ALTERNATOR A1240 12V 90A REGENEROWANY

ALTERNATOR A1240 12V 90A REGENEROWANY

Indeks MotoHurt: 27258

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 1,00 szt.

Cena brutto: 356,70 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
FORD 1012449
FORD 1031896
FORD 7203201
FORD 95VW10300AAA
FORD 95VW10300NA
FORD 95VW10300RA
FORD R95VW10300NA
VAG 021903017A
VAG 028903018A
VAG 028903018AX
VAG 028903025Q
VAG 028903025QX
VAG 028903027L
VAG 028903028G
VAG 037903023E
VAG 037903023G
VAG 037903023GX
VAG 037903025C
VAG 074903023Q
Producent Symbol
ALANKO 441861
ALANKO 442056
ATL L37370
ATL L38370
ATL L40940
BOSCH 0123320001
BOSCH 0123320007
BOSCH 0123320019
BOSCH 0123320027
BOSCH 0123320034
BOSCH 0123340003
BOSCH 0986038370
BOSCH 0986040940
CARGO 111820
CASCO CAL10102
CASCO CAL21123
CEVAM 4396
CEVAM 4585
CV PSH 305502090
DELCO REMY DRA3269
DELCO REMY DRB0940
DRI 211186902
EAI 56703
ELPARTS 32038370
ELSTOCK 282864
ELSTOCK 283594
ERA 210224
ERA 210350
EUROTEC 12038370
EUROTEC 12040940
FARCOM 118435
FARCOM 118906
FRIESEN 8038370
FRIESEN 9038370
FRIESEN 9039070
FRIESEN 9040940
FRIESEN 9090055
HC CA1240IR
HELLA 8EL730034001
HELLA 8EL737368001
HUCO 136000
LAUBER 110736
LAUBER 111240
LUCAS LRB00147
LUCAS LRB00387
LUCAS LRB00482
MAGNETI 943355035010
MAGNETI 943356794010
MAPCO 13209
MAPCO 13706
MAPCO 13723
MAXGEAR 550144
MAXGEAR 550144R
MD 59212409
MD 59212862
MESSMER 210224
MESSMER 210350
POLSTARTER A1240
POLSTARTER A1267
POWERMAX 89212409
POWERMAX 9212409
PRESTOLITE 35214095
PRESTOLITE 35215395
QH QRA1386
QH QRA2155
UNIPOINT F032UA0021
VALEO 436444
VALEO 437477
VALEO 439003
VALEO 746065
VALEO NA438
VEMO V101338370
VEMO V101340940
WAI 13381N6G
WAI SA130
WAI SA531
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
AUDI A3 HATCHBACK 1996 - 2000 8L1 1.6i 101KM AEH/AKL/APF
AUDI A3 HATCHBACK 1996 - 2003 8L1 1.8i 20V 125KM AGN/APG
AUDI A3 HATCHBACK 1996 - 2003 8L1 1.8i 20V 150KM AGU/AQA/ARZ/AUM
FORD GALAXY 1995 - 2006 I/WGR 1.9TDi 90KM 1Z
FORD GALAXY 1995 - 2006 I/WGR 1.9TDi 90KM AHU
