AMORTYZATOR TYŁ 42421 HYDRO 510/630 TRZPIEŃ/TRZPIEŃ

AMORTYZATOR TYŁ 42421 HYDRO 510/630 TRZPIEŃ/TRZPIEŃ

Indeks MotoHurt: 24335

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 0,00 szt.

Ilość dostępna w magazynie Sokalska: 5,00 szt.

Cena brutto: 143,10 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: 510/630

Producent Symbol
VOLVO 206610
VOLVO 266421
VOLVO 284529
VOLVO 3201756
VOLVO 3266421
VOLVO 3296161
VOLVO 3298139
VOLVO 3298139
VOLVO 3340003
Producent Symbol
ALKO 1597
BOGE 273800
BOGE 27-380-0
DELCO AF42798
GABRIEL 42421
KAGER 810375
MONROE R2618
MONROE R3411
NK 60481597
OPTIMAL A1797H
QH 127145
QH LIP127145
SACHS 101671
SACHS 106671
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
VOLVO 340/360 HATCHBACK 1980 - 1984 343/345 2.0 88KM B19A
VOLVO 340/360 HATCHBACK 1981 - 1982 343/345 2.1 122KM B21E
VOLVO 340/360 HATCHBACK 1982 - 1985 343/345 1.4 63KM B14.3E
VOLVO 340/360 HATCHBACK 1984 - 1991 343/345 1.6D 54KM D16
VOLVO 340/360 HATCHBACK 1984 - 1987 343/345 2.0 105KM B200K
VOLVO 340/360 HATCHBACK 1984 - 1986 343/345 2.0 118KM B200E#
VOLVO 340/360 HATCHBACK 1985 - 1991 343/345 1.7 80KM B172K
VOLVO 340/360 HATCHBACK 1986 - 1988 343/345 1.4 68KM B14.4S
VOLVO 340/360 HATCHBACK 1986 - 1988 343/345 2.0 110KM B200E
VOLVO 340/360 HATCHBACK 1987 - 1988 343/345 1.4 70KM B14.4S#
VOLVO 340/360 HATCHBACK 1988 - 1989 343/345 2.0 109KM B200F
VOLVO 340/360 SEDAN 1982 - 1984 344 2.0 90KM B19A
VOLVO 340/360 SEDAN 1984 - 1991 344 1.6D 54KM D16
VOLVO 340/360 SEDAN 1984 - 1990 344 2.0 102KM B200K
VOLVO 340/360 SEDAN 1984 - 1987 344 2.0 105KM B200K
VOLVO 340/360 SEDAN 1984 - 1986 344 2.0 118KM B200E
VOLVO 340/360 SEDAN 1985 - 1991 344 1.7 80KM B172K
VOLVO 340/360 SEDAN 1986 - 1988 344 1.4 68KM B14.4S
VOLVO 340/360 SEDAN 1986 - 1988 344 2.0 112KM B200EA
VOLVO 340/360 SEDAN 1987 - 1988 344 1.4 69KM B14.4S
VOLVO 340/360 SEDAN 1987 - 1988 344 2.0 110KM B200EA