CYLINDEREK HAM.TYŁ PR.C261191 TOKICO D17,46 ŻELIWO 2ŚRUB.R=28

CYLINDEREK HAM.TYŁ PR.C261191 TOKICO D17,46 ŻELIWO 2ŚRUB.R=28

Indeks MotoHurt: 23433

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 2,00 szt.

Cena brutto: 40,91 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: D17,46 R=28

Producent Symbol
GM 94843772
TOYOTA 4755012090
TOYOTA 47550-12090
TOYOTA 4755016030
TOYOTA 47550-16030
TOYOTA 4755016060
TOYOTA 47550-16060
TOYOTA 4755019155
TOYOTA 47550-19155
TOYOTA 4755020120
TOYOTA 47550-20120
TOYOTA 4775019155
TOYOTA 47750-19155
Producent Symbol
ABE C52020ABE
ABS 52545
ABS 52545X
ABS 72965
ASHIKA 6702217
ASHIKA 6702243
ASHUKI 09720002
BENDIX 214105B
BENDIX 214432B
BENDIX 214436B
BENDIX 37646
BENDIX RWC16010
BENDIX RWC16030
BENDIX RWC19155
BLUE PRINT ADT34430
BLUE PRINT ADT34434
BOSCH 0986475649
BOSCH 0986475731
BOSCH 0986475896
BOSCH WC739
BOSCH WC883
BREMBO A12416
CIFAM 101269
CIFAM 101886
DANA PHWC131RH
DELPHI LW60149
DELPHI WAP2678
DJPARTS AW1012
FEDERAL CW5947
FENOX K1785
FERODO FHW4092
FIRST LINE FBW1243
FRITECH CF214
FTE R1706121
GEPARTS 50H2013JPN
GIRLING 5003221
HP WC09506
IPS ICR4217
JAKOPARTS J3232017
JAKOPARTS J3232043
JAKOPARTS J3242000
JAKOPARTS J3242048
JAPANPARTS CS243
JAPANPARTS JCS243
JAPKO 67217
JAPKO 67243
J-C C52020
JP GROUP WC09506
KAGER 39471
KAISHIN WCT145
KAWE W4342
LOCKHEED LW60149
LOCKHEED WAP2678
LPR 4342
LUCAS 74968176
LUCAS BWC179
LUCAS BWC221
MAGNETI 360219230107
MAGNETI BSW0107
MALO 90192
METELLI 040269
METELLI 040886
METZGER 101886
MINTEX MWC220
NIPPARTS J3242000
NIPPARTS J3242048
NK 804531
NPS T323A112
PEX 117192
POWERTRAIN GWC1772
POWERTRAIN PHWC131RH
POWERTRAIN PHWC468
PROTECHNIC PRH2216
SAMKO C261191
SOLID AUTO T136009
TECNODELTA 3274
TRISCAN 813013008
TRISCAN 813013046
TRUSTING CF214
TRW BWC179
TRW BWC221
UNIPART GWC1772
VILLAR 6235080
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
TOYOTA CARINA HATCHBACK 1983 - 1987 II/ T15 1.6 75KM 4A-LC +ABS
TOYOTA CARINA HATCHBACK 1983 - 1987 II/ T15 1.6 84KM 4A-L +ABS
TOYOTA CARINA HATCHBACK 1983 - 1987 II/ T15 1.8i 101KM 1S-L +ABS
TOYOTA CARINA HATCHBACK 1984 - 1988 II/ T15 2.0D 68KM 2C-L +ABS
TOYOTA CARINA HATCHBACK 1985 - 1987 II/ T15 2.0D 69KM 2C-L$ +ABS
TOYOTA CARINA HATCHBACK 1986 - 1987 II/ T15 1.6 86KM 4A-L^ +ABS
TOYOTA CARINA HATCHBACK 1987 - 1989 II/ T17 1.6 16V 90KM 4A-F
TOYOTA CARINA HATCHBACK 1987 - 1992 II/ T17 1.6i 16V 102KM 4A-FE@
TOYOTA CARINA HATCHBACK 1987 - 1992 II/ T17 1.6i 16V 98KM 4A-FE
TOYOTA CARINA HATCHBACK 1987 - 1992 II/ T17 2.0i 16V 121KM 3S-FE
TOYOTA CARINA HATCHBACK 1988 - 1993 II/ T17 2.0D 73KM 2C-L
TOYOTA CARINA KOMBI 1987 - 1989 II/ T17 1.6 16V 90KM 4A-F
TOYOTA CARINA KOMBI 1987 - 1992 II/ T17 1.6i 16V 102KM 4A-FE%
TOYOTA CARINA KOMBI 1987 - 1992 II/ T17 1.6i 16V 98KM 4A-FE
TOYOTA CARINA KOMBI 1987 - 1992 II/ T17 2.0D 73KM 2C-L
TOYOTA CARINA KOMBI 1987 - 1992 II/ T17 2.0i 16V 121KM 3S-FE
