV/ 162 1.6TDi 16V 105KM CAYC
VW JETTA 2011 - 2020 IV/ 162 2.0TDi 16V 140KM CFFB/CFHC/CJAA/CLCB
VW JETTA 2012 - 2020 IV/ 162 2.0i 16V 211KM CPLA/CPPA
VW JETTA 2014 - 2020 IV/ 162 1.2i 16V 105KM CYVD
VW JETTA 2014 - 2020 IV/ 162 1.4i 16V 125KM CZCA
VW JETTA 2014 - 2020 IV/ 162 1.4i 16V 150KM CZDA
VW JETTA 2014 - 2020 IV/ 162 1.8i 16V 170KM CPKA/CPRA
VW JETTA 2014 - 2020 IV/ 162 2.0TDi 16V 150KM CUUB
VW PASSAT COUPE 2008 - 2010 CC 1.8i 16V 160KM BZB/CDAA
VW PASSAT COUPE 2008 - 2012 CC 2.0i 16V 200KM CAWB/CCZA
VW PASSAT COUPE 2008 - 2011 CC 2.0TDi 16V 136KM CBAA/CFFA
VW PASSAT COUPE 2008 - 2012 CC 2.0TDi 16V 140KM CBAB/CFFB
VW PASSAT COUPE 2008 - 2012 CC 2.0TDi 16V 170KM CBBB/CFGB
VW PASSAT COUPE 2008 - 2010 CC 3.6i 24V 300KM BWS
VW PASSAT COUPE 2009 - 2010 CC 2.0TDi 16V 143KM CBAC
VW PASSAT COUPE 2010 - 2012 CC 2.0i 16V 211KM CCZB
VW PASSAT COUPE 2011 - 2012 CC 1.4i 16V 160KM CKMA
VW PASSAT KOMBI 2005 - 2010 3C5 1.6i 102KM BSE/BSF
VW PASSAT KOMBI 2005 - 2010 3C5 1.6i 16V 115KM BLF
VW PASSAT KOMBI 2005 - 2010 3C5 1.9TDi 105KM BKC/BLS/BXE
VW PASSAT KOMBI 2005 - 2010 3C5 2.0i 16V 150KM BLR/BLY/BVY/BVZ
VW PASSAT KOMBI 2005 - 2010 3C5 2.0i 16V 200KM AXX/BPY/BWA/CAWB/CC#A
VW PASSAT KOMBI 2005 - 2010 3C5 2.0TDi 140KM BMP
VW PASSAT KOMBI 2005 - 2010 3C5 2.0TDi 16V 122KM BVE
VW PASSAT KOMBI 2005 - 2010 3C5 2.0TDi 16V 136KM BMA/CBAA
VW PASSAT KOMBI 2005 - 2010 3C5 2.0TDi 16V 140KM BKP/CBAB
VW PASSAT KOMBI 2005 - 2010 3C5 2.0TDi 16V 170KM BMR/CBBB
VW PASSAT KOMBI 2005 - 2010 3C5 3.2i 24V 250KM AXZ
VW PASSAT KOMBI 2007 - 2010 3C5 1.4i 16V 122KM CAXA
VW PASSAT KOMBI 2007 - 2010 3C5 1.8i 16V 160KM BZB/CDAA
VW PASSAT KOMBI 2007 - 2010 3C5 3.6i 24V 300KM BWS
VW PASSAT KOMBI 2008 - 2010 3C5 2.0TDi 16V 110KM CBDC
VW PASSAT KOMBI 2009 - 2010 3C5 1.4i 16V 150KM CDGA
VW PASSAT KOMBI 2009 - 2010 3C5 1.6TDi 16V 105KM CAYC
VW PASSAT KOMBI 2009 - 2010 3C5 2.0TDi 16V 143KM CBAC
VW PASSAT KOMBI 2010 - 2014 365 1.4i 16V 122KM CAXA
VW PASSAT KOMBI 2010 - 2014 365 1.4i 16V 150KM CDGA
VW PASSAT KOMBI 2010 - 2014 365 1.4i 16V 160KM CKMA
VW PASSAT KOMBI 2010 - 2014 365 1.6TDi 16V 105KM CAYC
VW PASSAT KOMBI 2010 - 2014 365 1.8i 16V 160KM CDAA
VW PASSAT KOMBI 2010 - 2014 365 2.0i 16V 210KM CCZB
