AMORTYZATOR TYŁ LE./PR.GH-332365 GAZ OKO/OKO 260/405 D10/D12 -

AMORTYZATOR TYŁ LE./PR.GH-332365 GAZ OKO/OKO 260/405 D10/D12 -

Indeks MotoHurt: 25908

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 0,00 szt.

Ilość dostępna w magazynie Sokalska: 4,00 szt.

Cena brutto: 92,25 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: 260/405 D10/D12

Producent Symbol
FIAT 46545256
FIAT 46738204
FIAT 46739025
FIAT 46754255
FIAT 46770000
FIAT 46770001
FIAT 46809325
FIAT 46809326
FIAT 50703689
FIAT 50705413
Producent Symbol
ALKO 101653
BILSTEIN BNEA536
BOGE 27D84A
BOGE 27D84F
BOGE 27G820
COFAP GB47937E
DACO 532365
DACO 562365
DAMPO 36.322
DAMPO 36322
DAMPO 36325
DELPHI DG9001
DELPHI DG9080
GABRIEL 69535
GH 332365
GH GH332365
KAGER 810198
KAGER 811634
KAMOKA 20343351
KAMOKA 20441351
KAYABA 343329
KAYABA 343414
MAGNETI 1772G
MAGNETI 1774G
MAGNETI 351774070000
MAGNETI 380702479372
MEYLE 2267250004
MONROE 23473
MONROE E1275
MONROE E1333
NK 63231165
OPTIMAL A1165G
OPTIMAL A1257H
QH 179557
SACHS 280379
SACHS 280380
SACHS 310825
STATIM A251
TRW JGT454T
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
FIAT IDEA 2003 - 2020 1.2i 16V 80KM 188.A5
FIAT IDEA 2003 - 2020 1.3JTD 16V 70KM 188.A9
FIAT IDEA 2003 - 2020 1.4i 16V 95KM 843.A1
FIAT IDEA 2003 - 2020 1.9JTD 100KM 188.B2
FIAT IDEA 2005 - 2020 1.3JTD 16V 90KM 199.A3.000
FIAT IDEA 2005 - 2020 1.4i 77KM 350.A1.000
FIAT PUNTO 1999 - 2011 II/188 1.2i 60KM 188.A4
FIAT PUNTO 1999 - 2011 II/188 1.2i 16V 80KM 188.A5
FIAT PUNTO 1999 - 2011 II/188 1.8i 16V 130KM 188.A1
FIAT PUNTO 1999 - 2011 II/188 1.8i 16V 130KM 188.A6
FIAT PUNTO 1999 - 2011 II/188 1.9D 60KM 188.A3
FIAT PUNTO 1999 - 2011 II/188 1.9JTD 80KM 188.A2
FIAT PUNTO 2001 - 2011 II/188 1.9JTD 86KM 188.A7
FIAT PUNTO 2003 - 2011 II/188 1.3JTD 16V 70KM 188.A9
FIAT PUNTO 2003 - 2011 II/188 1.4i 16V 95KM 834.A1
FIAT PUNTO 2003 - 2011 II/188 1.9JTD 101KM 188.B2
LANCIA MUSA 2004 - 2020 1.3JTD 16V 70KM 188.A9
LANCIA MUSA 2004 - 2020 1.4i 16V 95KM 843.A1
LANCIA MUSA 2004 - 2020 1.9JTD 101KM 188.B2
LANCIA MUSA 2005 - 2020 1.4i 78KM 350.A1.000
LANCIA MUSA 2006 - 2020 1.3JTD 16V 90KM 199.A3.000
LANCIA YPSILON 2003 - 2011 I/843 1.2i 60KM 188.A4
LANCIA YPSILON 2003 - 2011 I/843 1.2i 69KM 169A5.000
LANCIA YPSILON 2003 - 2011 I/843 1.2i 16V 80KM 188.A5
LANCIA YPSILON 2003 - 2011 I/843 1.3JTD 16V 70KM 188.A9
LANCIA YPSILON 2003 - 2011 I/843 1.4i 16V 95KM 843.A1
LANCIA YPSILON 2006 - 2011 I/843 1.3JTD 16V 75KM 199.A2.000
LANCIA YPSILON 2006 - 2011 I/843 1.3JTD 16V 90KM 199.A3.000
LANCIA YPSILON 2006 - 2011 I/843 1.4i 78KM 350.A1.000
LANCIA YPSILON 2007 - 2011 I/843 1.3JTD 16V 105KM 199.A3.00#