AMORTYZATOR TYŁ 42305 HYDR.TRZPIEŃ/OKO 335/500

AMORTYZATOR TYŁ 42305 HYDR.TRZPIEŃ/OKO 335/500

Indeks MotoHurt: 23787

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 0,00 szt.

Ilość dostępna w magazynie Sokalska: 6,00 szt.

Cena brutto: 142,58 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: 335/500

Producent Symbol
FORD 05001841
FORD 1518881
FORD 1518884
FORD 1521121
FORD 1521923
FORD 1521983
FORD 1529728
FORD 5001841
FORD 5001842
FORD 5002292
FORD 5002293
FORD 5002294
FORD 5002294
FORD 5003356
FORD 5007642
FORD 5007643
FORD 5008680
FORD 6005846
FORD 6018881
FORD 6035166
FORD 6035167
FORD 72 GB-18080-AFA
FORD 72 GB-18080-AGA
FORD 72GB18080AFA
FORD 72GB18080AGA
FORD 78 GB-18080-AA
FORD 78 GB-18080-EA
FORD 78GB18080AA
FORD 78GB18080EA
FORD 82 GB-18080-AA
FORD 82 GB-18080-AB
FORD 82 GB-18080-CA
FORD 82GB18080AA
FORD 82GB18080AB
FORD 82GB18080CA
FORD A 740X-18080-RDA,
FORD A 750X-18080-FA
FORD A 750X-18080-GA
FORD A 770X-18080-DA
FORD A 810X-18080-AA
FORD A 810X-18080-BA
FORD A 810X-18080-FA
FORD A740X18080RDA
FORD A750X18080FA
FORD A750X18080GA
FORD A770X18080DA
FORD A810X18080AA
FORD A810X18080BA
FORD A810X18080FA
Producent Symbol
BILSTEIN BNE1949
BILSTEIN BNE-1949
BOGE 278541
BOGE 27-854-1
DELPHI D2251348
GABRIEL 42305
NK 60251483
OPTIMAL A1483H
OPTIMAL A-1483H
QH LIP127099
SACHS 105708
SACHS 106265
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
FORD GRANADA KOMBI 1977 - 1981 1.7 MY
FORD GRANADA KOMBI 1977 - 1985 2.0 NYP
FORD GRANADA KOMBI 1977 - 1985 2.3 YY#
FORD GRANADA KOMBI 1977 - 1985 2.8 PY#
FORD GRANADA KOMBI 1977 - 1985 2.8i PR#
FORD GRANADA KOMBI 1979 - 1985 2.0 NE#
FORD GRANADA KOMBI 1982 - 1985 2.5D STP
FORD GRANADA SEDAN 1977 - 1981 1.7 MY
FORD GRANADA SEDAN 1977 - 1985 2.0 NYP
FORD GRANADA SEDAN 1977 - 1982 2.1D WTA
FORD GRANADA SEDAN 1977 - 1985 2.8 PY#
FORD GRANADA SEDAN 1977 - 1985 2.8i PR#
FORD GRANADA SEDAN 1979 - 1985 2.0 NE#
FORD GRANADA SEDAN 1979 - 1985 2.3 YY#
FORD GRANADA SEDAN 1981 - 1985 1.6 LCK
FORD GRANADA SEDAN 1982 - 1985 2.5D STP