FORD GALAXY 1995 - 2006 I/WGR 1.9TDi 90KM ANU
FORD GALAXY 1997 - 2000 I/WGR 1.9TDi 110KM AFN
FORD GALAXY 1997 - 2000 I/WGR 1.9TDi 110KM AVG
SEAT ALHAMBRA 1996 - 2000 7V8/7V9 1.9TDi 90KM AHU/1Z
SEAT ALHAMBRA 1996 - 2000 7V8/7V9 2.0i 115KM ADY
SEAT ALHAMBRA 2000 - 2009 7V8/7V9 1.9TDi 90KM ANU
SEAT ALHAMBRA 2000 - 2009 7V8/7V9 2.0i 115KM ATM
SEAT AROSA 1997 - 2004 6H1 1.0i 50KM AER/ALD/ALL/ANV/AUC
SEAT AROSA 1997 - 2004 6H1 1.4i 60KM AEX/AK#/ANW/APQ/AUD
SEAT AROSA 1998 - 2000 6H1 1.0i 50KM AHT
SEAT CORDOBA HATCHBACK 1999 - 2002 6K2 1.0i 50KM ALD/ANV/AUC
SEAT CORDOBA HATCHBACK 1999 - 2002 6K2 1.4i 60KM AKK/ANW/AUD
SEAT CORDOBA HATCHBACK 1999 - 2002 6K2 1.6i 101KM AEH/AKL/APF/AUR
SEAT CORDOBA HATCHBACK 1999 - 2002 6K2 1.6i 75KM ALM
SEAT CORDOBA HATCHBACK 1999 - 2002 6K2 1.9SDI 68KM AGP/AQM
SEAT CORDOBA SEDAN 1993 - 1999 6K2/C2 1.6i 75KM ABU/AEE/ALM
SEAT CORDOBA SEDAN 1993 - 1999 6K2/C2 1.8i 90KM ABS/ADZ
SEAT CORDOBA SEDAN 1993 - 1996 6K2/C2 1.9D 68KM 1Y
SEAT CORDOBA SEDAN 1993 - 1996 6K2/C2 1.9TD 75KM AAZ
SEAT CORDOBA SEDAN 1993 - 1999 6K2/C2 2.0i 115KM 2E/AGG
SEAT CORDOBA SEDAN 1994 - 1999 6K2/C2 1.4i 60KM ABD/AEX/AKV/APQ
SEAT CORDOBA SEDAN 1994 - 1999 6K2/C2 1.6i 75KM 1F
SEAT CORDOBA SEDAN 1996 - 1999 6K2/C2 1.0i 50KM AER
SEAT CORDOBA SEDAN 1996 - 1999 6K2/C2 1.6i 101KM AFT
SEAT CORDOBA SEDAN 1996 - 1999 6K2/C2 1.9SDI 64KM AEY
SEAT CORDOBA SEDAN 1996 - 1999 6K2/C2 2.0i 16V 150KM ABF
SEAT CORDOBA VARIO 1996 - 1999 6K5 1.4i 60KM AEX/AKV/APQ
SEAT CORDOBA VARIO 1996 - 1999 6K5 1.6i 101KM AFT
SEAT CORDOBA VARIO 1996 - 1999 6K5 1.6i 75KM AEE/ALM
SEAT CORDOBA VARIO 1996 - 1999 6K5 1.9SDI 64KM AEY
SEAT CORDOBA VARIO 1997 - 1999 6K5 1.6i 75KM 1F
SEAT IBIZA HATCHBACK 1993 - 1999 6K1 1.4i 60KM ABD/AEX/AKV/APQ
SEAT IBIZA HATCHBACK 1993 - 1999 6K1 1.6i 75KM ABU/AEE/ALM
SEAT IBIZA HATCHBACK 1993 - 1999 6K1 1.8i 90KM ABS/ADZ
SEAT IBIZA HATCHBACK 1993 - 1996 6K1 1.8i 16V 129KM ADL
SEAT IBIZA HATCHBACK 1993 - 1996 6K1 1.9D 64KM 1Y
SEAT IBIZA HATCHBACK 1993 - 1996 6K1 1.9TD 75KM AAZ
