AMORTYZATOR TYŁ FT11011 GAZ OKO/OKO ŁAD.1.4T 315/500 D16/D16 -

AMORTYZATOR TYŁ FT11011 GAZ OKO/OKO ŁAD.1.4T 315/500 D16/D16 -

Indeks MotoHurt: 23080

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 0,00 szt.

Ilość dostępna w magazynie Sokalska: 2,00 szt.

Cena brutto: 116,85 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: 315/500 D16/D16

Producent Symbol
CITROEN 1303682080
FIAT 1303682080
FIAT 1303816080
FIAT 1312314080
FIAT 1314562080
FIAT 1314943080
FIAT 1317401080
FIAT 1317684080
FIAT 1318258080
FIAT 1318259080
FIAT 1327746080
FIAT 1327748080
FIAT 1330763080
FIAT 1351062080
PSA 5206C1
PSA 5206C2
PSA 5206C5
PSA 5206C6
PSA 5206J1
PSA 5206J2
PSA 5206P6
PSA 5206P7
Producent Symbol
AC DELCO AX64112
ALCA 842230
ALCA 842360
ALKO 2035
ALKO 2035G
BILSTEIN BNE6565
BOGE 32D32A
BOGE 32D35A
BOGE 32D37A
BOGE 32H080
BOGE 32H110
BOGE 32H130
COFAP GL12831C
DACO 501935
DACO 531935
DACO 531938
DACO 561935
DACO 561938
DAMPO 45974
DELPHI 3823
DELPHI DG3799
DELPHI DG3823
FAST FT11011
GABRIEL 83475
GABRIEL G63735
HART 804755
KAMOKA 20344121
KAMOKA 20345210
KAYABA 344283
KAYABA 344284
KAYABA 345021
MAGNETI 1812G
MAGNETI 1813G
MAGNETI 1815G
MAGNETI 351813070000
MAGNETI 351815070000
MAPCO 20415
MAXIS MX10882507
MEYLE 40267250000
MONROE V2506
MONROE V2507
MONROE V2509
NK 60192035
OPTIMAL A68871G
OPTIMAL A68879G
QH 179979
QH 179980
SACHS 200628
SACHS 200630
SACHS 200632
SACHS 200634
SACHS 200642
SACHS 260979
SACHS 280979
SACHS 280983
SACHS 280985
SACHS 280989
STATIM A052
TRW JHE277T
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
CITROEN JUMPER 1994 - 2002 10 1.9D 69KM XUD9AU
CITROEN JUMPER 1994 - 2002 10 1.9TD 92KM XUD9UTF
CITROEN JUMPER 1994 - 2002 10 2.0i 109KM XU10J2
CITROEN JUMPER 1994 - 1997 10 2.5TD 103KM DJ5T
CITROEN JUMPER 1994 - 2002 14 1.9TD 92KM XUD9UTF
CITROEN JUMPER 1994 - 2002 14 2.0i 109KM XU10J2
CITROEN JUMPER 1994 - 2002 14 2.5D 86KM DJ5
CITROEN JUMPER 1994 - 1997 14 2.5TD 103KM DJ5T
CITROEN JUMPER 1998 - 2002 10 2.5D 86KM DJ5
CITROEN JUMPER 1998 - 2002 10 2.5TDi 107KM DJ5TED
CITROEN JUMPER 1998 - 2002 14 2.5TDi 107KM DJ5TED
CITROEN JUMPER 2000 - 2002 10 2.8HDi 128KM 8140.43S
CITROEN JUMPER 2000 - 2002 14 2.8HDi 128KM 8140.43S
CITROEN JUMPER 2001 - 2002 10 2.0HDi 84KM DW10UTD
CITROEN JUMPER 2001 - 2002 14 2.0HDi 84KM DW10UTD
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 11 2.0HDi 84KM DW10UTD
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 11 2.0i 109KM XU10J2
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 11 2.2HDi 101KM DW12UTED
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 11 2.8HDi 128KM 8140.43S
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 15 2.0HDi 84KM DW10UTD
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 15 2.0i 109KM XU10J2
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 15 2.2HDi 101KM DW12UTED
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 15 2.8HDi 128KM 8140.43S
CITROEN JUMPER 2004 - 2006 15 2.8HDi 146KM 8140.43N
FIAT DUCATO 1994 - 2002 10 1.9D 230.A2
FIAT DUCATO 1994 - 2001 10 2.0 R5B
FIAT DUCATO 1994 - 2002 10 2.0i RFW
