AMORTYZATOR TYŁ E1223 GAZ TRZPIEŃ/OKO KPL/2SZT.

AMORTYZATOR TYŁ E1223 GAZ TRZPIEŃ/OKO KPL/2SZT.

Indeks MotoHurt: 25996

Ilość dostępna w magazynie Sokalska: 1,00 KPL/2SZT

Cena brutto: 281,92 zł/KPL/2SZT

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
SAAB 12759465
SAAB 12759467
SAAB 5234216
SAAB 5234224
SAAB 5238480
SAAB 5239066
SAAB 8994238
SAAB 8994246
SAAB 8994329
SAAB 8994337
SAAB 8994360
Producent Symbol
ASHIKA MA00478
BILSTEIN 19147093
BILSTEIN BNEE709
BOGE 27G45A
BOGE 27J17A
BOGE 36A900
BOGE 36A920
BOGE 36C400
DELPHI DG9276
JAPANPARTS MM00478
JAPANPARTS MM00479
JAPKO MJ00478
JAPKO MJ00479
JP GROUP 4552100309
JP GROUP 4552100409
KAGER 811708
KAYABA 341847
KAYABA 341917
KAYABA 551917
MONROE 23891
MONROE E1223
MONROE S1223
QH 179487
QH 179491
SACHS 290180
SACHS 310414
SACHS 312707
SACHS 553684
SACHS 553686
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
SAAB 9-5 KOMBI 1998 - 2011 I/YS3E 2.0i 16V 150KM B205E
SAAB 9-5 KOMBI 1998 - 2011 I/YS3E 2.0i 16V 192KM B204R
SAAB 9-5 KOMBI 1998 - 2011 I/YS3E 2.3i 16V 170KM B235E
SAAB 9-5 KOMBI 1998 - 2011 I/YS3E 3.0i 24V 200KM B3008E
SAAB 9-5 KOMBI 1999 - 2001 I/YS3E 2.3i 16V 230KM B235R
SAAB 9-5 KOMBI 2000 - 2001 I/YS3E 2.0i 16V 185KM B205L
SAAB 9-5 KOMBI 2001 - 2011 I/YS3E 2.3i 16V 185KM B235E#
SAAB 9-5 KOMBI 2001 - 2010 I/YS3E 3.0TDi 24V 177KM D308L
SAAB 9-5 KOMBI 2002 - 2011 I/YS3E 2.2TDi 16V 120KM D223L
SAAB 9-5 KOMBI 2003 - 2011 I/YS3E 2.3i 16V 220KM B235L
SAAB 9-5 KOMBI 2006 - 2011 I/YS3E 1.9TiD 16V 150KM Z19DTH
SAAB 9-5 KOMBI 2006 - 2011 I/YS3E 2.3i 16V 210KM B235R#
SAAB 9-5 KOMBI 2006 - 2011 I/YS3E 2.3i 16V 260KM B235R##
SAAB 9-5 SEDAN 1997 - 2010 I/YS3E 2.0i 16V 150KM B205E
SAAB 9-5 SEDAN 1997 - 2010 I/YS3E 2.3i 16V 170KM B235E
SAAB 9-5 SEDAN 1998 - 2010 I/YS3E 3.0i 24V 200KM B308E
SAAB 9-5 SEDAN 1999 - 2001 I/YS3E 2.3i 16V 230KM B235R
SAAB 9-5 SEDAN 2000 - 2010 I/YS3E 2.0i 16V 185KM B205L
SAAB 9-5 SEDAN 2001 - 2010 I/YS3E 2.3i 16V 185KM B235E#
SAAB 9-5 SEDAN 2001 - 2010 I/YS3E 2.3i 16V 230KM B235R#
SAAB 9-5 SEDAN 2001 - 2010 I/YS3E 3.0TDi 24V 177KM D308L
SAAB 9-5 SEDAN 2002 - 2010 I/YS3E 2.2TDi 16V 120KM D223L
SAAB 9-5 SEDAN 2003 - 2010 I/YS3E 2.3i 16V 220KM B235L
SAAB 9-5 SEDAN 2005 - 2010 I/YS3E 2.3i 16V 260KM B235R##
SAAB 9-5 SEDAN 2006 - 2010 I/YS3E 1.9TiD 16V 150KM Z19DTH