SEAT IBIZA HATCHBACK 1993 - 1999 6K1 2.0i 115KM 2E/AGG
SEAT IBIZA HATCHBACK 1994 - 1999 6K1 1.6i 75KM 1F
SEAT IBIZA HATCHBACK 1996 - 1999 6K1 1.0i 50KM AER
SEAT IBIZA HATCHBACK 1996 - 1999 6K1 1.4i 16V 101KM AFH
SEAT IBIZA HATCHBACK 1996 - 1999 6K1 1.6i 101KM AFT
SEAT IBIZA HATCHBACK 1996 - 1999 6K1 1.9SDI 64KM AEY
SEAT IBIZA HATCHBACK 1996 - 1999 6K1 2.0i 16V 150KM ABF
SEAT IBIZA HATCHBACK 1999 - 2002 6K1 1.4i 16V 100KM AQQ/AUB
SEAT IBIZA HATCHBACK 1999 - 2002 6K1 1.6i 75KM ALM
SEAT INCA 1995 - 2003 6K9 1.4i 60KM AEX/AKV/APQ/AUD
SEAT INCA 1995 - 1998 6K9 1.6i 75KM 1F
SEAT INCA 1995 - 2003 6K9 1.9D 64KM 1Y
SEAT INCA 1995 - 2003 6K9 1.9SDI 64KM AEY/AYQ
SEAT INCA 1997 - 2000 6K9 1.6i 75KM AEE
SEAT TOLEDO HATCHBACK 1991 - 1999 1L2 1.6i 73KM ABN/EZ
SEAT TOLEDO HATCHBACK 1991 - 1996 1L2 1.8i 88KM RP
SEAT TOLEDO HATCHBACK 1991 - 1999 1L2 1.9D 68KM 1Y
SEAT TOLEDO HATCHBACK 1991 - 1999 1L2 1.9TD 75KM AAZ
SEAT TOLEDO HATCHBACK 1991 - 1999 1L2 2.0i 115KM 2E/AGG
SEAT TOLEDO HATCHBACK 1993 - 1999 1L2 1.6i 75KM 1F
SEAT TOLEDO HATCHBACK 1993 - 1996 1L2 1.8i 90KM ABS/ADZ
SEAT TOLEDO HATCHBACK 1993 - 1999 1L2 2.0i 16V 150KM ABF
SEAT TOLEDO HATCHBACK 1995 - 1999 1L2 1.9SDI 64KM AEY
SEAT TOLEDO HATCHBACK 1995 - 1999 1L2 1.9TDi 90KM 1Z/AHU
SEAT TOLEDO HATCHBACK 1996 - 1999 1L2 1.6i 101KM AFT
SKODA FELICIA 1995 - 1998 6U1 1.6i 75KM AEE
SKODA FELICIA 1995 - 1998 6U1 1.9D 64KM AEF
SKODA FELICIA 1998 - 2001 6U1 1.6i 75KM AEE
SKODA FELICIA 1998 - 2001 6U1 1.9D 64KM AEF
SKODA FELICIA KOMBI 1996 - 1998 6U1 1.6i 75KM AEE
SKODA FELICIA KOMBI 1996 - 1998 6U1 1.9D 64KM AEF
SKODA FELICIA KOMBI 1998 - 2001 6U1 1.6i 75KM AEE
SKODA FELICIA KOMBI 1998 - 2001 6U1 1.9D 64KM AEF
SKODA OCTAVIA 1996 - 2000 1U2 1.6i 75KM AEE
SKODA OCTAVIA 1996 - 2004 1U2 1.8i 20V 125KM AGN
SKODA OCTAVIA 1997 - 2004 1U2 1.8i 20V 150KM AGU/AR#/AUM
SKODA OCTAVIA KOMBI 1998 - 2004 1U5 1.6i 75KM AEE
SKODA OCTAVIA KOMBI 1998 - 2004 1U5 1.8i 20V 125KM AGN
SKODA OCTAVIA KOMBI 1998 - 2004 1U5 1.8i 20V 150KM AGU/AR#/AUM