TOYOTA CARINA SEDAN 1983 - 1987 II/ T15 1.6 75KM 4A-LC +ABS
TOYOTA CARINA SEDAN 1983 - 1987 II/ T15 1.6 84KM 4A-L# +ABS
TOYOTA CARINA SEDAN 1983 - 1987 II/ T15 1.8i 101KM 1S-L +ABS
TOYOTA CARINA SEDAN 1984 - 1988 II/ T15 2.0D 68KM 2C-L# +ABS
TOYOTA CARINA SEDAN 1985 - 1987 II/ T15 2.0D 69KM 2C-L$ +ABS
TOYOTA CARINA SEDAN 1986 - 1987 II/ T15 1.6 86KM 4A-L +ABS
TOYOTA CARINA SEDAN 1987 - 1989 II/ T17 1.6 16V 90KM 4A-F
TOYOTA CARINA SEDAN 1987 - 1992 II/ T17 1.6i 16V 102KM 4A-FE%
TOYOTA CARINA SEDAN 1987 - 1992 II/ T17 1.6i 16V 98KM 4A-FE
TOYOTA CARINA SEDAN 1987 - 1992 II/ T17 2.0i 16V 121KM 3S-FE
TOYOTA CARINA SEDAN 1988 - 1993 II/ T17 2.0D 73KM 2C-L
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1985 - 1987 8EB 1.3 12V 2E-L
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1985 - 1987 8EB 1.6i 16V 4A-GEL
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1985 - 1988 8EB 1.8D 1C
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1985 - 1987 8EB 1.8D 1C-L
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1987 - 1989 E9 1.3 12V 75KM 2E
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1987 - 1992 E9 1.6 16V 90KM 4A-F
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1987 - 1992 E9 1.6i 16V 116KM 4A-GE
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1987 - 1992 E9 1.8D 64KM 1C
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1989 - 1992 E9 1.3i 12V 75KM 2E-E
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1989 - 1992 E9 1.6i 16V 105KM 4A-FE
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1989 - 1992 E9 1.8D 67KM 1C#
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1992 - 1995 E10 1.3 12V 72KM 2E
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1992 - 1995 E10 1.3i 16V 88KM 4E-FE$
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1992 - 1997 E10 1.6i 16V 114KM 4A-FE
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1992 - 1995 E10 1.8i 16V 117KM 7A-FE
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1992 - 1995 E10 1.8i 16V 125KM ?%#
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1992 - 1997 E10 2.0D 72KM 2C
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1995 - 1997 E10 1.3i 16V 75KM 4E-FE
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1997 - 2000 E11 1.3i 16V 86KM 4E-FE
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1997 - 2000 E11 1.6i 16V 107KM 4A-FE
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1997 - 2000 E11 1.6i 16V 110KM 4A-FE%
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1997 - 2000 E11 2.0D 72KM 2C-E
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 2000 - 2002 E11 1.4i 16V 97KM 4ZZ-FE
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 2000 - 2002 E11 1.6i 16V 110KM 3ZZ-FE
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 2000 - 2002 E11 1.9D 69KM 1WZ
TOYOTA COROLLA KOMBI 1985 - 1987 E7 1.8D 60KM 1C
TOYOTA COROLLA KOMBI 1987 - 1989 E9 1.3 12V 75KM 2E