VW PASSAT KOMBI 2010 - 2014 365 2.0TDi 16V 136KM CFFA
VW PASSAT KOMBI 2010 - 2014 365 2.0TDi 16V 140KM CFFB
VW PASSAT KOMBI 2010 - 2014 365 2.0TDi 16V 170KM CFGB/CLLA
VW PASSAT KOMBI 2011 - 2014 365 3.6i 24V 300KM BWS
VW PASSAT KOMBI 2012 - 2014 365 1.4i 16V 160KM CTHD
VW PASSAT KOMBI 2012 - 2014 365 2.0TDi 16V 177KM CFGC
VW PASSAT SEDAN 2005 - 2010 3C2 1.6i 102KM BSE/BSF
VW PASSAT SEDAN 2005 - 2010 3C2 1.6i 16V 115KM BLF
VW PASSAT SEDAN 2005 - 2010 3C2 1.9TDi 105KM BKC/BLS/BXE
VW PASSAT SEDAN 2005 - 2010 3C2 2.0i 16V 150KM BLR/BLY/BVY/BVZ
VW PASSAT SEDAN 2005 - 2010 3C2 2.0i 16V 200KM AXX/BPY/BWA/CAWB/CC#A
VW PASSAT SEDAN 2005 - 2010 3C2 2.0TDi 140KM BMP
VW PASSAT SEDAN 2005 - 2010 3C2 2.0TDi 16V 136KM BMA/CBA
VW PASSAT SEDAN 2005 - 2010 3C2 2.0TDi 16V 140KM BKP/CBAB
VW PASSAT SEDAN 2005 - 2010 3C2 2.0TDi 16V 170KM BMR/CBBB
VW PASSAT SEDAN 2005 - 2010 3C2 3.2i 24V 250KM AXZ
VW PASSAT SEDAN 2007 - 2010 3C2 1.4i 16V 122KM CAXA
VW PASSAT SEDAN 2007 - 2010 3C2 1.8i 16V 160KM BZB/CDAA
VW PASSAT SEDAN 2007 - 2010 3C2 3.6i 24V 300KM BWS
VW PASSAT SEDAN 2008 - 2010 3C2 2.0TDi 16V 110KM CBDC
VW PASSAT SEDAN 2009 - 2010 3C2 1.4i 16V 150KM CDGA
VW PASSAT SEDAN 2009 - 2010 3C2 1.6TDi 16V 105KM CAYC
VW PASSAT SEDAN 2009 - 2010 3C2 2.0TDi 16V 143KM CBAC
VW PASSAT SEDAN 2010 - 2014 362 1.4i 16V 122KM CAXA
VW PASSAT SEDAN 2010 - 2014 362 1.4i 16V 150KM CDGA
VW PASSAT SEDAN 2010 - 2014 362 1.4i 16V 160KM CKMA
VW PASSAT SEDAN 2010 - 2014 362 1.6TDi 16V 105KM CAYC
VW PASSAT SEDAN 2010 - 2014 362 1.8i 16V 160KM CDAA
VW PASSAT SEDAN 2010 - 2014 362 2.0i 16V 210KM CCZB
VW PASSAT SEDAN 2010 - 2014 362 2.0TDi 16V 136KM CFFA
VW PASSAT SEDAN 2010 - 2014 362 2.0TDi 16V 140KM CFFB
VW PASSAT SEDAN 2010 - 2014 362 2.0TDi 16V 170KM CFGB/CLLA
VW PASSAT SEDAN 2011 - 2014 362 3.6i 24V 300KM BWS
VW PASSAT SEDAN 2012 - 2014 362 1.4i 16V 160KM CTHD
VW PASSAT SEDAN 2012 - 2014 362 2.0TDi 16V 177KM CFGC
VW SCIROCCO 2008 - 2017 137 1.4i 16V 122KM CAXA
VW SCIROCCO 2008 - 2017 137 1.4i 16V 160KM CAVD
VW SCIROCCO 2008 - 2009 137 2.0i 16V 200KM CAWB
VW SCIROCCO 2008 - 2017 137 2.0TDi 16V 136KM CFHB
VW SCIROCCO 2008 - 2017 137 2.0TDi 16V 140KM CBDB
VW SCIROCCO 2009 - 2011 137 2.0i 16V 210KM CCZB