FIAT DUCATO 1994 - 2002 10 2.5D 8140.67
FIAT DUCATO 1994 - 2002 10 2.5TD 8140.47
FIAT DUCATO 1994 - 2002 10 2.5TD 8140.47R +KAT
FIAT DUCATO 1994 - 2002 14 1.9TD 230.A4 +KAT
FIAT DUCATO 1994 - 2002 14 2.0 R5B
FIAT DUCATO 1994 - 2002 14 2.0i RFW
FIAT DUCATO 1994 - 2002 14 2.5D 8140.67
FIAT DUCATO 1994 - 2002 14 2.5TD 8140.47
FIAT DUCATO 1994 - 2002 14 2.5TD 8140.47R +KAT
FIAT DUCATO 1997 - 2002 10 1.9TD 230.A3
FIAT DUCATO 1997 - 2002 14 1.9TD 230.A3
FIAT DUCATO 1998 - 2002 10 1.9D 68KM D9B
FIAT DUCATO 1998 - 2002 10 2.8D 8140.63
FIAT DUCATO 1998 - 2002 10 2.8TD 8140.43
FIAT DUCATO 1998 - 2002 14 1.9TD DHX +KAT
FIAT DUCATO 1998 - 2002 14 2.8D 8140.63
FIAT DUCATO 1998 - 2002 14 2.8TD 8140.43
FIAT DUCATO 2000 - 2002 10 2.8JTD 8140.43S
FIAT DUCATO 2000 - 2002 14 2.8JTD 8140.43S
FIAT DUCATO 2002 - 2006 11 2.0i 110KM RFL
FIAT DUCATO 2002 - 2006 11 2.0JTD 84KM RHV
FIAT DUCATO 2002 - 2006 11 2.3JTD 110KM F1AE
FIAT DUCATO 2002 - 2006 11 2.8JTD 128KM 8143.43S
FIAT DUCATO 2002 - 2006 15 2.0i 110KM RFL
FIAT DUCATO 2002 - 2006 15 2.0JTD 84KM RHV
FIAT DUCATO 2002 - 2006 15 2.3JTD 110KM F1AE
FIAT DUCATO 2002 - 2006 15 2.8JTD 128KM 8143.43S
FIAT DUCATO 2004 - 2006 15 2.8JTD 146KM 8140.43N
PEUGEOT BOXER 1994 - 2002 10 1.9D 69KM XUD9AU
PEUGEOT BOXER 1994 - 2002 10 1.9TD 92KM XUD9UTF
PEUGEOT BOXER 1994 - 2002 10 2.0i 109KM XU10J2
PEUGEOT BOXER 1994 - 1997 10 2.5TD 103KM DJ5T
PEUGEOT BOXER 1994 - 2002 14 1.9TD 92KM XUD9UTF
PEUGEOT BOXER 1994 - 2002 14 2.0i 109KM XU10J2
PEUGEOT BOXER 1994 - 2002 14 2.5D 86KM DJ5
PEUGEOT BOXER 1994 - 1997 14 2.5TD 103KM DJ5T
PEUGEOT BOXER 1994 - 2002 18 2.0i 109KM XU10J2
PEUGEOT BOXER 1994 - 2002 18 2.5D 86KM DJ5
PEUGEOT BOXER 1994 - 1997 18 2.5TD 103KM DJ5T
PEUGEOT BOXER 1998 - 2002 10 2.5D 86KM DJ5
PEUGEOT BOXER 1998 - 2002 10 2.5TDi 107KM DJ5TED
PEUGEOT BOXER 1998 - 2002 14 2.5TDi 107KM DJ5TED
PEUGEOT BOXER 1998 - 2002 18 2.5TDi 107KM DJ5TED
PEUGEOT BOXER 2000 - 2002 10 2.8HDi 128KM 8140.43S
PEUGEOT BOXER 2000 - 2002 14 2.8HDi 128KM 8140.43S
PEUGEOT BOXER 2000 - 2002 18 2.8HDi 128KM 8140.43S
PEUGEOT BOXER 2001 - 2002 10 2.0HDi 84KM DW10UTD
PEUGEOT BOXER 2001 - 2002 14 2.0HDi 84KM DW10UTD
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 11 2.0HDi 84KM DW10UTD
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 11 2.0i 109KM XU10J2
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 11 2.2HDi 101KM DW12UTED
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 11 2.8HDi 128KM 8140.43S
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 15 2.0HDi 84KM DW10UTD
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 15 2.0i 109KM XU10J2
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 15 2.2HDi 101KM DW12UTED
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 15 2.8HDi 128KM 8140.43S
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 18 2.2HDi 101KM DW12UTED
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 18 2.8HDi 128KM 8140.43S
PEUGEOT BOXER 2004 - 2006 11 2.8HDi 145KM 8140.43N
PEUGEOT BOXER 2004 - 2006 15 2.8HDi 145KM 8140.43N
PEUGEOT BOXER 2004 - 2006 18 2.8HDi 145KM 8140.43N