TOYOTA COROLLA KOMBI 1987 - 1992 E9 1.3 12V 81KM @$#
TOYOTA COROLLA KOMBI 1987 - 1992 E9 1.6 16V 95KM 4A-F
TOYOTA COROLLA KOMBI 1987 - 1992 E9 1.8D 64KM 1C
TOYOTA COROLLA KOMBI 1988 - 1992 E9 1.6 16V 90KM 4A-F
TOYOTA COROLLA KOMBI 1988 - 1992 E9 1.6i 16V 105KM 4A-FE
TOYOTA COROLLA KOMBI 1989 - 1992 E9 1.3i 12V 75KM 2E-E
TOYOTA COROLLA KOMBI 1989 - 1992 E9 1.6i 16V 105KM 4A-FE
TOYOTA COROLLA KOMBI 1989 - 1992 E9 1.8D 67KM 1C
TOYOTA COROLLA KOMBI 1992 - 1995 E10 1.3 12V 72KM 2E
TOYOTA COROLLA KOMBI 1992 - 1995 E10 1.3i 16V 88KM 4E-FE
TOYOTA COROLLA KOMBI 1992 - 1997 E10 1.6i 16V 114KM 4A-FE
TOYOTA COROLLA KOMBI 1992 - 1997 E10 2.0D 72KM 2C
TOYOTA COROLLA KOMBI 1995 - 1997 E10 1.3i 16V 75KM 4E-FE
TOYOTA COROLLA KOMBI 1995 - 1997 E10 1.8i 16V 110KM 7A-FE
TOYOTA COROLLA KOMBI 1997 - 2000 E11 1.3i 16V 86KM 4E-FE
TOYOTA COROLLA KOMBI 1997 - 2000 E11 1.6i 16V 107KM 4A-FE
TOYOTA COROLLA KOMBI 1997 - 2000 E11 1.6i 16V 110KM 4A-FE
TOYOTA COROLLA KOMBI 1997 - 2002 E11 1.8i 16V 110KM 7A-FE
TOYOTA COROLLA KOMBI 1997 - 2001 E11 1.8i 16V 110KM 7A-FE
TOYOTA COROLLA KOMBI 1997 - 2000 E11 2.0D 72KM 2C-E
TOYOTA COROLLA KOMBI 2000 - 2002 E11 1.4i 16V 97KM 4ZZ-FE
TOYOTA COROLLA KOMBI 2000 - 2002 E11 1.6i 16V 110KM 3ZZ-FE
TOYOTA COROLLA KOMBI 2000 - 2002 E11 1.9D 69KM 1WZ
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 1983 - 1984 E8 1.3 2A-L
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 1983 - 1987 E8 1.6 4A-L#
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 1983 - 1988 E8 1.8D 1C
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 1983 - 1987 E8 1.8D 1C-L
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 1985 - 1987 E8 1.3 12V 2E-L/2E-LC
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 1985 - 1988 E8 1.6 4A-L
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 1985 - 1987 E8 1.6 4A-LC
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 1987 - 1992 E9 1.3 12V 75KM 2E
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 1987 - 1992 E9 1.3 12V 81KM ?$#
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 1987 - 1992 E9 1.6 16V 90KM 4A-F
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 1987 - 1993 E9 1.6i 16V 125KM 4A-GE
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 1987 - 1992 E9 1.8D 64KM 1C!
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 1989 - 1992 E9 1.6i 16V 105KM 4A-FE
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 1989 - 1992 E9 1.8D 67KM 1C
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 1992 - 1995 E10 1.3 12V 72KM 2E
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 1992 - 1995 E10 1.3i 16V 88KM 4E-FE$
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 1992 - 1997 E10 1.6i 16V 114KM 4A-FE
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 1992 - 1995 E10 1.8i 16V 117KM 7A-FE
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 1992 - 1995 E10 1.8i 16V 125KM ?%#!
