CEWKA ZAPŁON.20111 FAJKOCEWKA WTYCZKA 2STYKI

CEWKA ZAPŁON.20111 FAJKOCEWKA WTYCZKA 2STYKI

Indeks MotoHurt: 26174

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 5,00 szt.

Cena brutto: 123,00 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
NISSAN 2244800QAA
NISSAN 22448-00QAA
NISSAN 2244800QAE
NISSAN 22448-00QAE
NISSAN 224486N011
NISSAN 22448-6N011
OPEL 40100048
OPEL 4408389
OPEL 91159996
RENAULT 77000107177
RENAULT 7700107177
RENAULT 7700113357
RENAULT 7700113357A
RENAULT 7700875000
RENAULT 8200154186
RENAULT 8200154186A
RENAULT 8200208611
RENAULT 8200380267
RENAULT 8200568671
Producent Symbol
BBT IC15100
BERU 0040100048
BERU 0040100052
BERU 0040100057
BERU 0040100071
BERU ZS052
BOSCH 0986221001
BOSCH 0986221045
BOUGICORD 156200
BREMI 20111
BUGIAD BIC052
CHAMPION BAE409A245
DELPHI CE2001412B1
EPS 1970432
ERA 880009
FACET 96332
FEBI 21666
HART 507306
HB 19050010
HB 19050019
HELLA 5DA749475161
HELLA 5DA749475781
HOFFER 8010300
HUCO 133800
JANMOR JM5008
KAGER 600003
KW 470432
LUCAS DMB804
LUOS L710305
MAGNETI 060717035012
MAGNETI BAEQ035
MAPCO 80405
MEAT DORIA 10300
MEYLE 16148850000
MEYLE 16148850002
MGM ICZZ100052
NGK 48002
NGK U5001
PLENZLER DP19009
RECO IC28062
STANDARD 12711
STANDARD IIS010
SWAG 60921666
TESLA CL100
TRISCAN 886025004
VALEO 216031219
VALEO 245104
VEMO V46700001
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
DACIA DUSTER 2010 - 2018 I 1.6i 16V 105KM K4M 69#
DACIA LOGAN 2006 - 2012 LS## 1.6i 16V 107KM K4M 74#
DACIA LOGAN KOMBI 2007 - 2012 I 1.6i 16V 105KM K4M 74#
DACIA SANDERO 2011 - 2012 I 1.6i 16V 105KM K4M 690
NISSAN KUBISTAR 2003 - 2020 X76 1.6i 16V 95KM K4M 752
NISSAN PRIMASTAR 2001 - 2020 X83 2.0i 16V 120KM F4R 72#
OPEL VIVARO 2001 - 2013 I/E7/F7/J7 2.0i 16V 120KM F4R720
OPEL VIVARO 2006 - 2013 I/E7/F7/J7 2.0i 16V 117KM F4R820
RENAULT AVANTIME 2001 - 2003 DE0 2.0i 16V 163KM F4R 76#
RENAULT CLIO 1998 - 2005 II 1.6i 16V 107KM K4M 74#
RENAULT CLIO 1998 - 2005 II 2.0i 16V 169KM F4R 73#
RENAULT CLIO 1999 - 2005 II 1.4i 16V 95KM K4J 71#
RENAULT CLIO 2000 - 2005 II 1.4i 16V 98KM K4J 713
RENAULT CLIO 2005 - 2012 III 1.4i 16V 98KM K4J 780
RENAULT CLIO 2005 - 2012 III 1.6i 16V 112KM K4M 80#
RENAULT CLIO 2005 - 2012 III 1.6i 16V 88KM K4M 804