VW CADDY 1995 - 2004 II/9K9 1.4i 60KM A##
VW CADDY 1995 - 1997 II/9K9 1.6i 75KM 1F
VW CADDY 1995 - 2004 II/9K9 1.9D 64KM 1Y
VW CADDY 1995 - 2004 II/9K9 1.9SDI 64KM AE#
VW CADDY 1996 - 2000 II/9U7 1.6i 75KM AEE
VW CADDY 1996 - 2000 II/9U7 1.9D 64KM AEF
VW CADDY 1997 - 2000 II/9K9 1.6i 75KM AEE
VW CADDY 2000 - 2004 II/9K9 1.4i 16V 75KM AUA
VW GOLF CABRIO 1993 - 1998 III/1E7 1.8i 75KM AAM
VW GOLF CABRIO 1993 - 1998 III/1E7 1.8i 90KM ABS/ADZ
VW GOLF CABRIO 1993 - 1998 III/1E7 2.0i 115KM 2E/ADY/AGG/AKR
VW GOLF CABRIO 1994 - 1998 III/1E7 1.6i 101KM AEK/AFT/AKS
VW GOLF CABRIO 1995 - 1998 III/1E7 1.9TDi 90KM 1Z/AHU/ALE
VW GOLF CABRIO 1996 - 1998 III/1E7 1.9TDi 110KM AFN
VW GOLF CABRIO 1998 - 2002 IV/1E7 1.6i 100KM AFT/AKS
VW GOLF CABRIO 1998 - 2002 IV/1E7 1.8i 75KM AAM/ANN
VW GOLF CABRIO 1998 - 2002 IV/1E7 1.8i 90KM ADZ/ANP
VW GOLF CABRIO 1998 - 2002 IV/1E7 1.9TDi 90KM AHU/ALE
VW GOLF CABRIO 1998 - 2002 IV/1E7 2.0i 115KM AGG/AKR/ATU/AW#
VW GOLF HATCHBACK 1991 - 1997 III/1H1 1.4i 60KM ABD/AEX
VW GOLF HATCHBACK 1991 - 1997 III/1H1 1.8i 75KM AAM
VW GOLF HATCHBACK 1991 - 1997 III/1H1 1.8i 90KM ABS/ACC/ADZ
VW GOLF HATCHBACK 1991 - 1997 III/1H1 1.9D 65KM 1Y
VW GOLF HATCHBACK 1991 - 1997 III/1H1 1.9TD 75KM AAZ
VW GOLF HATCHBACK 1991 - 1997 III/1H1 2.0i 115KM 2E/ABA/ADY/AGG/AKR
VW GOLF HATCHBACK 1992 - 1997 III/1H1 1.6i 75KM ABU/AEA/AEE
VW GOLF HATCHBACK 1992 - 1997 III/1H1 2.0i 16V 150KM ABF
VW GOLF HATCHBACK 1993 - 1997 III/1H1 1.9TDi 90KM 1Z/AHU/ALE
VW GOLF HATCHBACK 1995 - 1997 III/1H1 1.6i 101KM AEK/AFT/AKS
VW GOLF HATCHBACK 1995 - 1997 III/1H1 1.9SDI 64KM AEY
VW GOLF HATCHBACK 1996 - 1997 III/1H1 1.9TDi 110KM AFN
VW GOLF HATCHBACK 1997 - 2005 IV/1J1 1.9SDI 68KM AGP/AQM
VW GOLF HATCHBACK 1997 - 2004 IV/1J1 1.9TDi 110KM AHF/ASV
VW GOLF HATCHBACK 1997 - 2004 IV/1J1 1.9TDi 90KM AGR/ALH
VW GOLF HATCHBACK 2000 - 2005 IV/1J1 1.6i 16V 105KM ATN/AUS/AZD/BCB
VW GOLF KOMBI 1993 - 1999 III/1H5 1.4i 55KM ABD
VW GOLF KOMBI 1993 - 1999 III/1H5 1.4i 60KM AEX/APQ
VW GOLF KOMBI 1993 - 1997 III/1H5 1.6i 75KM ABU/AEA/AEE