VW SCIROCCO 2009 - 2017 137 2.0i 16V 256KM CDLC
VW SCIROCCO 2009 - 2017 137 2.0i 16V 265KM CDLA
VW SCIROCCO 2009 - 2017 137 2.0TDi 16V 170KM CBBB
VW SCIROCCO 2013 - 2017 137 1.4i 16V 125KM CXSB
VW SCIROCCO 2013 - 2017 137 2.0i 16V 180KM CULA
VW SCIROCCO 2013 - 2017 137 2.0i 16V 220KM CULC
VW SCIROCCO 2013 - 2017 137 2.0TDi 16V 150KM CUUB
VW SCIROCCO 2013 - 2017 137 2.0TDi 16V 177KM CFGC
VW SCIROCCO 2014 - 2017 137 2.0i 16V 280KM CDLK
VW SCIROCCO 2014 - 2017 137 2.0TDi 16V 184KM CUWA
VW SCIROCCO 2015 - 2017 137 1.4i 16V 150KM CZDA
VW SHARAN 2010 - 2020 7N 1.4i 16V 150KM CAVA
VW SHARAN 2010 - 2020 7N 2.0i 16V 200KM CCZA
VW SHARAN 2010 - 2020 7N 2.0TDi 16V 140KM CFFB
VW SHARAN 2010 - 2020 7N 2.0TDi 16V 170KM CFGB
VW SHARAN 2011 - 2020 7N 2.0TDi 16V 116KM CFFE
VW SHARAN 2011 - 2012 7N 2.0TDi 16V 136KM CFFA
VW SHARAN 2012 - 2020 7N 1.8i 16V 160KM CDAA
VW SHARAN 2013 - 2020 7N 2.0TDi 16V 177KM CFGC
VW SHARAN 2015 - 2020 7N 2.0i 16V 220KM DEDA
VW SHARAN 2015 - 2020 7N 2.0TDi 16V 150KM CUVC
VW SHARAN 2015 - 2020 7N 2.0TDi 16V 184KM CUWA
VW TOURAN 2003 - 2010 1T 1.6i 102KM BGU/BSE/BSF
VW TOURAN 2003 - 2007 1T 1.6i 16V 115KM BAG/BLF/BLP
VW TOURAN 2003 - 2004 1T 1.9TDi 100KM AVQ
VW TOURAN 2003 - 2010 1T 1.9TDi 105KM BKC/BLS/BXE
VW TOURAN 2003 - 2005 1T 2.0i 16V 150KM AXW/BL#/BVY/BVZ
VW TOURAN 2003 - 2010 1T 2.0TDi 16V 136KM AZV
VW TOURAN 2003 - 2010 1T 2.0TDi 16V 140KM BKD/CFHC
VW TOURAN 2004 - 2010 1T 1.9TDi 90KM BRU/BXF/BXJ
VW TOURAN 2005 - 2010 1T 2.0TDi 140KM BMM
VW TOURAN 2005 - 2010 1T 2.0TDi 16V 170KM BMN/CFJA
VW TOURAN 2006 - 2010 1T 1.4i 16V 140KM BMY/CAVC
VW TOURAN 2006 - 2010 1T 1.4i 16V 170KM BLG/CAVB
VW TOURAN 2006 - 2009 1T 2.0i 16V 109KM BSX
VW TOURAN 2009 - 2010 1T 1.4i 16V 150KM CDGA
VW TOURAN 2010 - 2015 1T3 1.2i 105KM CBZB
VW TOURAN 2010 - 2015 1T3 1.4i 16V 140KM CAVC/CTHC
VW TOURAN 2010 - 2015 1T3 1.4i 16V 150KM CDGA
VW TOURAN 2010 - 2015 1T3 1.4i 16V 170KM CAVB/CTHB
VW TOURAN 2010 - 2015 1T3 1.6TDi 16V 105KM CAYC
VW TOURAN 2010 - 2015 1T3 1.6TDi 16V 90KM CAYB
VW TOURAN 2010 - 2015 1T3 2.0TDi 16V 110KM CLCA
VW TOURAN 2010 - 2015 1T3 2.0TDi 16V 140KM CFHC
VW TOURAN 2010 - 2015 1T3 2.0TDi 16V 170KM CFJA
VW TOURAN 2013 - 2015 1T3 2.0TDi 16V 177KM CFJB