RENAULT CLIO 2006 - 2012 III 2.0i 16V 197KM F4R 83#
RENAULT CLIO 2008 - 2012 III 2.0i 16V 201KM F4R 830
RENAULT CLIO 2009 - 2012 III 1.6i 16V 128KM K4M 862
RENAULT CLIO GRANDTOUR 2008 - 2013 KR0/1 1.6i 16V 112KM K4M 800
RENAULT CLIO GRANDTOUR 2008 - 2013 KR0/1 1.6i 16V 128KM K4M 862
RENAULT CLIO GRANDTOUR 2010 - 2013 KR0/1 1.4i 16V 98KM K4J 780
RENAULT ESPACE 1998 - 2002 III 2.0i 16V 140KM F4R 70#
RENAULT ESPACE 2002 - 2014 IV 2.0i 16V 136KM F4R 792
RENAULT ESPACE 2002 - 2014 IV 2.0i 16V 163KM F4R 79#
RENAULT ESPACE 2005 - 2014 IV 2.0i 16V 170KM F4R #97
RENAULT FLUENCE SEDAN 2010 - 2020 L30 1.6i 16V 110KM K4M 83#
RENAULT GRAND SCENIC 2004 - 2009 I/JM0/1 1.6i 16V 113KM K4M 7##
RENAULT GRAND SCENIC 2004 - 2009 I/JM0/1 2.0i 16V 135KM F4R 77#
RENAULT GRAND SCENIC 2004 - 2009 I/JM0/1 2.0i 16V 163KM F4R 776
RENAULT KANGOO 2001 - 2008 KC0/1# 1.6i 16V 95KM K4M 752
RENAULT KANGOO 2008 - 2020 II 1.6i 16V 106KM K4M 830
RENAULT LAGUNA 1997 - 2001 I 1.6i 16V 107KM K4M 72#
RENAULT LAGUNA 1998 - 2001 I 1.8i 16V 120KM F4P 760
RENAULT LAGUNA 1999 - 2001 I 2.0i 16V 140KM F4R 780
RENAULT LAGUNA 2001 - 2007 II 1.6i 16V 107KM K4M 71#
RENAULT LAGUNA 2001 - 2007 II 1.8i 16V 116KM F4P 770
RENAULT LAGUNA 2001 - 2007 II 1.8i 16V 121KM F4P 77#
RENAULT LAGUNA 2002 - 2007 II 2.0i 16V 135KM F4R 71#
RENAULT LAGUNA 2003 - 2007 II 2.0i 16V 163KM F4R 7##
RENAULT LAGUNA 2005 - 2007 II 1.6i 16V 112KM K4M 716
RENAULT LAGUNA 2005 - 2007 II 2.0i 16V 170KM F4R 78#
RENAULT LAGUNA 2005 - 2007 II 2.0i 16V 204KM F4R 88#
RENAULT LAGUNA 2007 - 2015 III 1.6i 16V 110KM K4M 824
RENAULT LAGUNA 2007 - 2015 III 2.0i 16V F4R 811
RENAULT LAGUNA 2007 - 2015 III 2.0i 16V 170KM F4R 811
RENAULT LAGUNA 2008 - 2015 III 2.0i 16V F4R 800
RENAULT LAGUNA 2008 - 2015 III 2.0i 16V 204KM F4R 800
RENAULT LAGUNA COUPE 2008 - 2015 DT0/1 2.0i 16V F4R 800
RENAULT LAGUNA COUPE 2008 - 2015 DT0/1 2.0i 16V 170KM F4R 811
RENAULT LAGUNA GRANDTOUR 1997 - 2001 I 1.6i 16V 107KM K4M 72#
RENAULT LAGUNA GRANDTOUR 1998 - 2001 I 1.8i 16V 120KM F4P 760
RENAULT LAGUNA GRANDTOUR 2001 - 2007 II 1.6i 16V 107KM K4M 71#
RENAULT LAGUNA GRANDTOUR 2001 - 2007 II 1.8i 16V 116KM F4P 770
RENAULT LAGUNA GRANDTOUR 2001 - 2007 II 1.8i 16V 121KM F4P 77#
