ALTERNATOR A513 12V 55A REGENEROWANY

ALTERNATOR A513 12V 55A REGENEROWANY

Indeks MotoHurt: 27632

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 1,00 szt.

Cena brutto: 264,45 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
OPEL 1204041
OPEL 1204042
OPEL 1204069
OPEL 1204072
OPEL 1204086
OPEL 1204088
OPEL 1204100
OPEL 1204109
OPEL 1204130
OPEL 1204191
OPEL 1204203
OPEL 1204314
OPEL 1204328
OPEL 1204331
OPEL 1204336
OPEL 1204337
OPEL 1204341
OPEL 1204344
OPEL 90337043
OPEL 90337044
OPEL 90337074
OPEL 90348697
OPEL 90348698
OPEL 90349835
OPEL 90349853
Producent Symbol
AS A0134
ATL L30880
BOSCH 0120483339
BOSCH 0120488158
BOSCH 0120488159
BOSCH 0120488164
BOSCH 0120488165
BOSCH 0120488190
BOSCH 0120488191
BOSCH 0120489138
BOSCH 0120489139
BOSCH 0120489339
BOSCH 0120489340
BOSCH 0120489633
BOSCH 0120489634
BOSCH 0986030880
BOSCH 0986034650
BOSCH 0986034651
CARGO 111166
CASCO CAL10177
CEVAM 4285
CV PSH 135008055
DELCO REMY 3472139
DELCO REMY 3493239
DELCO REMY 3493604
DELCO REMY 3493639
DELCO REMY 3493714
DELCO REMY 3493739
DELCO REMY DRA0280
DELCO REMY DRA0830
DELCO REMY DRA0880
DELCO REMY DRA0882
DRI 228110552
EAI 56413
ELPARTS 32121242
ELSTOCK 281680
EUROTEC 12030880
FARCOM 118040
FARCOM 118718
FRIESEN 9030880
HC CA513IR
HELLA 8EL725812001
ISKRA 11201583
ISKRA 11201928
ISKRA 11201932
ISKRA AAK3130
ISKRA AAK3133
ISKRA AAK4528
LAUBER 110513
LUCAS LRB00131
MD 59213066
POLSTARTER A513
POLSTARTER A514
PRESTOLITE 66021414
QH QRA1948
VALEO 436150
VALEO 436155
VALEO 436157
VALEO 746063
VEMO V401330880
WAI SA971
WOODAUTO ALT20200
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
OPEL ASTRA CABRIO 1993 - 2001 F 1.4i 82KM C14SE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1991 - 1993 F 1.4 75KM 14NV
OPEL ASTRA HATCHBACK 1992 - 1998 F 1.4 82KM 14SE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1992 - 1998 F 1.4i 60KM C14NZ
OPEL ASTRA HATCHBACK 1992 - 1998 F 1.4i 82KM C14SE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1998 - 2002 F 1.4i 60KM X14NZ
OPEL ASTRA KOMBI 1991 - 1993 F 1.4 75KM 14NV
OPEL ASTRA KOMBI 1991 - 1998 F 1.4i 60KM C14NZ
OPEL ASTRA KOMBI 1992 - 1998 F 1.4 82KM 14SE
OPEL ASTRA KOMBI 1992 - 1998 F 1.4i 82KM C14SE
OPEL ASTRA KOMBI 1998 - 2005 F 1.4i 60KM X14NZ
OPEL ASTRA SEDAN 1991 - 1993 F 1.4 75KM 14NV
OPEL ASTRA SEDAN 1991 - 1998 F 1.4i 60KM C14NZ
OPEL ASTRA SEDAN 1992 - 1998 F 1.4 82KM 14SE
OPEL ASTRA SEDAN 1992 - 1998 F 1.4i 82KM C14SE
OPEL ASTRA SEDAN 1998 - 2002 F 1.4i 60KM X14NZ
OPEL COMBO 1994 - 2001 I/71 1.4i 60KM C14NZ
OPEL COMBO 1994 - 2001 I/71 1.4i 60KM X14SZ
OPEL COMBO 1994 - 2001 I/71 1.4i 82KM C14SE
OPEL CORSA HATCHBACK 1982 - 1990 A 1.2 45KM 12NC
OPEL CORSA HATCHBACK 1982 - 1990 A 1.2 45KM E12GV
OPEL CORSA HATCHBACK 1982 - 1990 A 1.2 55KM 12ST
OPEL CORSA HATCHBACK 1982 - 1990 A 1.2 60KM 12S
OPEL CORSA HATCHBACK 1982 - 1989 A 1.3 70KM 13SB
OPEL CORSA HATCHBACK 1985 - 1989 A 1.3 60KM 13NB
OPEL CORSA HATCHBACK 1986 - 1990 A 1.3i 60KM C13N
OPEL CORSA HATCHBACK 1988 - 1992 A 1.6i 100KM E16SE
OPEL CORSA HATCHBACK 1988 - 1992 A 1.6i 75KM C16NZ
OPEL CORSA HATCHBACK 1989 - 1993 A 1.2i 45KM C12NZ
OPEL CORSA HATCHBACK 1989 - 1993 A 1.6i 98KM C16SEI
OPEL CORSA HATCHBACK 1990 - 1993 A 1.2 52KM 12NV
OPEL CORSA HATCHBACK 1990 - 1993 A 1.4 72KM 14NV