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 1992 - 1997 E10 2.0D 72KM 2C
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 1995 - 1997 E10 1.3i 16V 75KM 4E-FE
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 1997 - 2000 E11 1.3i 16V 86KM 4E-FE
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 1997 - 2000 E11 1.6i 16V 107KM 4A-FE
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 1997 - 2000 E11 1.6i 16V 110KM 4A-FE%
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 1997 - 2000 E11 2.0D 72KM 2C-E
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 2000 - 2002 E11 1.4i 16V 97KM 4ZZ-FE
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 2000 - 2002 E11 1.6i 16V 110KM 3ZZ-FE
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 2000 - 2002 E11 1.9D 69KM 1WZ
TOYOTA COROLLA SEDAN 1983 - 1984 E8 1.3 75KM 2A-L
TOYOTA COROLLA SEDAN 1983 - 1987 E8 1.6 84KM 4A-L
TOYOTA COROLLA SEDAN 1983 - 1988 E8 1.8D 1C
TOYOTA COROLLA SEDAN 1984 - 1987 E8 1.3 12V 75KM 2E-L
TOYOTA COROLLA SEDAN 1984 - 1987 E8 1.3 12V 75KM 2E-LC
TOYOTA COROLLA SEDAN 1985 - 1987 E8 1.6 72KM 4A-LC
TOYOTA COROLLA SEDAN 1985 - 1988 E8 1.8D 1C-L
TOYOTA COROLLA SEDAN 1987 - 1992 E9 1.3 12V 75KM 2E
TOYOTA COROLLA SEDAN 1987 - 1992 E9 1.3i 12V 81KM 2E-E
TOYOTA COROLLA SEDAN 1987 - 1989 E9 1.6 16V 90KM 4A-F
TOYOTA COROLLA SEDAN 1987 - 1990 E9 1.6i 16V 105KM 4A-FE
TOYOTA COROLLA SEDAN 1987 - 1993 E9 1.8D 64KM 1C
TOYOTA COROLLA SEDAN 1989 - 1993 E9 1.6i 16V 105KM 4A-FE
TOYOTA COROLLA SEDAN 1989 - 1993 E9 1.8D 67KM 1C
TOYOTA COROLLA SEDAN 1992 - 1997 E10 1.3 12V 72KM 2E
TOYOTA COROLLA SEDAN 1992 - 1995 E10 1.3i 16V 88KM 4E-FE
TOYOTA COROLLA SEDAN 1992 - 1995 E10 1.6i 16V 115KM 4A-FE@
TOYOTA COROLLA SEDAN 1992 - 1997 E10 2.0D 72KM 2C
TOYOTA COROLLA SEDAN 1995 - 1997 E10 1.3i 16V 75KM 4E-FE#
TOYOTA COROLLA SEDAN 1995 - 1997 E10 1.6i 16V 114KM 4A-FE
TOYOTA COROLLA SEDAN 1997 - 2000 E11 1.3i 16V 86KM 4E-FE
TOYOTA COROLLA SEDAN 1997 - 2000 E11 1.6i 16V 107KM 4A-FE
TOYOTA COROLLA SEDAN 1997 - 2000 E11 1.6i 16V 110KM 4A-FE#
TOYOTA COROLLA SEDAN 1997 - 2000 E11 2.0D 72KM 2C-E
TOYOTA COROLLA SEDAN 2000 - 2002 E11 1.4i 16V 97KM 4ZZ-FE
TOYOTA COROLLA SEDAN 2000 - 2002 E11 1.6i 16V 110KM 3ZZ-FE
TOYOTA COROLLA SEDAN 2000 - 2002 E11 1.9D 69KM 1WZ
TOYOTA CORONA SEDAN 1987 - 1989 #@ 1.5 116KM @#
TOYOTA CORONA SEDAN 1987 - 1989 #@ 1.5 125KM %$
TOYOTA PASEO 1995 - 1999 EL54/ COUPE 1.5i 16V 90KM 5E-FE
TOYOTA PASEO 1996 - 1999 EL54/ CABRIO 1.5i 16V 90KM 5E-FE
TOYOTA STARLET HATCHBACK 1984 - 1989 P7 1.0 12V 54KM 1E-L
TOYOTA STARLET HATCHBACK 1984 - 1989 P7 1.3 12V 75KM 2E-LC
TOYOTA STARLET HATCHBACK 1986 - 1989 P7 1.5D 54KM 1N
TOYOTA STARLET HATCHBACK 1989 - 1992 P8 1.0 12V 54KM 1E -ABS
TOYOTA STARLET HATCHBACK 1989 - 1992 P8 1.3 12V 75KM 2E -ABS
TOYOTA STARLET HATCHBACK 1989 - 1992 P8 1.3i 12V 75KM 2E-E -ABS
TOYOTA STARLET HATCHBACK 1989 - 1996 P8 1.3i 12V 75KM 2E-E -ABS
TOYOTA STARLET HATCHBACK 1989 - 1996 P8 1.5D 54KM 1N -ABS
TOYOTA STARLET HATCHBACK 1996 - 1999 EP91 1.3i 16V 75KM 4E-FE -ABS
TOYOTA TERCEL HATCHBACK 1979 - 1988 L1/L2 1.3 65KM 2A
TOYOTA TERCEL HATCHBACK 1982 - 1988 AL2 1.5 71KM 3A
TOYOTA TERCEL HATCHBACK 1983 - 1985 L1/L2 1.5 71KM 3A-C
TOYOTA TERCEL HATCHBACK 1986 - 1988 AL2 1.5 68KM 3A-C
TOYOTA TERCEL KOMBI 1982 - 1986 AL2 1.5 70KM 3A