RENAULT LAGUNA GRANDTOUR 2002 - 2007 II 2.0i 16V 135KM F4R 71#
RENAULT LAGUNA GRANDTOUR 2003 - 2007 II 2.0i 16V 163KM F4R 7##
RENAULT LAGUNA GRANDTOUR 2005 - 2007 II 1.6i 16V 112KM K4M 716
RENAULT LAGUNA GRANDTOUR 2005 - 2007 II 2.0i 16V 170KM F4R 78#
RENAULT LAGUNA GRANDTOUR 2005 - 2007 II 2.0i 16V 204KM F4R 88#
RENAULT LAGUNA GRANDTOUR 2007 - 2015 III 1.6i 16V 110KM K4M 824
RENAULT LAGUNA GRANDTOUR 2007 - 2015 III 2.0i 16V 170KM F4R 811
RENAULT LAGUNA GRANDTOUR 2008 - 2015 III 2.0i 16V F4R 800
RENAULT LOGAN KOMBI 2007 - 2020 KS 1.6i 16V 105KM K7M690
RENAULT LOGAN SEDAN 2007 - 2020 LS 1.6i 16V 105KM K#M690
RENAULT MEGANE CABRIO 1999 - 2003 I 1.4i 16V 95KM K4J 7##
RENAULT MEGANE CABRIO 1999 - 2003 I 1.6i 16V 107KM K4M 70#
RENAULT MEGANE CC 2003 - 2008 II 1.6i 16V 113KM K4M 760
RENAULT MEGANE CC 2003 - 2008 II 2.0i 16V 135KM F4R 770
RENAULT MEGANE CC 2004 - 2008 II 2.0i 16V 163KM F4R 776
RENAULT MEGANE CC 2007 - 2008 II 1.6i 16V 112KM K4M 760
RENAULT MEGANE COUPE 1999 - 2003 I 1.4i 16V 95KM K4J 7##
RENAULT MEGANE COUPE 1999 - 2003 I 1.6i 16V 107KM K4M 70#
RENAULT MEGANE COUPE 2009 - 2016 III 1.4i 16V H4J 700
RENAULT MEGANE COUPE 2009 - 2016 III 1.4i 16V 131KM H4J 700
RENAULT MEGANE COUPE 2009 - 2016 III 1.6i 16V 101KM K4M P 848
RENAULT MEGANE COUPE 2009 - 2016 III 1.6i 16V 110KM K4M 858
RENAULT MEGANE COUPE 2009 - 2016 III 2.0i 16V F4R 870
RENAULT MEGANE COUPE 2009 - 2016 III 2.0i 16V 180KM F4R 870
RENAULT MEGANE HATCHBACK 1999 - 2002 I 1.4i 16V 95KM K4J 7##
RENAULT MEGANE HATCHBACK 1999 - 2002 I 1.6i 16V 107KM K4M 70#
RENAULT MEGANE HATCHBACK 2000 - 2002 I 1.8i 16V 115KM F4P 72#
RENAULT MEGANE HATCHBACK 2002 - 2008 II 1.4i 16V 82KM K4J 730
RENAULT MEGANE HATCHBACK 2002 - 2008 II 1.6i 16V 113KM K4M 760#
RENAULT MEGANE HATCHBACK 2002 - 2008 II 2.0i 16V 135KM F4R 770
RENAULT MEGANE HATCHBACK 2003 - 2008 II 1.4i 16V 98KM K4J 732
RENAULT MEGANE HATCHBACK 2004 - 2008 II 2.0i 16V 163KM F4R 776
RENAULT MEGANE HATCHBACK 2004 - 2008 II 2.0i 16V 224KM F4R 774
RENAULT MEGANE HATCHBACK 2007 - 2008 II 1.6i 16V 105KM K4M 762
RENAULT MEGANE HATCHBACK 2007 - 2008 II 1.6i 16V 112KM K4M 760
RENAULT MEGANE HATCHBACK 2009 - 2015 III 1.6i 16V 101KM K4M P 848
RENAULT MEGANE HATCHBACK 2009 - 2015 III 1.6i 16V 110KM K4M 858