OPEL CORSA HATCHBACK 1990 - 1993 A 1.4i 60KM C14NZ
OPEL CORSA HATCHBACK 1991 - 1993 A 1.4i 82KM C14SE
OPEL CORSA HATCHBACK 1992 - 1993 A 1.6i 101KM C16SE
OPEL CORSA HATCHBACK 1993 - 2000 B 1.2i 45KM 12NZ
OPEL CORSA HATCHBACK 1993 - 2000 B 1.2i 45KM C12NZ
OPEL CORSA HATCHBACK 1993 - 2000 B 1.2i 45KM X12SZ
OPEL CORSA SEDAN 1982 - 1993 A 1.2 55KM 12ST
OPEL CORSA SEDAN 1982 - 1987 A 1.3 70KM 13SB
OPEL CORSA SEDAN 1985 - 1987 A 1.2 45KM 12NC
OPEL CORSA SEDAN 1985 - 1987 A 1.2 45KM E12GV
OPEL CORSA SEDAN 1985 - 1987 A 1.3 60KM 13NB
OPEL CORSA SEDAN 1989 - 1993 A 1.2i 45KM C12NZ
OPEL CORSA SEDAN 1989 - 1993 A 1.4 72KM 14NV
OPEL CORSA SEDAN 1989 - 1993 A 1.4i 60KM C14NZ
OPEL KADETT CABRIO 1986 - 1993 E 1.6i 75KM E16NZ
OPEL KADETT CABRIO 1987 - 1993 E 1.3 75KM 13S
OPEL KADETT CABRIO 1987 - 1993 E 1.6i 75KM C16LZ
OPEL KADETT CABRIO 1987 - 1993 E 1.6i 75KM C16NZ
OPEL KADETT CABRIO 1989 - 1993 E 1.6 82KM 16SV
OPEL KADETT CABRIO 1990 - 1993 E 1.4 75KM 14NV
OPEL KADETT CABRIO 1990 - 1991 E 1.4i 60KM C14NZ
OPEL KADETT HATCHBACK 1984 - 1989 E 1.3 60KM 13N
OPEL KADETT HATCHBACK 1984 - 1989 E 1.3 60KM 13NB
OPEL KADETT HATCHBACK 1984 - 1987 E 1.3 75KM 13S
OPEL KADETT HATCHBACK 1984 - 1986 E 1.6 90KM 16SH
OPEL KADETT HATCHBACK 1985 - 1991 E 1.3i 60KM C13N +KAT
OPEL KADETT HATCHBACK 1986 - 1991 E 1.6 82KM 16SV
OPEL KADETT HATCHBACK 1986 - 1991 E 1.6i 75KM C16LZ +KAT
OPEL KADETT HATCHBACK 1986 - 1991 E 1.6i 75KM C16NZ +KAT
OPEL KADETT HATCHBACK 1986 - 1991 E 1.6i 75KM E16NZ
OPEL KADETT HATCHBACK 1990 - 1991 E 1.4 75KM 14NV
OPEL KADETT HATCHBACK 1990 - 1991 E 1.4i 60KM C14NZ
OPEL KADETT KOMBI 1984 - 1991 E 1.3 60KM 13N
OPEL KADETT KOMBI 1984 - 1987 E 1.3 75KM 13S
OPEL KADETT KOMBI 1984 - 1986 E 1.6 90KM 16SH
OPEL KADETT KOMBI 1985 - 1991 E 1.3i 60KM C13N +KAT
OPEL KADETT KOMBI 1986 - 1991 E 1.6 82KM 16SV
OPEL KADETT KOMBI 1986 - 1991 E 1.6i 75KM C16LZ +KAT
OPEL KADETT KOMBI 1986 - 1991 E 1.6i 75KM C16NZ +KAT
OPEL KADETT KOMBI 1986 - 1991 E 1.6i 75KM E16NZ
OPEL KADETT KOMBI 1990 - 1991 E 1.4 75KM 14NV
OPEL KADETT KOMBI 1990 - 1991 E 1.4i 60KM C14NZ
OPEL KADETT SEDAN 1984 - 1989 E 1.3 60KM 13N
OPEL KADETT SEDAN 1984 - 1989 E 1.3 60KM 13NB
OPEL KADETT SEDAN 1984 - 1987 E 1.3 75KM 13S
OPEL KADETT SEDAN 1984 - 1986 E 1.6 90KM 16SH
OPEL KADETT SEDAN 1985 - 1991 E 1.3i 60KM C13N +KAT
OPEL KADETT SEDAN 1986 - 1991 E 1.6 82KM 16SV
OPEL KADETT SEDAN 1986 - 1991 E 1.6i 75KM C16LZ +KAT
OPEL KADETT SEDAN 1986 - 1991 E 1.6i 75KM C16NZ +KAT
OPEL KADETT SEDAN 1986 - 1991 E 1.6i 75KM E16NZ
OPEL KADETT SEDAN 1990 - 1991 E 1.4 75KM 14NV
OPEL KADETT SEDAN 1990 - 1991 E 1.4i 60KM C14NZ
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1992 A 1.4 75KM 14NV
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1993 A 1.6 82KM 16SV
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1995 A 1.6i 75KM C16NZ
OPEL VECTRA HATCHBACK 1993 - 1995 A 1.6i 75KM 16LZ2
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1992 A 1.4 75KM 14NV
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1993 A 1.6 82KM 16SV
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1995 A 1.6i 75KM C16NZ
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1990 A 1.6i 75KM E16NZ
OPEL VECTRA SEDAN 1993 - 1995 A 1.6i 75KM 16LZ2