VW GOLF KOMBI 1993 - 1999 III/1H5 1.8i 75KM AAM/ANN
VW GOLF KOMBI 1993 - 1999 III/1H5 1.8i 90KM ABS/ADZ/ANP
VW GOLF KOMBI 1993 - 1999 III/1H5 1.9D 65KM 1Y
VW GOLF KOMBI 1993 - 1999 III/1H5 1.9TD 75KM AAZ
VW GOLF KOMBI 1993 - 1999 III/1H5 2.0i 115KM 2E/ADY/AGG/AKR
VW GOLF KOMBI 1994 - 1999 III/1H5 1.6i 101KM AEK/AFT/AKS
VW GOLF KOMBI 1994 - 1999 III/1H5 1.8i 90KM ADZ
VW GOLF KOMBI 1994 - 1999 III/1H5 1.9TDi 90KM 1Z/AHU/ALE
VW GOLF KOMBI 1995 - 1999 III/1H5 1.9SDI 64KM AEY
VW GOLF KOMBI 1996 - 1999 III/1H5 1.9TDi 110KM AFN
VW GOLF KOMBI 2000 - 2006 IV/1J5 1.6i 16V 105KM ATN/AUS/AZD/BCB
VW LUPO 1998 - 2005 6X1/6E1 1.0i 50KM AER/ALD/ALL/ANV/AUC
VW LUPO 1998 - 2005 6X1/6E1 1.4i 16V 75KM AHW/AKQ/APE/AUA/BBY
VW LUPO 1999 - 2005 6X1/6E1 1.4i 16V 100KM AFK/AQQ/AUB
VW LUPO 2000 - 2005 6X1/6E1 1.4i 60KM AUD
VW LUPO 2000 - 2005 6X1/6E1 1.6i 16V 125KM AVY
VW NEW BEETLE 1998 - 2001 9C1/1C1 1.9TDi 90KM ALH
VW NEW BEETLE 1998 - 2010 9C1/1C1 2.0i 115KM AEG/AQY/AVH/AZJ/BE#/BHP/CBPA
VW PASSAT KOMBI 1988 - 1997 3A5 1.8i 160KM PG
VW PASSAT KOMBI 1988 - 1997 3A5 1.8i 90KM ABS/ADZ/RP
VW PASSAT KOMBI 1988 - 1993 3A5 2.0i 16V 136KM 9A
VW PASSAT KOMBI 1989 - 1993 3A5 1.9D 68KM 1Y
VW PASSAT KOMBI 1990 - 1997 3A5 1.8 75KM AAM
VW PASSAT KOMBI 1990 - 1997 3A5 2.0i 115KM 2E/ADY/AGG
VW PASSAT KOMBI 1991 - 1997 3A5 1.9TD 75KM AAZ
VW PASSAT KOMBI 1993 - 1997 3A5 1.9TDi 90KM 1Z/AHU
VW PASSAT KOMBI 1994 - 1995 3A5 1.6i 101KM AEK/AFT
VW PASSAT KOMBI 1994 - 1997 3A5 2.0i 16V 150KM ABF
VW PASSAT KOMBI 1995 - 1996 3A5 2.0i 107KM AEP
VW PASSAT KOMBI 1996 - 1997 3A5 1.9TDi 110KM AFN
VW PASSAT SEDAN 1988 - 1996 3A2 1.8i 160KM PG
VW PASSAT SEDAN 1988 - 1996 3A2 1.8i 90KM ABS/ADZ/RP
VW PASSAT SEDAN 1989 - 1993 3A2 1.9D 68KM 1Y
VW PASSAT SEDAN 1990 - 1996 3A2 1.8i 75KM AAM
VW PASSAT SEDAN 1990 - 1996 3A2 2.0i 115KM 2E/ADY/AGG
VW PASSAT SEDAN 1991 - 1996 3A2 1.9TD 75KM AAZ
VW PASSAT SEDAN 1993 - 1996 3A2 1.9TDi 90KM 1Z/AHU
VW PASSAT SEDAN 1994 - 1996 3A2 1.6i 101KM AEK/AFT
