AMORTYZATOR PRZÓD LE./PR.806 608 GAZ 1986-->1995 TRZPIEŃ/UCHWYT

AMORTYZATOR PRZÓD LE./PR.806 608 GAZ 1986-->1995 TRZPIEŃ/UCHWYT

Indeks MotoHurt: 26598

Ilość dostępna w magazynie Sokalska: 2,00 szt.

Cena brutto: 202,95 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
CHRYSLER 04322641
CHRYSLER 04322728
CHRYSLER 04322729
CHRYSLER 04322736
CHRYSLER 04449074
CHRYSLER 4052861
CHRYSLER 4322679
CHRYSLER 4322738
CHRYSLER 4322881
CHRYSLER 4322917
CHRYSLER 4404385
CHRYSLER 4409023
CHRYSLER 4449391
CHRYSLER 4449635
CHRYSLER 4626045
CHRYSLER 4743641
CHRYSLER 4743642
CHRYSLER 4743643
CHRYSLER G0067525
CHRYSLER G0067525AB
CHRYSLER G0067526
Producent Symbol
ALKO 3257G
BOGE 32D45A
DELPHI DG7805
GABRIEL G55941
HART 806608
KAGER 811612
KAYABA 235901
KONI 86401428
MONROE 71768
MONROE 71833
MONROE 72591ST
MONROE 931833
QH 178536
SACHS 200685
TRW JGM562T
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
CHRYSLER VOYAGER 1987 - 1990 I / AS 3.0i 136KM EFA
CHRYSLER VOYAGER 1987 - 1990 I / AS 3.0i 137KM EFA
CHRYSLER VOYAGER 1989 - 1990 I / AS 3.3i 152KM EGA
CHRYSLER VOYAGER 1990 - 1995 II / ES 3.3i 150KM EGA #2
CHRYSLER VOYAGER 1990 - 1995 II / ES 3.3i 163KM EGA
CHRYSLER VOYAGER 1991 - 1995 II / ES 2.5i 101KM K
CHRYSLER VOYAGER 1991 - 1995 II / ES 2.5i 98KM K00
CHRYSLER VOYAGER 1991 - 1995 II / ES 3.0i 141KM EFA
CHRYSLER VOYAGER 1991 - 1995 II / ES 3.0i 147KM 300 / 6G72
CHRYSLER VOYAGER 1992 - 1995 II / ES 2.5TD 118KM 09B / M00
PLYMOUTH GRAND VOYAGER 1989 - 1990 MPV 3.3i 152KM EGA
PLYMOUTH VOYAGER 1989 - 1990 MPV 3.3i 152KM EGA