RENAULT MEGANE HATCHBACK 2009 - 2015 III 2.0i 16V 180KM F4R 870
RENAULT MEGANE KOMBI 1999 - 2003 I 1.4i 16V 95KM K4J 7##
RENAULT MEGANE KOMBI 1999 - 2003 I 1.6i 16V 107KM K4M 70#
RENAULT MEGANE KOMBI 2000 - 2003 I 1.8i 16V 115KM F4P 72#
RENAULT MEGANE KOMBI 2003 - 2008 II 1.4i 16V 98KM K4J 732
RENAULT MEGANE KOMBI 2003 - 2008 II 1.6i 16V 113KM K4M 760
RENAULT MEGANE KOMBI 2003 - 2008 II 2.0i 16V 135KM F4R 770
RENAULT MEGANE KOMBI 2007 - 2008 II 1.6i 16V 112KM K4M 760
RENAULT MEGANE KOMBI 2008 - 2016 III 2.0i 16V F4R 870
RENAULT MEGANE KOMBI 2008 - 2016 III 2.0i 16V 180KM F4R 870
RENAULT MEGANE KOMBI 2009 - 2016 III 1.6i 16V 101KM K4M P 848
RENAULT MEGANE KOMBI 2009 - 2016 III 1.6i 16V 110KM K4M 858
RENAULT MEGANE SEDAN 1999 - 2003 I 1.4i 16V 95KM K4J 7##
RENAULT MEGANE SEDAN 1999 - 2003 I 1.6i 16V 107KM K4M 70#
RENAULT MEGANE SEDAN 2000 - 2003 I 1.8i 16V 115KM F4P 72#
RENAULT MEGANE SEDAN 2003 - 2008 II 1.4i 16V 82KM K4J 730
RENAULT MEGANE SEDAN 2003 - 2008 II 1.4i 16V 98KM K4J 732
RENAULT MEGANE SEDAN 2003 - 2008 II 1.6i 16V 113KM K4M 760
RENAULT MEGANE SEDAN 2003 - 2008 II 2.0i 16V 135KM F4R 770
RENAULT MEGANE SEDAN 2007 - 2008 II 1.6i 16V 112KM K4M 812
RENAULT MODUS 2004 - 2020 F/JP0# 1.4i 16V 98KM K4J 770
RENAULT MODUS 2004 - 2020 F/JP0# 1.6i 16V 112KM K4M 79#
RENAULT MODUS 2004 - 2020 F/JP0# 1.6i 16V 88KM K4M ###
RENAULT SCENIC 1999 - 2003 I 1.4i 16V 95KM K4J 7##
RENAULT SCENIC 1999 - 2003 I 1.6i 16V 107KM K4M 70#
RENAULT SCENIC 1999 - 2003 I 2.0i 16V 140KM F5R 740
RENAULT SCENIC 2000 - 2003 I 1.8i 16V 115KM F4P 72#
RENAULT SCENIC 2003 - 2009 II 1.4i 16V 98KM K4J 732
RENAULT SCENIC 2003 - 2009 II 1.6i 16V 113KM K4M 760
RENAULT SCENIC 2003 - 2009 II 2.0i 16V 135KM F4R 770
RENAULT SCENIC 2004 - 2009 II 2.0i 16V 163KM F4R 776
RENAULT SCENIC 2007 - 2009 II 1.6i 16V 112KM K4M 812
RENAULT THALIA 2000 - 2020 LB0/1/2# 1.4i 16V 98KM K4J 712
RENAULT THALIA 2003 - 2020 LB0/1/2# 1.6i 16V 107KM K4M 740
RENAULT TRAFIC 2001 - 2014 II 2.0i 16V 120KM F4R 72#
RENAULT TRAFIC 2006 - 2014 II 2.0i 16V 117KM F4R 820
RENAULT TWINGO 2008 - 2014 CN0# 1.6i 16V K4M #54
RENAULT VEL SATIS 2002 - 2020 BJ0# 2.0i 16V F4R 762
RENAULT VEL SATIS 2004 - 2020 BJ0# 2.0i 16V F4R 766