VW PASSAT SEDAN 1994 - 1996 3A2 2.0i 16V 150KM ABF
VW PASSAT SEDAN 1996 - 1996 3A2 1.9TDi 110KM AFN
VW POLO HATCHBACK 1994 - 1996 6N1 1.0 45KM AEV
VW POLO HATCHBACK 1994 - 1995 6N1 1.3 55KM ADX
VW POLO HATCHBACK 1994 - 1999 6N1 1.6i 75KM AEA/AEE
VW POLO HATCHBACK 1995 - 1999 6N1 1.4i 55KM AEX
VW POLO HATCHBACK 1995 - 1999 6N1 1.4i 60KM AEX#
VW POLO HATCHBACK 1996 - 1999 6N1 1.0i 50KM AER/ALL
VW POLO HATCHBACK 1996 - 1999 6N1 1.4i 16V 100KM AFH
VW POLO HATCHBACK 1998 - 1999 6N1 1.6i 16V 120KM AJV
VW POLO HATCHBACK 1999 - 2001 6N2 1.4i 16V 101KM AFK/AQQ/AUB
VW POLO HATCHBACK 1999 - 2001 6N2 1.4i 16V 75KM AHU/APE/AUA
VW POLO HATCHBACK 1999 - 2001 6N2 1.6i 16V 125KM ARC/AVY
VW POLO KOMBI 1997 - 2001 6KV5 1.4i 60KM AEX/AKK/AKV/ANW/APQ
VW POLO KOMBI 1997 - 2001 6KV5 1.6i 101KM AEH/AFT/AKL/APE/AUR
VW POLO KOMBI 1997 - 2001 6KV5 1.6i 75KM AEE/ALM
VW POLO KOMBI 1997 - 2001 6KV5 1.9SDI 64KM AEY
VW POLO KOMBI 1999 - 2001 6KV5 1.4i 16V 75KM APE/AUA
VW POLO SEDAN 1995 - 2001 6KV2 1.4i 60KM AEX/AKK/ANW/APQ/AUD
VW POLO SEDAN 1995 - 2001 6KV2 1.6i 100KM AEH/AFT/AKL/APF/AUR
VW POLO SEDAN 1995 - 1997 6KV2 1.6i 75KM 1F
VW POLO SEDAN 1995 - 2001 6KV2 1.6i 75KM AEE/ALM
VW POLO SEDAN 1995 - 1999 6KV2 1.9SDI 64KM AEY
VW POLO SEDAN 1997 - 2001 6KV2 1.8i 90KM ADZ
VW SHARAN 1995 - 2010 7M# 1.9TDi 90KM 1Z/AHU/ANU
VW SHARAN 1995 - 2010 7M# 2.0i 115KM ADY/ATM
VW SHARAN 1996 - 2000 7M# 1.9TDi 110KM AFN/AVG
VW TRANSPORTER 1990 - 2003 IV 2.0i 84KM AAC
VW TRANSPORTER 1990 - 2003 IV 2.5i 110KM AAF/ACU/AEN/AEU
VW TRANSPORTER 1992 - 2003 IV 1.9TD 68KM ABL
VW VENTO 1991 - 1998 1H2 1.4i 60KM ABD/AEX
VW VENTO 1991 - 1998 1H2 1.8i 75KM AAM
VW VENTO 1991 - 1998 1H2 1.8i 90KM ABS/ADZ
VW VENTO 1991 - 1998 1H2 1.9D 65KM 1Y
VW VENTO 1991 - 1998 1H2 1.9TD 75KM AAZ
VW VENTO 1991 - 1998 1H2 2.0i 115KM 2E/ADY/AGG/AKR
VW VENTO 1992 - 1998 1H2 1.6i 75KM ABU/AEA/AEE
VW VENTO 1993 - 1998 1H2 1.9TDi 90KM 1Z/AHU/ALE
VW VENTO 1994 - 1998 1H2 1.6i 101KM AEK/AFT
VW VENTO 1996 - 1998 1H2 1.9TDi 110KM AFN
VW VENTO 1997 - 1998 1H2 1.9SDI 64KM AEY